Kategorija
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kategorija
Kaina
Prekinis ženklas

Žuvų taukai - Omega-3

Naudingąsias žuvų taukų savybes mokslininkai tyrinėja jau nuo 1970 m. Toks didelis susidomėjimas kilo todėl, kad buvo pastebėta, jog šiaurinių šalių gyventojai gerokai mažiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis dėl to, kad valgo daug riebios žuvies, kurioje gausu polinesočiųjų riebalų omega-3 rūgščių. 

Atlikus daugybę mokslinių tyrimų paaiškėjo, kad omega riebalų rūgštys gyvybiškai svarbios žmogaus organizmui norint palaikyti normalią širdies, smegenų veiklą ir išsaugoti normalų regėjimą, tačiau pats jis jų pasigaminti negali. Taip atsirado žuvies taukų maisto papildai su omega-3 riebalų rūgštimis.

Rodyti daugiau
48 prekė(s)
AMBIO
8,39€ 13,98€
AMBIO
8,39€
AMBIO
8,79€ 15,99€
AMBIO
11,98€
AMBIO
6,99€ 13,98€
AMBIO
9,49€
AMBIO
8,99€
Doppelherz
10,59€
Ecosh
17,40€ 29,00€
Equazen
28,90€ 41,29€
Fjord
14,99€
Fjord
18,99€
Gamtos namai
8,16€ 13,60€
Gamtos namai
8,17€
Gamtos namai
7,49€
KriOmega
15,85€

Kuo naudingi žuvų taukai ir omega-3?

Žuvų taukai bei juose esančios polinesočiųjų riebalų omega-3 rūgštys žmogaus organizmui būtinos nuo pat gimimo iki senatvės todėl, kad žmogaus organizmas savaime pats jų nepasigamina. Tik valgydamas riebią žuvį ar vartodamas žuvies taukų papildus, žmogus gauna omega-3 rūgščių, kurių sudėtyje yra EPA (eikozapentaeno rūgšties) ir DHA (dokozaheksaeno rūgšties), kurios ypač svarbios norint palaikyti normalią širdies, smegenų veiklą ir išsaugoti normalų regėjimą.

Omega-3 papildai vaikams 

Vaikams skirti omega-3 papildai pagardinti įvairiais vaisių, uogų bei kitais skoniais, kurie užmaskuoja nemalonų natūralių žuvų taukų skonį. 

Gintarine.lt galite rinktis vaikams skirtus omega-3 papildus tiek kapsulėmis, tiek skystus, tiek kramtomus. O gamintojų įvairovė (Eskimo, Moller‘s, Lysi ir kt.) vaikiškus žuvų taukus leidžia rinktis tiek kokybės, tiek kainos atžvilgiu.

 

Žuvų taukų nauda nėščiosioms 

Kad kūdikis vystytųsi dar mamos įsčiose, o ir pati nėščioji turėtų energijos ir būtų sveika, būsimai mamai rekomenduojama vartoti žuvų taukus. Be omega-3 riebalų rūgščių juose yra A ir D vitaminų naudingų žmogaus organizmui. 

Mokslininkai ištyrė žuvų taukų naudą nėščios moters organizmui ir priėjo prie išvados, kad be to, jog omega-3 rūgštys padeda palaikyti gerą odos būklę, kovoti su stresu, sąnariams išlikti lankstiems, stiprinti imunitetą, nėštumo metu vartojusių žuvų taukus moterų vaikai pasižymėjo aukštesniu intelektu nei kiti jų bendraamžiai. 

Žuvų taukai senjorams 

Pasak amerikiečių mokslininkų, kasdienis žuvų taukų vartojimas senjorams yra puiki prevencija, padedanti išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, išsaugoti normalų regėjimą, stabilią psichologinę funkciją, pagerinti smegenų veiklą bei nuotaiką. 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Kas yra žuvų taukai ir omega-3?

Žuvų taukai – tai iš natūralios riebios žuvies (skumbrės, lašišos, upėtakio, ungurio ir t. t.) išgaunami riebalai, kurie apdorojami, kad išsaugodami visas savo naudingąsias savybes virstų maisto papildais. 

Omega-3 yra polinesočiosios riebalų rūgštys, esančios žuvų taukuose. Omega-3 riebalų rūgščių sudėtyje yra eikozapentaeno (EPA), dokozaheksaeno (DHA) α -linoleno (ALA) rūgščių. Visos jos laikomos nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis, nes jų žmogaus organizmas negali pagaminti pats.

 

Kokių gamintojų žuvų taukų galima įsigyti?

Gintarine.lt galima įsigyti šių gamintojų tiek vaikams, tiek suaugusiems skirtų žuvų taukų: 

  1. Moller‘s
  2. Gamtos namai
  3. Lysi
  4. Ambio
  5. Healthilife
  6. VitaDay
  7. Jamieson
  8. Ecosh


Kiek kainuoja žuvų taukai? 


Žuvų taukų kaina gali skirtis atsižvelgiant į gamintoją, sudėtį bei maisto papildo kiekį pakuotėje ir gali siekti nuo kelių iki keliasdešimties eurų. Tačiau jei norimo gamintojo produkcija jums šiuo metu atrodo per brangi, palaukite kol gintarine.lt vaistinėje bus žuvų taukams skelbiamos akcijos. Tokiu būdu galėsite kokybišką gaminį įsigyti pigiau.


Kokie žuvų taukai geriausi? 

Tiek vaikams, tiek suaugusiems geriausi žuvų taukai yra tie, kuriuos įsigyjate iš patikimų gamintojų. Tai garantuoja, kad jie bus kokybiški, pagaminti remiantis pažangiomis technologijomis, o koncentracija atitiks rekomenduojamą suvartoti omega-3 paros normą. Todėl renkantis omega-3 papildus būtina atidžiai skaityti produkto sudėtį. Gintarine.lt rasite tik patikrintų gamintojų, tokių kaip Moller‘s, Jamieson, Lysi, Ecosh, produkciją. 
Mano krepšelis