Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Rankų balzamai, pieneliai

Tinkama rankų priežiūra yra pamirštama pernelyg dažnai. Taigi, bėgant laikui išsausėjusi oda ima skilinėti ir šerpetoti. Tai išties nemalonūs simptomai, kuriais norisi kuo greičiau atsikratyti. Visgi, tam, kad išvengtumėte panašių problemų, rankų oda reikėtų rūpintis nuolat. Tam puikiai pravers kokybiški pieneliai ir balzamai. 

Rodyti daugiau
7 prekė(s)
BIODERMA CICABIO MAINS, atkuriamasis rankų balzamas, 50 ml paveikslėlis
-25%*
Bioderma
10,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Cosmepick
4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Cosmepick
4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Nature's Secrets
8,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KOKOSO BABY
13,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KOKOSO BABY
13,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Rankų pienelis – ką žinoti svarbiausia?

Kokybiškas rankų pienelis sugeba efektyviai sudrėkinti ir pamaitinti odą. Dauguma jų taip pat pasižymi maloniu aromatu. Taigi, po naudojimo rankos ne tik tampa švelnesnės, tačiau ir puikiai kvepia. Žinoma, renkantis tinkamą pienelį, svarbu atsižvelgti į priemonės sudėtį. Puiku, jeigu tarp ingredientų galima rasti tokių medžiagų, kaip pieno baltymai, taukmedžio sviestas, įvairūs aliejai bei vitaminai. Tai padės atkurti odos drėgmės balansą ir efektyviai šią pamaitins. 

Rankų balzamai

Rankų balzamai gali būti ganėtinai įvairūs. Taigi, renkantis tinkamą variantą, pravartu atsižvelgti tiek į priemonės sudėtį, tiek į tai, kokios problemos kankina Jūsų odą. Puiku, jeigu balzamas sugeba ją drėkinti, maitinti ir nuraminti. Kokybiškos priemonės sudėtyje reikėtų ieškoti tokių medžiagų, kaip įvairūs aliejai, vitaminai, alantoinas, glicerolis. Be to, puiku, jeigu tarp ingredientų pavyksta rasti parafino, bičių vaško, hialurono rūgšties, pantenolio, karbamido, vertingų mineralų. Rankų balzamus dažniausiai galima naudoti daug kartų per dieną. Viskas priklauso nuo dabartinės Jūsų odos būklės. Žinoma, dauguma jų taip pat pasižymi puikiu aromatu. Taigi, po naudojimo oda itin maloniai kvepės. Belieka pasirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą. 

Kodėl sausėja rankų oda?

Rankų oda yra ganėtinai jautri įvairių išorės veiksnių poveikiui. Taip yra dėl šioje vietoje esančio itin plono epidermio sluoksnio. Be to, rankų odoje nėra riebalinių liaukų, kurios užtikrintų drėkinimą ir apsaugą. Kita vertus, kai kuriems žmonėms paprasčiausiai trūksta reikalingų vitaminų. Pavyzdžiui, įtakos išsausėjimui neretai turi vitamino A arba E deficitas. Be to, kartais šis simptomas signalizuoja apie rimtesnes problemas. Taigi, gali būti, jog susidūrėte su tam tikromis dermatologinėmis ligomis arba alergijomis. 

Rankų sausumą taip pat provokuoja įvairios cheminės valymo priemonės. Be to, prie to prisideda nepalankios oro sąlygos, ypatingai šaltis. Rankų sausumą taip pat gali lemti netinkama jų priežiūra ir nekokybiškos priemonės. Kita vertus, kartais su tuo susiduriama ir nėštumo metu. Taigi, kaip galite matyti, egzistuoja nemažai veiksnių, kurie gali prisidėti prie šios problemos. Be to, kartais tai tampa kiek rimtesnių ligų simptomu. Tad nenumokite į juos ranka ir pamėginkite surasti priežastį. 

Ką daryti, kai vargina sausa oda?

Išsausėjusiai rankų odai gali pagelbėti anksčiau jau paminėtas pienelis arba balzamas. Kita vertus, visuomet pravartu imtis papildomų priemonių, kad problemą pavyktų išspręsti greičiau. Taigi – ką daryti, kai vargina sausa oda? Pirmiausia, naudojant įvairias chemines valymo priemones, dėvėkite apsaugines pirštines. Kita vertus, papildomu sluoksniu reikėtų apsigaubti ir šaltuoju metų laikotarpiu. Taigi, žiemos metu rekomenduojama dėvėti šiltas, iš natūralių medžiagų pagamintas pirštines. Plaudami rankas rinkitės kiek vėsesnį vandenį. Kuo šis karštesnis, tuo labiau išsausės Jūsų oda. Be to, atsižvelkite į tai, kokį muilą naudojate. Gali būti, kad būtent jis ir sausina Jūsų rankų odą. Kita vertus, rekomenduojama pasitikrinti, ar organizmui netrūksta kokių nors vitaminų. Be to, nepamirškite gerti pakankamai vandens. Visgi, jeigu problemos išspręsti niekaip nepavyksta, kreipkitės į dermatologą. Galbūt susidūrėte su tam tikra liga. O gal paprasčiausiai naudojate netinkamas priemones, todėl specialistas patars, ką galėtumėte įsigyti.

Mano krepšelis