Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Nagų lakai

Skirtingi nagų lakai gali pasižymėti nemenka įvairove. Kai kurie iš jų ant nago išsilaiko trumpesnį, kiti - ilgesnį laikotarpį. Pavyzdžiui, paprasti lakai geriausiai atrodo vos keletą dienų. Tuo tarpu, hibridinis produktas išsilaiko net apie savaitę. Kita vertus, egzistuoja ir gelinės priemonės, padedančios išlikti pasipuošus dar ilgesnį laikotarpį. Tad, pasirinkimo išties nemažai, belieka atsižvelgti į individualias aplinkybes. Be jokios abejonės, ieškant tinkamo lako, nepamirškite atkreipti dėmesį į sudėtyje esančias medžiagas. Dauguma šiuolaikinių priemonių atlieka ne tik estetinę funkciją. Tad, nepraleiskite progos įsigyti tokius produktus, kurie pagelbėtų sustiprinti nago plokštelę. Be to, norint, jog turima priemonė atlaikytų kuo ilgesnį laikotarpį, svarbu tinkamai ją prižiūrėti. Taigi, nepamirškite pasirūpinti ne tik savo nagais, tačiau ir pačiu laku. 

Rodyti daugiau
239 prekė(s)
IDUN Minerals
10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Sincero Salon
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals
10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
4,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Sincero Salon
3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mr.Nail
3,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Sincero Salon
3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
1,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mr.Nail
3,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mr.Nail
3,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mr.Nail
3,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Sincero Salon
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mr.Nail
2,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
1,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
1,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
1,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
1,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mr.Nail
3,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Geliniai nagų lakai - ką žinoti svarbiausia?

Paprastas nagų lakas dažniausiai tėra trumpalaikis sprendimas. Be jokios abejonės, pastarasis taip pat gali sukurti ganėtinai dailų manikiūrą. Kita vertus, toks lakas nuo nagų nusivalo itin greitai, todėl juos tenka tvarkyti vėl ir vėl. Laimei, čia egzistuoja išties paprasta išeitis. Tai - geliniai nagų lakai. Pastaruosius galima laikyti ilgalaikį manikiūrą susikurti padedančia priemone. Visgi, daugumos žmonių žinios ties čia ir pasibaigia. Tad, ką dar atsiminti svarbiausia? Pradėkime nuo to, jog gelinis lakas yra užtvirtinamas UV šviesa. Be jokios abejonės, būtent dėl šios priežasties nagai džiūsta gerokai greičiau. Tad, tai lemia kur kas patvaresnį manikiūrą. Visgi, dalis žmonių nerimauja, kad toks lakas gali pakenkti nagams. Tačiau tai tėra seniai paneigtas mitas. Dauguma gelinių nagų laikosi maždaug 3 savaites. Žinoma, viskas priklauso nuo individualių aplinkybių. Be to, svarbu nagus tinkamai prižiūrėti. 

Kaip prižiūrėti gelinius nagus?

Gelinių nagų priežiūra tikrai nėra sudėtinga. Kita vertus, svarbiausia atsiminti kelis esminius aspektus. Pavyzdžiui, pirmąją parą po lakavimo patariama vengti drėgmės. Be jokios abejonės, pilnai to padaryti yra praktiškai neįmanoma. Kita vertus, reikėtų pasistengti rankų per ilgai nemirkyti vandenyje ir jei tik pavyksta, pravartu manikiūrą saugoti nuo staigaus temperatūros pasikeitimo. Kitu atveju, galite lengvai pažeisti nago plokštelę. Tokiu atveju, tikėtina, gražiai atrodančio manikiūro laikas gerokai sutrumpės. Visgi, nors ilgai išliekantis nagų lakas padeda sukurti dailiai atrodančius dizainus, nereikėtų pamiršti ir apie odeles. Pastarąsias prižiūrėti patariama kiekvienam - įsigykite specialius aliejukus bei panašaus tipo priemones. Dar vienas svarbus aspektas, kurio tinkamai neįvertina dauguma asmenų yra nagų ilgis. Be jokios abejonės, kiekvienam pastarasis gali būti skirtingas. Svarbu atsižvelgti į savo gyvenimo aplinkybes bei pasirinkti tinkamai. Kitu atveju nagų priežiūra gali būti sudėtingesnė, negu Jums atrodo. 

Hibridinis nagų lakas

Hibridinis nagų lakas kai kuriems žmonėms yra naujiena. Visgi, tai modernus bei gerokai patogesnis sprendimas, kurį įsigyti nusprendžia vis daugiau asmenų. Hibridinis produktas yra tartum tarpinis variantas tarp paprasto ir gelinio lako. Kita vertus, jo stingimui nereikia UV lempos. Be jokios abejonės, pastarasis neatlaiko taip ilgai, kaip gelinis produktas. Tačiau toks lakas Jūsų nagus puoš bent jau savaitę. Tad galima drąsiai teigti - tai vis tiek neblogas ir ganėtinai patogus variantas. Hibridinis nagų lakas pasižymi dar vienu privalumu - pastarąjį nuvalyti išties lengva. Tam Jums neprireiks nei folijos, nei dildės. Kita vertus, dauguma asmenų pamiršta, kad norint, jog manikiūras atrodytų išties žaviai, svarbu tinkamai paruošti nago plokštelę. Ką tai reiškia? Pastaroji turėtų būti lygi, nedrėgna, nuvalyta. Kitu atveju manikiūras tikriausiai neatrodys taip gerai, kaip norėtumėte. 

Geriausi nagų lakai - kaip išsirinkti?

Geriausi nagų lakai turėtų pasižymėti patogiu teptuku, tinkama spalva ir kokybiška sudėtimi. Pavyzdžiui, kai kurie iš jų atlieka ne tik estetinę funkciją. Dalis lakų saugo nagą nuo lūžinėjimo bei įvairaus išorinio poveikio. Be to, pastarieji gali pagelbėti sutvirtinti plokštelę. Kai kurie lakai taip pat skatina greitesnį nagų augimą. Žinoma, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į tolygų plokštelės padengimą. Visgi, atidesniems reikėtų būti jautresnių nagų savininkams. Tokiu atveju derėtų atsižvelgti į lako formulę. Geriausia, kad ten esantys ingredientai tiktų net įvairiomis alergijomis pasižymintiems asmenims. Kita vertus, lako sudėtyje pravartu paieškoti vitaminų bei antioksidantų. 

Kaip tinkamai pasirūpinti nagų laku?

Bet koks nagų lakas dažniausiai nereikalauja pernelyg atsakingos priežiūros. Kita vertus, norint, jog šis tarnautų kuo ilgesnį laikotarpį, svarbu atsiminti keletą esminių taisyklių. Pirmiausiai, prieš pradedant naudoti, laką reikėtų suplakti. Po procedūros  nepamirškite kuo stipriau jo užsukti. Be to, nerekomenduojama priemonės laikyti tiesioginių saulės spindulių akivaizdoje. Geriausia, kad laką įdėtumėte į tamsią spintelę ar stalčių. Svarbu paminėti ir tai, jog tokios priemonės nemėgsta pernelyg staigių temperatūros pokyčių. Nelaikykite jų arti radiatoriaus ar šaldytuve. Žinoma, nepamirškite nuolat patikrinti įsigyto produkto galiojimo laiko. Galbūt sugedęs lakas Jums ir nepakenks, tačiau tikrai prasčiau padengs nago plokštelę bei sugadins manikiūrą. 

Ką daryti nusilpus nagams?

Nusilpę nagai gali nemenkai išvarginti kiekvieną. Prie tokių problemų prisideda daugybė skirtingų aspektų. Kartais tai tėra genetika. Kita vertus, retkarčiais pakanka sustiprinti nagų priežiūrą, o situacija staiga pagerėja. Tad, kaip sau padėti? Viena iš esminių problemų - tai drėgmės trūkumas. Dėl šios priežasties nagai išsausėja bei gerokai dažniau lūžinėja. Tokiu atveju, pravartu įsigyti specialių, vitaminais papildytų aliejukų. Be to, pagelbėti gali ir kokybiškas rankų kremas, kurį naudoti patariama reguliariai. Kita vertus, dauguma asmenų net nėra apie tai girdėję, tačiau egzistuoja specialios kaukės nagams. Pastarosios būna praturtintos naudingomis medžiagomis, todėl jos taip pat gali prisidėti prie situacijos gerinimo. Be to, rekomenduojama bent retkarčiais pasilepinti rankų vonelėmis. Puiku, jeigu pastarąsias praturtinsite parafinu arba jūros druska. Žinoma, nepamirškite įvairių nagus stiprinančių priemonių. Be to, kasdienybėje svarbu atidžiai prižiūrėti rankas - naudodami chemikalus bei valymui skirtus produktus, dėvėkite apsaugines pirštines. 

Gelinio lakavimo pliusai ir minusai

Gelinis lakavimas turi nemažai privalumų, tačiau taip pat ir keletą minusų. Visgi, tik žinodami visus šiuos aspektus galėsite apsispręsti, ar tokia procedūra tinka būtent Jums. Pradėkime nuo teigiamų dalykų. Pirmiausiai, gelinis lakavimas sutaupo nemažai Jūsų laiko. Juk procedūrą reikia kartoti tik kas 3-4 savaites. Be to, nagai dažniausiai atrodo estetiškai ir tvarkingai. Svarbu paminėti ir tai, kad gelis gali pagelbėti sustiprinti bei sutvirtinti plokštelę. Be to, tokie nagai nebelūžta, užauga gerokai greičiau. 

Kita vertus, gelinis lakavimas turi keletą minusų. Pirmiausiai, teks nuolat vaikščioti pas meistrę, jog ir vėl susitvarkytumėte nagus. Be abejo, nors procedūra vyksta vos kartą per mėnesį, kai kuriuos žmones tai vargina. Tokiu atveju, gelinis lakavimas greičiausiai Jums netiks. Be to, dalis asmenų bijo procedūros metu naudojamos UV arba LED lempos. Visgi, svarbu paminėti, jog tokia ultravioletinių spindulių dozė tikrai nėra didelė. Kita vertus, jeigu dėl pastarosios nerimaujate, gelinio lakavimo greičiausiai nesidarysite. Tad, atsižvelkite į individualias savo aplinkybes - visgi rinkoje egzistuoja itin įvairių sprendimų. 

Mano krepšelis