Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

LACTOFLORENE COLESTEROLO, maisto papildas, 20 maišeliu

Cholesterolis yra svarbus ląstelių membranų komponentas, būtinas daugeliui organizmo gyvybinių funkcijų, tačiau per didelis jo kiekis kraujyje yra pavojingas jūsų sveikatai. „Lactoflorene Colesterolo“ yra maisto papildas, skirtas papildyti kasdienę mitybą probiotikais (bifidobakterijomis Bifidobacterium Longum BB536®), monakolinu K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių, koenzimu Q10 ir niacinu (vitaminu PP). Monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, taip sumažindamas širdies ir kraujagyslių ligų riziką; vitaminas PP padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, o probiotikai ir kofermentas Q10 teigiamai veikia cholesterolio apykaitą. Inovatyvi pakavimo sistema DUOCAM° naudojama optimaliam gaminio komponentų išsaugojimui: pakuotės viduje yra dvi dalys A ir B, kurios neleidžia komponentams sąveikauti tarpusavyje.
Prekės kodas: 92184
Gamintojas: Montefarmaco OTC SpA
Prekės ženklas: LACTOFLORENE

Maisto papildai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 10 d.d.
23,99€
17,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Cholesterolis yra svarbus ląstelių membranų komponentas, būtinas daugeliui organizmo gyvybinių funkcijų, tačiau per didelis jo kiekis kraujyje yra pavojingas jūsų sveikatai. „Lactoflorene Colesterolo“ yra maisto papildas, skirtas papildyti kasdienę mitybą probiotikais (bifidobakterijomis Bifidobacterium Longum BB536®), monakolinu K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių, koenzimu Q10 ir niacinu (vitaminu PP). Monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, taip sumažindamas širdies ir kraujagyslių ligų riziką; vitaminas PP padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, o probiotikai ir kofermentas Q10 teigiamai veikia cholesterolio apykaitą.

 

Inovatyvi pakavimo sistema DUOCAM° naudojama optimaliam gaminio komponentų išsaugojimui: pakuotės viduje yra dvi dalys A ir B, kurios neleidžia komponentams sąveikauti tarpusavyje.


Kaip naudotis:
Vienas maišas per dieną, geriausia tarp valgymų.
Maišelio turinį ištirpinkite per pusę stiklinės vandens ir išgerkite gautą suspensiją. Puikus skonis su raudonais vaisiais.

Lactoflorene® CHOLESTEROL formulė
PROBIOTICS

Jie skatina žarnyno floros pusiausvyrą, daro teigiamą poveikį cholesterolio kiekiui kraujyje.
Bifidobacterium Longum BB536®: viena iš labiausiai tirtų bifidobakterijų padermių literatūroje, visų pirma, kai kuriais tyrimais įrodyta, kad Bifidobacterium Longum BB536® padeda sumažinti su tulžies druskomis susijusio cholesterolio (1–2) absorbciją žarnyne.
RAUDONAS RYZAS

Fermentuotų raudonųjų ryžių ekstrakto monacolinas K padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje. Raudoni fermentuoti ryžiai: gaunami ryžius fermentuojant mielėmis, vadinamomis Monascus Purpureus (raudonosiomis mielėmis). Proceso metu jis yra praturtintas monacolinu K - natūralia medžiaga, turinčia statiną primenančio poveikio ir kurios funkcija yra slopinti kepenyse esančio cholesterolio sintezę (3) ir taip palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje (4).
VITAMINAS PP

Reikalingas maisto virškinimui, prisideda prie normalios energijos apykaitos.
Vitaminas PP: yra vienas iš vandenyje tirpių vitaminų, būtinų maisto virškinimo procesui, tačiau jis taip pat atlieka ir kitas funkcijas bei prisideda prie normalios energijos apykaitos (4). Jo vartojimas maisto papilduose atskirai arba kartu su statiną primenančiomis medžiagomis pagerina lipidų rodiklius (5).
COENZIMA Q10

tai antioksidantinė medžiaga, paprastai esanti beveik visose mūsų kūno ląstelėse.
Vaistų, tokių kaip statinai, vartojimas, taip pat mažinantis cholesterolio kiekį, taip pat mažina šio kofermento kiekį. Todėl jo integracija yra naudinga, kai vartojami papildai, panašūs į statinus (pvz., Monakolina K).

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
Švirkštas su adata, 23G x 1/4'' (0,6 x 32 mm), 5 ml  paveikslėlis
Laikinai neturime

Švirkštas su adata, 23G x 1/4'' (0,6 x 32 mm), 5 ml

0,14€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MEDRULL, pipirinis pleistras, 10 x 18 cm paveikslėlis

MEDRULL, pipirinis pleistras, 10 x 18 cm

0,63€
Kaina galioja tik užsakant internetu
AMBIO VIRŠKINIMO FERMENTAI, 12 kramtomųjų tablečių paveikslėlis

AMBIO VIRŠKINIMO FERMENTAI, 12 kramtomųjų tablečių

2,29€ 1,72€
Kaina galioja tik užsakant internetu
ATEROLIP 5D, 30 kapsulių paveikslėlis

ATEROLIP 5D, 30 kapsulių

7,80€ 5,85€
Kaina galioja tik užsakant internetu