Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Maisto ruošimo prekės ir šildikliai buteliukams

Kokybiški buteliukų šildytuvai bei garintuvai ir trintuvai yra puikios priemonės, palengvinančios maisto gamybą kūdikiams. Šiuos produktus ypač mėgsta tėveliai, mat tai sutaupo nemažai jų brangaus laiko. Buteliukų šildytuvas pasirūpins greitu maisto pašildymu, todėl jį paruošti galėsite iš anksto. O štai kokybiškas garintuvas ir trintuvas norimą patiekalą padės pagaminti greitai bei paprastai. 

Rodyti daugiau
5 prekė(s)
PHILIPS AVENT
41,28€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CANPOL BABIES, daugiafunkcinis butelių šildytuvas su termostatu, 77/053, 1vnt. paveikslėlis
-15%
Canpol Babies
36,54€ 42,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
181,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
169,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
52,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Buteliukų šildytuvai – ką reikėtų žinoti?

Kokybiški buteliukų šildytuvai maistą gali padėti paruošti vos per kelias minutes. Šių gausu tikrai įvairių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą variantą. Kokybiškas šildytuvas padės sutaupyti nemažai savo laiko. Maistą galite būti pagaminę iš anksto bei palikę šaldytuve. Tas pats principas galioja ir tuomet, kai kalbame apie pieną. Tada šildytuvu jį pašildysite vos per kelias minutes. Viskas! Kūdikis pasisotins, o Jūs sutaupysite nemažai savo laiko, kurį galėsite skirti kitiems darbams. Taigi, buteliuko šildytuvas yra išties puikus ir namų ruošą palengvinantis produktas. Kita vertus, kaip jau minėjome kiek anksčiau, šių gausu išties įvairių. Pavyzdžiui, egzistuoja ir kelioninis buteliukų šildytuvas, kuris išties palengvins išvykas su vaiku. Taigi, belieka pasirinkti Jums tinkamą variantą. 

Avent buteliuko šildytuvas

Avent buteliuko šildytuvas vis dar išlieka vienu iš populiariausių pasirinkimų. Jis pasižymi išties didele privalumų gausa. Visų pirma, šildytuvas pieną pašildo greitai, vos per 3 minutes. Taigi tai sutaupo nemažai Jūsų laiko. Be to, pienas yra šildomas tolygiai. Patį įrenginį naudoti išties paprasta. Kita vertus, jame galima pašildyti ne tik pieną, tačiau ir maistuką. Taigi, kaip galite matyti, tai išties puikus pasirinkimas. Žinoma, buteliuko šildytuvų gausu tikrai įvairių, todėl atsižvelkite į Jums svarbiausius aspektus bei pasirinkite individualiai geriausią variantą. 

Garintuvas ir trintuvas

Kokybiškas garintuvas ir trintuvas gali pasitarnauti ruošiant mažylių maistą. Jis sutaupo nemažai Jūsų laiko, todėl yra puikus pasirinkimas buities darbams. Įprastai įrenginys šviežią maistą apdoroja garais ir susmulkina trintuve. Tai padeda greitai paruošti norimus patiekalus bei pamaitinti vaiką. Taigi, jeigu ieškote dar vieno produkto, kuris palengvintų kasdienybę – garintuvas ir trintuvas yra puikus pasirinkimas.

Kūdikio maitinimas

Egzistuoja įvairios gairės, padedančios tėveliams lengviau susigaudyti kokiais produktais ir kada reikėtų pradėti maitinti kūdikį. Žinoma, pradžioje naujagimiui yra duodamas pienas. Kita vertus, vėliau į mitybą įprastai pradedamos įtraukti trintos daržovės ir vaisiai. Pavyzdžiui, maždaug 6 mėnesių mažyliui jau galima duoti bulvių, morkų, moliūgų. O štai nuo 7–8 mėnesių į mitybą patariama įtraukti brokolius, agurkus, cukinijas, kopūstus. Maždaug nuo vienų metukų vaikui galima išbandyti pomidorą, burokėlius, špinatus. Visgi, svarbiausia pradėti nuo „švelnių“ daržovių ir tik vėliau pereiti prie rūgštesnių. Kalbant apie vaisius, juos rekomenduojama riboti kiek labiau. Pirmiausiai dėl to, kad paragavę cukraus nemaža dalis vaikų nebenori valgyti daržovių. Visgi, pradžioje mažyliui siūloma duoti bananų, obuolių, slyvų. Nuo maždaug 8–9 mėnesio į mitybą taip pat galima įtraukti persikus, arbūzus, melionus, mangus ir tokias uogas, kaip vyšnios arba avietės. Sulaukus pirmojo gimtadienio vaikui užtikrintai duokite braškių, kivių, citrusinių vaisių. Visgi, pradžioje, kaip ir kalbant apie daržoves, pradėkite nuo švelnesniu skoniu pasižyminčių produktų. O štai grūdinės kilmės maistą galima įvesti jau pirmaisiais primaitinimo mėnesiais. Pradėkite nuo avižų, ryžių, grikių, kukurūzų. Nuo 7–10 mėnesio į mitybą galima įvesti likusius grūdinės kilmės produktus. Visgi, stebėkite vaiko savijautą tam, jog įsitikintumėte, kad jam nepasireiškė glitimo netoleravimo požymiai. Kalbant apie mėsą, šią į mažylio mitybą rekomenduojama įtraukti jau 6–8 mėnesį. Patariama pradėti nuo paukštienos, o vėliau pereiti prie kitų produktų. Nuo 11–12 mėnesio vaikui dažniausiai galima duoti jūrinės žuvies. Tačiau svarbu, kad ji būtų tik paragavimui (didelių kiekių vartoti nereikėtų). O štai kalbant apie pieno produktus, kiaušinius ir jogurtą į vaiko mitybą galima įtraukti jau nuo 6 mėnesio. Visgi, sūriu arba varške mažyliui geriausia pasivaišinti sulaukus bent 8–10 mėnesio. Galiausiai, nuo maždaug vienerių metų amžiaus į mitybą pravartu įtraukti ir grietinę bei pieną. Taigi, kaip galite matyti, pasirinkimo gausu. Visgi, į įvairesnį racioną vaiką reikėtų įvesti pamažu.

Mano krepšelis