Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Vitaminai vyrams

Vyrų organizmai turi kiek kitokius poreikius nei moterų. Lyginant su moterimis vienų elementų jiems reikia daugiau, o kitų kur kas mažiau. Kasdienis vitaminų ir papildų vartojimas gali pagerinti vyrų organizmo veiklą ir išlaikyti tonusą. Reikiamų medžiagų ir vitaminų nepriteklius gali neigiamai paveikti sveikatą ar netgi paspartinti lėtinių ligų vystymąsi. Norint išlaikyti sveikatą ir energiją bet kuriame amžiuje, verta atkreipti dėmesį į geriausius vitaminus ir papildus vyrams.
Rodyti daugiau
29 prekė(s)
WELLMAN ORIGINAL, 30 tablečių paveikslėlis
-40%
Wellman
9,47€ 15,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AMBIO MULTIVITAMINAI VYRAMS PLIUS, 60 tablečių paveikslėlis
-50%
AMBIO
7,49€ 14,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LIVOL MULTI VYRAMS, 60 tablečių paveikslėlis
-50%
Livol
7,98€ 15,96€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEW NORDIC MULTIVITAMIN ACTIVE MAN ENERGY BOOST, 120 tablečių  paveikslėlis
-40%
New Nordic
16,79€ 27,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEW NORDIC MULTIVITAMIN ACTIVE MAN, multivitaminai vyrams, 120 tablečių paveikslėlis
-30%
New Nordic
16,50€ 23,57€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
FOMAN UP SHOTS, 25 ml, 14 vnt. paveikslėlis
-60% antrai prekei
Foman
27,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
WELLMAN PLUS OMEGA 3-6-9, 28 tabletės ir 28 kapsulės  paveikslėlis
-30%
Wellman
15,30€ 21,86€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
WELLMAN SPORT, 30 tablečių paveikslėlis
-25%
Wellman
13,50€ 18,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAPIENS, multivitaminų kompleksas vyrams (rytas + vakaras), 60 tablečių paveikslėlis
-30%
SAPIENS
16,09€ 22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
WELLMAN 50+, 30 tablečių paveikslėlis
-25%
Wellman
12,22€ 16,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CENTRUM MEN, multivitaminai vyrams, 30 tablečių paveikslėlis
-30%
Centrum
11,89€ 16,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOTALPOWER MAN, 30 tablečių paveikslėlis
2 už 1 kainą
Aconitum
15,42€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
WELLMAN CONCEPTION, 30 tablečių paveikslėlis
-25%
Wellman
16,51€ 22,01€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ACORUS BALANCE MEN'S BOOSTER SHOTS, geriamasis tirpalas, 10ml, N14 paveikslėlis
2 už 1 kainą
Acorus Balance
26,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAPIENS, multivitaminai vaikinams, 30 tablečių paveikslėlis
-30%
SAPIENS
15,39€ 21,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAPIENS, Biotinas 10000 PRO, 60 tablečių paveikslėlis
-30%
SAPIENS
8,39€ 11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
FOMAN, 30 kapsulių paveikslėlis
-60% antrai prekei
Foman
10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORTHOMOL FLAVON M, 60 kapsulių, 30 porcijų paveikslėlis
-60% antrai prekei
Orthomol
53,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEW NORDIC MULTIVITAMIN ACTIVE MAN, multivitaminai vyrams, 60 tablečių paveikslėlis
-25%
New Nordic
10,44€ 13,92€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NOW Adam Men’s Multivitaminai 90 Minkštų Kapsulių paveikslėlis
-60% antrai prekei
NOW Foods
33,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Didelis vitaminų ir maisto papildų vyrams pasirinkimas

Vyrai gali rinktis vitaminų kompleksus pritaikytus būtent jiems arba vartoti papildus pagal jų organizmui trūkstamus elementus. Vyriški vitaminai turėtų stiprinti imunitetą, padėti išsaugoti energiją, būti pripildyti mineralų, mikroelementų, amino rūgščių ir kt. Renkantis vyriškus vitaminus reikia atsižvelgti į gyvenimo būdą, organizmo poreikius ir amžių. Sportuojantiems vyrams vitaminai labai naudingi ir reikalingi, nes sportuojant dalį naudingų medžiagų prarandame. Užimti ir aktyvūs vyrai turėtų atkreipti dėmesį į savo mitybą, galbūt su maistu gaunate per mažai puikiai sveikatos būklei palaikyti reikalingų mikroelementų ir vitaminų. 

Kokių medžiagų ieškoti vitaminuose?

Maisto papilduose vyrams ieškokite visų būtiniausių vitaminų, tokių kaip vitaminas A, B vitaminų komplekso, vitaminų C, E ir kt. Vitaminai vyrams turi būti skirti palaikyti vyro organizmo funkcijas ir gerą savijautą. Taip pat atkreipkite dėmesį į geležies ir vario papildus, kurie padeda palaikyti atsparią imuninę sistemą. Tuo tarpu cinkas padeda palaikyti vyrų lytinę sveikatą, vaisingumą, normalią testosterono koncentraciją kraujyje. B grupės vitaminai, ypač B1, padeda išvengti nuovargio, sumažina dirglumą, padeda normalizuoti miegą ir tinka smegenų veiklai gerinti. Nemažai studijų parodė, jog kalcis ne tik apsaugo nuo osteoporozės (kaulų retėjimo), jis atkuria kaulų struktūrą, ypač, jei gydomasi estrogeno pakaitalu ar užsiimama sunkiąja atletika. 

Vyrams, kuriems rūpi jų lytinė sveikata, reikėtų atkreipti dėmesį į papildus su pažangiomis bioaktyviųjų medžiagų kombinacijomis. Geri vitaminai vyrams padedantys išlaikyti lytinę sveikatą sudėtyje turi nykštukinės palmės ekstraktą, betasitosterolį, moliūgų sėklų ir sojų ekstraktus, kofermentą Q10, likopeną ir alfa lipo rūgštis. Žinoma, svarbu rinktis natūralius vitaminus vyrams. Seksualinei energijai palaikyti taip pat galite rinktis vitaminus vyrams su peruvine pipirne, gulsčiųjų ragužių ekstraktu, selenu, cinku ir vitaminu E. 

 

Priklausomai nuo amžiaus ir gyvenimo būdo, reikalingiausi vitaminai vyrams skiriasi

Skirtinguose gyvenimo etapuose vyrų organizmo poreikiai keičiasi. Didelę įtakai sveikatai, energijai ir savijautai daro gyvenimo būdas bei mityba. Pavyzdžiui, vyresniame amžiuje paklausūs vitaminai vyrams yra suteikiantys energijos ir stiprinantys silpnėjantį organizmą. Egzistuoja specialūs vitaminai vyrams virš 50, skirti palaikyti imuninę sistemą, širdies, kaulų funkciją, palaiko normalią testosterono koncentraciją kraujyje. Bet kuriame amžiuje svarbu valgyti pilnavertį maistą ir rūpintis subalansuota mityba. Akivaizdu, kad tai padaryti pavyksta ne visuomet, būtent todėl gelbsti vitaminai, papildai vyrams

 

Kokie geriausi vitaminai vyrams?

Geriausi vitaminai vyrams priklauso nuo poreikio ir amžiaus. Vyrai, kurie nori pagerinti ar sustiprinti bendrą organizmo būklę gali rinktis multivitaminus. Šie vitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksai gali būti pritaikyti skirtingoms amžiaus grupėms, sportuojantiems vyrams arba vyrams norintiems pagerinti lytinį pajėgumą. Kokie geriausi vitaminai vyrams, atsakyti taikliausiai galės jūsų gydytojas ar kitas asmeninės sveikatos priežiūros specialistas. Vis dėlto, verta pasidomėti tinkamais vitaminais vyrams pagal amžių.

Vitaminai vyrams virš 30 metų

Šio amžiaus vyrų poreikiai dažniausiai būna orientuoti į energiją. Tai tarpsnis, kuriame įtemptas gyvenimo tempas sukelia nuovargį ir stresą. Patarsime, kokie vitaminai vyrams suteikiantys energijos yra ypač tinkami šiame amžiuje. Taip pat atkreipkite dėmesį į vitaminus vyrų plaukams, kad išvengtumėte arba sulėtintumėte plikimą. 

  1. Magnis. Tai mineralas, kuris padės daug streso patiriantiems vyrams. Be to, jis padeda geriau išsimiegoti ir saugo nervų sistemos veiklą. Kai organizmui trūksta magnio jaučiame paidėjusį nerimą, prasčiau miegame.

  2. Vitaminas D. Naujausi tyrimai rodo, kad be anksčiau žinomų privalumų, vitaminas D padeda apsisaugoti nuo susirgimų autoimuninėmis ligomis ir virusinėmis infekcijomis. Kaulų sveikata verta susirūpinti dar jauname amžiuje, kad laikui bėgant judesius atliktume būtų be skausmo. 

  3. Vitaminas A. Spartus gyvenimo tempas daro neigiamą įtaką vyrų stiprumui, ypač po 35 metų. Todėl, siekiant išvengti visų su seksualine veikla susijusių problemų atsiradimo, reikia vartoti šią veiklą skatinančius vitaminus, pavyzdžiui, vitaminą A. 

 

Vitaminai vyrams virš 50 metų

Vyresniame amžiuje organizmo poreikiai keičiasi. Vitaminai vyrams virš 50 turi būti orientuoti į organizmo ir imuninės sistemos apsaugą. Vitaminų kompleksai vyrams brandesniame amžiuje turėtų įtraukti šiuos vitaminus:

  1. Vitaminas B12. Šis vitaminas turi begalę privalumų: jis svarbus smegenų funkcijoms palaikyti, medžiagų apykaitai, kraujo ląstelėms. 

  2. Vitaminas C. Brandžiame amžiuje ypač svarbu padėti imunitetui kovoje su ligomis. Šis vitaminas yra atsakingas už sklandžią imuninės sistemos veiklą. 

  3. Omega-3 riebalų rūgštys. Šios riebalų rūgštys esančios žuvų taukuose padeda sąnariams, kaulų, akių sveikatai palaikyti. 

 

Mano krepšelis