Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Kūno priemonės

Tinkama kūno priežiūra apima nemažai skirtingų sričių. Tai – rankos, kojos, dekoltė, pilvas, nugara bei intymi higiena. Kai kurios iš šių vietų yra linkusios kiek labiau išsausėti. Su tokia problema neretai susiduriama šaltuoju metų laiku – tuomet tenka įsigyti, tarkime, kokybišką kremą rankoms. Kita vertus, kai kuriomis vietomis pasirūpinti dažnai apskritai pamirštama. Pavyzdžiui, apie dekoltė sritį pagalvoja išties retas asmuo. Tačiau, kiekvienai iš šių kūno zonų reikia didesnės ar mažesnės priežiūros, kurią gali suteikti kokybiškos priemonės.
Rodyti daugiau
4 prekė(s)
ŽIEDĖ, pėdų kremas su arbatmedžio aliejumi, 50 ml  paveikslėlis
-30%
Žiedė
6,99€ 9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ŽIEDĖ levandų rankų kremas, 50 ml  paveikslėlis
-30%
Žiedė
6,99€ 9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ŽIEDĖ, nagų ir odelių serumas su avokadų aliejumi, 10 ml paveikslėlis
-30%
Žiedė
9,09€ 12,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse

Kūno priežiūros priemonės – ką įsigyti?

Specialios priežiūros priemonės tikriausiai nėra reikalingos kiekvienai konkretaus žmogaus kūno sričiai. Dėl šios priežasties, labai svarbu atsižvelgti į problemines savo odos vietas, kuriomis pasirūpinti pravartu atskirai. Pavyzdžiui, gana dažnai pamirštama apie dekoltė sritį. Visgi, šia rūpintis tikrai svarbu bet kokiame amžiuje, todėl pasistenkite pastarąją sudrėkinti bei pamaitinti. Taipogi, tiek vyrams, tiek moterims pravartu nepamiršti ir intymios higienos. Išsausėjusios bei pavargusios pėdos yra dar viena problema, su kuria susiduria nemažai asmenų. Tokiu atveju, svarbu įsigyti kokybišką kremą, kuris šias sudrėkintų ir pamaitintų. Be abejo, su išsausėjimu taip pat labai dažnai susiduria rankų oda. Ypatingai tai pasireiškia šaltuoju metų laiku, nors kai kurie žmonės dėl to pergyvena ir vasaromis. Šiuo atveju, gali pakakti kokybiško kremo, kuris būtų praturtintas įvairiais vitaminais bei gebėtų tinkamai sudrėkinti odą. Kita vertus, dalį asmenų kamuoja viso kūno sausumas. Čia gali praversti įvairūs losjonai, taip pat specialus kūno sviestas. Tad, atsižvelkite į individualias savo problemas – tikėtina, jog surasite priemonių, kurios padėtų kovoti su odos sausumu, riebumu bei panašiomis bėdomis.

Kūno priemonės – kaip išsirinkti?

Renkantis tinkamas kūno priemones, labai svarbu atsižvelgti į du dalykus. Pirmiausiai – savo odos ypatumus bei konkrečias problemines zonas. Šį aspektą aptarėme kiek aukščiau. Tačiau, ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į konkretaus produkto sudėtį. Tai padaryti pravartu jautresnės odos savininkams, taip pat renkant reikiamas priemones vaikams, mat pastarųjų oda dažniau yra linkusi į sudirgimus. Kita vertus, natūralesni žiede produktai yra naudingi praktiškai kiekvienam. Puiku, jeigu priemonėje yra įvairių vitaminų, aliejų, taip pat ramunėlių, levandų vandens. Žinoma, tinkami ingredientai labai priklauso nuo to, kokios paskirties produkto ieškote – ar jis turi sudrėkinti, ar pamaitinti, nuraminti odą. Bet kokiu atveju, natūralios priemonės yra puikus pasirinkimas, mat tokiu būdu lengviau apsisaugosite nuo įvairių odos sudirgimų.

Kada reikalingos kūno priežiūros priemonės?

Kūną, kaip ir veido odą svarbu prižiūrėti praktiškai visada. Nors daugiau dėmesio tam įprastai skiria moterys, drėkinti bei papildomai maitinti savo odą taip pat pravartu ir vyriškajai lyčiai. Be to, kai kurios priemonės gali būti naudingos vaikams, pavyzdžiui, lūpų balzamai ar rankų kremai. Kita vertus, dar labiau savo kūno priežiūra reikėtų rūpintis šaltuoju metų laiku. Dažniausiai dauguma problemų atsiranda būtent tada – oda išsausėja, suskilinėja, reikalauja papildomos priežiūros bei maitinimo. Tačiau, tai nereiškia, jog vasarą kūnu rūpintis nebereikia. Priešingai – ultravioletiniai spinduliai mūsų odą taip pat veikia nuolat. Dėl šios priežasties, svarbu ją drėkinti, taip pat papildomai apsaugoti su SPF. Taipogi, atskirai palepinti kūną galima ir po atostogų, pavyzdžiui, ilgą laiką praleidus didelėje kaitroje. Bet kokiu atveju, įvairios odos priežiūros priemonės yra reikalingos visada, neatsižvelgiant nei į žmogaus lytį ar amžių, nei į metų laikus. Tad, belieka stebėti savo kūno odos būklę bei problemines vietas.

Mano krepšelis