Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Priemonės veidui

Kokybiškos veido priežiūros priemonės yra itin svarbios, norint išlaikyti jaunatvišką, skaisčią ir sveiką odą. Labiausiai kiekvienam žmogui reikalingais produktais būtų galima įvardinti kremą bei SPF. Kita vertus, į kasdienę veido priežiūros rutiną pravartu įtraukti ir serumą, prausiklį bei toniką. Be jokios abejonės, renkantis tinkamas priemones, itin svarbu atsižvelgti į individualias odos savybes. Pavyzdžiui, sausėjančiam veidui prireiks drėkinančių produktų. Tuo tarpu, brandesnės odos savininkams pravers priemonės nuo raukšlių. Kita vertus, nemažai asmenų taip pat naudoja įvairią kosmetiką. Pastaroji veido odą gali paveikti itin skirtingai. Dėl šios priežasties, kosmetikos priemones reikėtų pasirinkti atsakingai. Kitu atveju, galite dar labiau pabloginti turimas odos problemas. 

Rodyti daugiau
741 prekė(s)
EGYPTISCHE ERDE - Egipto žemė, 14 g paveikslėlis
-30%
EGYPTISCHE ERDE
31,84€ 45,48€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NOREVA EXFOLIAC BB, šviesaus atspalvio toninis BB veido kremas, 30 ml paveikslėlis
-40%
Noreva
10,50€ 17,50€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS N CAPILAR TONE-CC, kremas, SPF30, 40 ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
11,99€ 15,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DERMALOTANA HYDRA COMFORT BB BEIGE, kremas su atspalviu, 30 ml paveikslėlis
-30%
DermaLotana
20,99€ 29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals birus makiažo pagrindas Svea Nr. 1039, 7 g paveikslėlis
-25%
-25%*
IDUN Minerals
25,50€ 34,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F MATTIFYING, matinė mineralinė pudra nr.1, SPF30, 30ml paveikslėlis
-40%
Pharmaceris
15,24€ 25,40€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F INTENSIVE COVERAGE, intensyviai dengianti pudra, SPF 20, Nr.3, 30 ml paveikslėlis
-40%
Pharmaceris
14,99€ 24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals vandeniui atsparus blakstienų tušas, juodos spalvos Vatn Nr. 5003, 10 ml paveikslėlis
-25%
IDUN Minerals
18,71€ 24,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
URIAGE EAU THERMALE, kompaktinė pudra, su atspalviu, SPF 30, 10g paveikslėlis
-25%
Uriage
23,24€ 30,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DERMALOTANA HYDRA COMFORT BB NATURAL, kremas su atspalviu, 30 ml paveikslėlis
-30%
DermaLotana
20,99€ 29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F, CAPILLAR CORECTIVE, pudra nr.30, SPF20, 30ml paveikslėlis
-40%
Pharmaceris
15,36€ 25,60€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F INTENSIVE COVERAGE, intensyviai dengianti pudra, SPF 20, Nr.2, 30 ml paveikslėlis
-20%
Pharmaceris
19,99€ 24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F, PROTECTIVE CORECTIVE, pudra nr.1, SPF50, 30ml paveikslėlis
-40%
Pharmaceris
15,36€ 25,60€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals lūpų blizgis skaidrios raudonos spalvos, Mary Nr. 6012, 6 ml paveikslėlis
-30%
IDUN Minerals
13,96€ 19,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
L′OREAL PARIS VOLUME MILLION LASHES EXTRA BLACK, blakstienų tušas, juodas paveikslėlis
-25%
L'OREAL PARIS
13,49€ 17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals blakstienų tušas ilginantis suteikiantis apimties spec. trumpoms blakstienoms MAGNA LENGHTENING Nr. 5009, 13 ml paveikslėlis
-25%
IDUN Minerals
20,21€ 26,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F, PROCTIVE CORECTIVE, pudra nr.2,SPF50, 30ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
19,20€ 25,60€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
7,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
L'OREAL PARIS TRUE MATCH SERUM, 2-3, makiažo pagrindas paveikslėlis
-25%
L'OREAL PARIS
17,24€ 22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MedB BB kremas SPF50+ #13, 50ml paveikslėlis
-35%
MedB
10,40€ 16,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Priemonės nuo raukšlių - ką žinoti svarbiausia?

Dauguma žmonių mano, jog veido priežiūra yra svarbi tik vyresniame amžiuje. Be jokios abejonės, tai netiesa. Teigiama, kad oda ima senti jau sulaukus 20-25 metų. Tad pradėti ja rūpintis reikėtų kuo anksčiau. Greičiausiai kyla klausimas - kas prisideda prie raukšlių atsiradimo? Tai lemia daugybė skirtingų priežasčių. Žinoma, vienu iš esminių raukšlių sukėlėjų vis dar išlieka saulė. Taigi, svarbu nepamiršti naudoti SPF tiek vasarą, tiek žiemos metu. Kita vertus, prie senstančios odos prisideda ir stresas, oro tarša, prasta mityba, įvairūs žalingi įpročiai, pavyzdžiui, alkoholio vartojimas bei rūkymas. Kaip pastebėti pirmuosius pasikeitimus? Dažniausiai viskas prasideda nuo odos išsausėjimo. Vėliau atsiranda mimikos raukšlelės, kurios bėgant laikui gilėja bei išryškėja. Laimei, čia gali pagelbėti veido odos priežiūros priemonės ir tinkama rutina. Tad, kaip jau minėjome kiek anksčiau, nepamirškite nuolat naudoti SPF. Be abejo, pasirinkite kokybišką kremą, toniką ir prausiklį. Taipogi, atsakingai ieškokite kosmetikos priemonių - įsitikinkite, kad jos pasižymi išties gera sudėtimi bei tinka Jūsų odos tipui. 

Poras mažinančios priemonės

Išsiplėtusios veido poros kamuoja daugelį žmonių. Pastarųjų atsiradimui įtakos turi natūralus senėjimas, genetika, įvairūs aplinkos veiksniai. Dėl porų veido oda dažniausiai įgauna netolygų atspalvį, kurį galima pamatyti plika akimi. Tad, nenuostabu, jog žmonės ima nerimauti ir ieškoti produktų, galinčių padėti. Kaip galima tai padaryti? Pirmiausiai, svarbu, kad pasirinktos poras mažinančios veido priemonės būtų kokybiškos ir pasižymėtų tinkama sudėtimi. Visgi, vienu iš esminių produktų išlieka prausiklis. Poros dažnai susidaro dėl odoje susikaupusių riebalų bei kitų nešvarumų. Taigi, norint jų išvengti, svarbu reguliariai plauti veidą tinkamomis priemonėmis. Vien vandens čia tikrai nepakaks - pastarasis nesugeba išvalyti riebalų pertekliaus, kurio plika akimi nepastebėsite. Tad, būtinai naudokite kokybišką bei Jums labiausiai tinkantį prausiklį. Kita vertus, su  išsiplėtusiomis poromis kovojantiems asmenims taip pat rekomenduojama reguliariai šveisti odą. Tad nepamirškite paieškoti kokybiško šveitiklio. Į savo priežiūros rutiną reikėtų įtraukti ir toniką, drėkinantį kremą, SPF, veido kaukes. Be to, egzistuoja kokybiškų, poras sutraukiančių serumų, kurie taip pat gali padėti. Visgi, jeigu tinkamas priemones išsirinkti sunku, pasistenkite susitelkti į pastarųjų sudėtį. Ko ieškoti tarp ingredientų? Geriausia, jog ten būtų tokių medžiagų, kaip retinolis, cinkas, vitaminas C, alavijo ekstraktas. Kita vertus, pagelbėti gali ir salicilo rūgštis, niacinamidas, arbatmedžio aliejus. 

Geriausios priemonės nuo spuogų

Spuogai vargina tiek vyresnius, tiek jaunesnius vartotojus ir pasireiškia abiejų lyčių atstovams. Pastarųjų atsiradimui įtakos gali turėti nemažai skirtingų aspektų. Visgi, dažniausiai prie to prisideda užsikimšusios poros. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, tai lemia ant veido susikaupę nešvarumai. Kita vertus, įtakos taip pat turi hormonai, prasta mityba, netinkamas gyvenimo būdas. Tad, konkrečios priežastys kiekvienam žmogui gali būti ganėtinai skirtingos. Visgi, verta paminėti, kad vyriškosios lyties atstovams spuogai dažnai atsiranda dėl užsikimšusių porų. Nemaža jų dalis nenaudoja prausiklių, tinkamai neprižiūri savo odos. Tačiau nesukūrus tam tikros rutinos, ši problema niekur nepradings. Laimei, kokybiškos veido priežiūros priemonės vyrams gali pagelbėti. Ką įsigyti svarbiausia? Geriausiomis priemonėmis nuo spuogų, be jokios abejonės, reikėtų įvardinti anksčiau jau paminėtą prausiklį, toniką, tinkamą kremą. Žinoma, šiuos produktus pravartu turėti ir moterims. Kita vertus, į kovą su spuogais galima pasitelkti šveitiklius, specifines veido kaukes. Tačiau, kaip jau minėjome kiek anksčiau, nepamirškite atsižvelgti į pasirinktų priemonių sudėtis. 

Priemonės nuo veido raudonio

Priemonės nuo veido raudonio gali būti ganėtinai skirtingos. Visgi, į savo priežiūros rutiną patartina įtraukti serumą, kremą, prausiklį, raminančias kaukes. Veido raudonį dažniausiai išryškina plona bei ganėtinai sausa oda. Tad, pirmiausiai svarbu pastarąją intensyviai drėkinti. Visgi, prie šios problemos prisideda ir kitos priežastys. Tai - netinkamas maistas, kontrastinga oro temperatūra, prasta priežiūra. Ne ką mažiau svarbu stiprinti natūralų odos apsauginį barjerą. Be jokios abejonės, ieškokite priemonių, tinkančių specialiai raudonio kankinamam veidui. Kita vertus, ne kiekviena iš jų gali pasižymėti aukšta kokybe. Tokiu atveju, pravartu patyrinėti produktų sudėtis. Ko ieškoti tarp ingredientų? Geriausia, kad ten būtų įvairių antioksidantų, vitamino C, probiotikų. 

Sausa veido oda - ką daryti?

Išsausėjusi oda gali sukelti nemažai skirtingų problemų. Toks veidas tikrai nespinduliuoja jaunystės - dauguma asmenų susiduria su pleiskanojimu, raukšlėmis, šiurkštumu. Be to, sausumas apsunkina įvairių makiažo priemonių naudojimą. Tikriausiai kyla klausimas - kas skatina šių problemų atsiradimą? Tai lemia nemažai skirtingų priežasčių. Visgi, dažniausiomis reikėtų įvardinti genetiką, amžių, įvairius aplinkos veiksnius. Kita vertus, prie odos sausumo prisideda ir lėtinės ligos, medžiagų apykaita, netinkamos priemonės. Tad, ką reikėtų daryti? Be abejo, tai labai priklauso nuo pagrindinės problemos priežasties. Tačiau, ne ką mažiau svarbu įsigyti kokybiškas veido priežiūros priemones. Tad ieškokite drėkinančių kremų, kaukių ir serumų. Be to, nuolat naudokite tinkamą prausiklį ir toniką. Visgi, sausai veido odai reikėtų ieškoti natūralių priemonių, mat konservantai bei kitos panašaus tipo medžiagos gali sukelti paūmėjimą. Tad, nepamirškite atidžiau patyrinėti pasirinktų produktų sudėčių. 

Priemonės nuo inkštirų

Priemonės nuo inkštirų gali būti ganėtinai įvairios. Visgi, rekomenduojama susikurti reguliarią priežiūros rutiną ir į ją įtraukti tokius produktus, kaip prausiklis, tonikas, serumas bei drėkinantis kremas. Be to, bent kartą į savaitę derėtų naudoti veido kaukę. Kita vertus, inkštirai dažniausiai susidaro dėl ant odos susikaupusių nešvarumų. Taigi, ne ką mažiau svarbu į veido priežiūros rutiną įtraukti šveitiklį. Pastarąjį geriausia naudoti kas 2-3 dienas. Kita vertus, su rimtesnėmis problemomis susiduriantiems asmenims gali padėti profesionalų atliekamas veido pilingas. Dažniausiai tokia procedūra trunka apie pusvalandį. Visgi, tiek prieš ją, tiek ir po, svarbu atlikti specifinę odos priežiūrą. 

Veido dulksna - ideali priemonė vasarai

Vasaros metu atsigaivinti norisi visomis prasmėmis. Ne išimtis ir mūsų oda. Dėl šios priežasties, veido dulksna gali tapti idealia priemone vasarai. Toks produktas sėkmingai atgaivins odą ir prisidės prie pastarosios drėkinimo. Kita vertus, kokybiška bei tinkamai parinkta dulksna gali prisotinti veidą įvairiais vitaminais. Be jokios abejonės, svarbu atsižvelgti į norimos priemonės sudėtį. Tarp ingredientų ieškokite hialurono rūgšties, įvairių vitaminų bei mineralų. Be to, dalis šiuolaikinių dulksnų savo sudėtyje turi net SPF. 

Mano krepšelis