Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Buteliukai

Gimus vaikeliui jauni tėvai susiduria su daugybe klausimų, susijusių su naujagimio priežiūra. Vienas iš svarbiausių dalykų – buteliuko pasirinkimas. Jis bus reikalingas nepriklausomai nuo to, ar vaikelis bus maitinamas mišinukais, ar krūtimi. Žinoma, gali tekti pakeisti ir ne vieną buteliuką, kol atrasite tokį, kuris labiausiai tiks jūsų mažyliui.

Rodyti daugiau
81 prekė(s)
PHILIPS AVENT
12,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
11,05€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
heorshe
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HEORSHE DENTAL CARE gertuvė 300 ml., 9+, PILKA
Naujiena
heorshe
29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
heorshe
22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
heorshe
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
8,13€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
9,17€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
8,85€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
11,16€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
11,05€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Medela
21,50€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mother-K
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Medela
8,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
13,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
11,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
9,91€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
9,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
4,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Geriausi buteliukai kūdikiams - kaip išsirinkti?

Medžiaga iš kurios pagamintas buteliukas

Stikliniai buteliukai pagaminti iš borosilikatinio, karščiui atsparaus stiklo, todėl nereikės jaudintis, kad jie gali skilti, plaunant aukštoje temperatūroje. Stiklinius buteliukus lengva valyti, be to, jie ilgiau išlaiko turinio temperatūrą. Stikliniai buteliukai dažniausiai naudojami maitinant naujagimius, kai buteliukas laikomas tėvų rankose. Pagrindinis jų trūkumas yra trapumas - nukritę gali lengvai sudužti. 

Plastikiniai buteliukai yra saugūs naudoti. Jie gaminami naudojant aukščiausios kokybės plastiką, kuris neturi kenksmingų junginių. Pagrindinis plastikinių buteliukų kūdikiams privalumas yra tai, kad jie yra lengvi ir patvarūs. Tokie buteliukai gali atlaikyti aukštą temperatūrą ir nesideformuoja, todėl juos galima sterilizuoti ar užpilti verdančiu vandeniu. Pagrindinis šių buteliukų trūkumas yra tas, kad jie gana lengvai braižosi ir gali išblukti.

Silikoniniai buteliukai yra populiarūs, kadangi silikonas - viena minkščiausių medžiagų. Be to, silikoniniai buteliukai atsparūs aukštai temperatūrai, todėl juos galima plauti indaplovėje, sterilizuoti ar virinti vandenyje. Tačiau reikėtų išskirti ir vieną trūkumą - jie gali nesunkiai nusidažyti nuo tam tikro maisto. 

Buteliuko forma

Galima pasirinkti sau patinkančią, svarbiausia, kad būtų patogu laikyti. Greičiausiai patogesnis bus platus, ergonomiškas modelis. Tačiau, verta atkreipti dėmesį ir į buteliukus su nuimamomis rankenėlėmis, jie puikiai tinka kūdikiams, kurie pradėjo rodyti savarankiškumą valgydami ir nori griebti buteliuką rankytėmis. ​

Talpa ir kaklelio plotis

Buteliuko tūris parenkamas pagal kūdikio amžių ir maisto kiekį, kurį jis gali suvalgyti vieno maitinimo metu. Buteliukai naujagimiams turėtų būti iki 150ml, o kūdikiams nuo 3 mėnesių vertėtų rinktis 200ml ir didesnės talpos buteliukus. Kuo vaikas vyresnis, tuo daugiau maisto jam reikia, todėl talpa turėtų palaipsniui didėti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į buteliuko kaklelį, šis gali būti platus arba siauras. Į buteliuką plačiu kakleliu daug patogiau suberti mišinuką, be to, jį lengviau išplauti. Tuo tarpu, buteliukas siauru kakleliu puikiai tinka vandeniui, sultims ar arbatėlei gerti.

Žindukas

Amžius. Ant buteliuko ar žinduko pakuotės dažniausiai nurodomas amžius, kuriam jie skirti, tad išsirinkti tinkamą - nebus sunku. Tačiau išskirtiniais atvejais reikia atsižvelgti į individualius kūdikio poreikius. Jam gali būti per sunku žįsti arba atvirkščiai, traukia per daug skysčio ir springsta. 

Medžiaga. Yra tik du pasirinkimo variantai, žindukas iš latekso arba silikono. Lateksinis žindukas labiau tinka naujagimiams, nes lateksas yra minkštesnis ir iš jo šiek tiek lengviau traukti pieną. Tačiau šie žindukai gali sukelti alergiją ir juos būtina dažnai keisti. Tuo tarpu, silikoniniai čiulptukai yra tvirtesni ir tarnauja ilgiau, tuo pačiu yra gana minkšti ir lankstūs.

Forma. Galima naudoti klasikinį, apvalų, šiek tiek pailgą žinduką arba anatominį. Pastarasis puikiai tinka jei kūdikis maitinamas tiek krūtimi, tiek mišinukais. Šis verčia kūdikį sunkiau dirbti, kad gautų pieno, lygiai taip pat kaip ir traukiant iš krūties. 

Tėkmės greitis. Kūdikiui svarbu pasirinkti tinkamo tėkmės greičio žinduką, kuris atitiktų jo amžių ir poreikius. Gimusiam kūdikiui būtina rinktis lėtos tėkmės žinduką, kad jis neužspringtų maitinimo metu. O vaikui augant reikia keisti žindukus į greitesnio tekėjimo, kad mažylis nesinervintų ir gautų pakankamai pieno. Taip pat verta atkreipti dėmesį į skylučių dydį žindukuose  – didesnės skirtos tirštam maistui, o mažesnės skysčiams.​​

Buteliukai kūdikiams su apsauga nuo dieglių

Daugelis tėvelių yra susidūrę su kūdikio gyvenimo periodu, kuomet jį kankina pilvo diegliukai. Išalkęs kūdikis godžiai griebia buteliuką ar mamos krūtį ir taip aktyviai traukia pieną, tad kartu su skysčiu į skrandį patenka ir oras. Dėl susikaupusio oro pertekliaus išsitempia skrandžio sienelės, oras patenka į žarnyną ir sukelia kūdikiui skausmą. Tokiu atveju pravartu įsigyti kūdikių maitinimo buteliuką su specialia apsaugine sistema. Novatoriška čiulptuko konstrukcija užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją žindymo metu, neleidžia nuryti oro pertekliaus, todėl pilvo diegliukai žymiai sumažėja.

Kaip tinkamai prižiūrėti kūdikio buteliuką?

Naujagimiai praktiškai neturi imuninės sistemos, pirmuosius šešis gyvenimo mėnesius ji dar tik formuojasi, todėl jie yra labai imlūs bet kokioms infekcijoms. Dėl šios priežasties labai svarbu dažnai sterilizuoti ir plauti maitinimo buteliuką. Reguliarus plovimas ir sterilizavimas yra būtinas, siekiant užtikrinti, kad induose nebūtų bakterijų, kurios gali sukelti infekcijas ar kitaip pakenkti kūdikio sveikatai. Išplovus buteliuką, svarbu, kad jis būtų tinkamai išdžiovintas. Drėgna aplinka - tai puiki terpė bakterijoms daugintis, todėl buteliukas turėtų būti laikomas sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje. 

Plovimui svarbu naudoti specialias tam skirtas priemones, kurių sudėtyje naudojamos tik saugios medžiagos. Be to, jokiu būdu nenaudokite kempinių, kuriomis plaunami visos šeimos indai. Valymui turėtų būti skirtas atskiras šepetėlis ar kempinėlė. Taip pat, būtina sterilizuoti naujus žindukus ir buteliukus, net jei jums atrodo, kad jie buvo steriliai supakuoti. Į vidų vistiek galėjo patekti dulkių ar kitų nešvarumų.

Philips Avent buteliukai

Tai vienas populiariausių vaikiškų prekės ženklų pasaulyje. Visų pamėgti Avent maitinimo buteliukai yra vienas iš jų sėkmingų produktų, kuriuos daugelis tėvų pasirenka dėl aukštos kokybės, saugumo ir inovacijų. Šie buteliukai puikiai atitinka naujagimių ir kūdikių poreikius, užtikrindami patogų maitinimą. Vienas iš Avent buteliukų išskirtinumų yra jų novatoriška apsaugos sistema nuo pilvo dieglių. Ši sistema sukurta siekiant sumažinti oro prasiskverbimą į kūdikio skrandį ir galimą diegliukų atsiradimą. Tai ypač svarbu kūdikiams, kurie itin jautrūs oro kiekio skrandyje padidėjimui. 

Avent buteliukai taip pat išsiskiria ergonomišku dizainu ir lengva priežiūra. Jų dizainas leidžia tėvams patogiai laikyti buteliuką, o specialios formos dangtelis ir platus kaklelis palengvina valymą ir pripildymą. Avent siūlo įvairių dydžių ir formų buteliukus, atitinkančius skirtingus kūdikių ir tėvų poreikius.

Mother-K buteliukai

Mother-K maitinimo buteliukai yra puikus pasirinkimas tėvams, siekiantiems aukštos kokybės ir inovatyvių sprendimų. Šis prekės ženklas pasižymi gebėjimu kurti produktus, kurie atitinka tėvų aukščiausius standartus ir suteikia lengvumo vaikų auginime. Mother-K maitinimo buteliukai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra saugios kūdikiams ir atitinka visus saugumo standartus. Jų dizainas yra ergonomiškas ir patogus ne tik tėvams, bet ir mažylių rankytėms.

Be to, šiuos buteliukus lengva valyti. Platus atidarymas leidžia lengvai pasiekti kiekvieną kampelį valymo metu. Taip pat dauguma jų yra tinkami daugkartiniam naudojimui, jei yra teisingai prižiūrimi. Galite pasirinkti iš įvairių dydžių ir dizainų, pagal individualius kūdikio poreikius

Baboo buteliukai

Šio prekės ženklo buteliukai išsiskiria ne tik spalvingu dizainu, bet ir prieinama kaina. Tačiau, nepaisant žemesnės kainos, šie buteliukai gaminami naudojant tik aukštos kokybės, saugias kūdikiams medžiagas. Ergonomiška forma sukurta taip, kad užtikrintų patogų naudojimą tiek tėveliams, tiek kūdikiui. Platus indo kaklelis palengvina užpildymą ir valymą, o naujoviškos žindukų sistemos užtikrina, kad pienas tekėtų tik jį traukiant ir be perteklinio oro, padedant išvengti pilvo diegliukų atsiradimo. 

Mano krepšelis