Kategorija
Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kategorija
Kaina
Prekinis ženklas

Validolis

Validolis yra populiarus, maisto papildas, pasižymintis intensyviu mentolio skoniu. Jo sudėtyje rasite vaistinių valerijonų šaknų ekstrakto bei mentolio. Šios medžiagos gali turėti efektyvų poveikį galvos skausmo, pykinimo malšinimui, taip pat sumažinti galvos svaigimą bei nerimo jausmą. Validolis padeda slopinti tam tikrus nemalonius simptomus.
Rodyti daugiau
4 prekė(s)
VALIDOLUM LUBNYPHARM, 60 mg, 10 tablečių paveikslėlis
2 už 1 kainą
Validolum Lugal
0,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VALIDOL ACONITUM, 10 tablečių paveikslėlis
2 už 1 kainą
0,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VITADAY VALIDOLIS, 10 tablečių paveikslėlis
-60% antrai prekei
VitaDay
0,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Validolis MED, tabletės, N20  paveikslėlis
-60% antrai prekei
1,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kam skirtas Validolis?

Tai preparatas, kurio sudėtyje esantis valerijonų ekstraktas padeda atsipalaiduoti bei palaikyti gerą psichologinę būseną. Taip pat turi refleksinį kraujagysles plečiantį poveikį. Stimuliuoja enkefalinų, endorfinų ir daugelio kitų peptidų gamybą ir išsiskyrimą, kurie aktyviai dalyvauja reguliuojant kraujagyslių pralaidumą ir kontroliuojant skausmo pojūčius.

Šis maisto papildas taip pat labai paklausus įvairių neurozių profilaktikai. Taigi, Validolis gali būti naudojamas profilaktiškai, kai nustatomas vienas iš šių simptomų:

- Nuolatinis nerimas, baimė, fobijos
- Nerimo sutrikimai ar panikos atakos
- Nestabili nuotaika, staigus ar dažnas jos pasikeitimas
- Dirglumas, dažnai pasireiškiantis noras verkti
- Didelis jautrumas stresui
- Miego sutrikimai
- Be to, šis maisto papildas gali būti skirtas žmonėms, linkusiems sirgti kelionės supimo liga, keliaujant transporto priemonėmis vandenyje, ore ar žemėje. Tokiu atveju Validolio vartojimas gali padėti išvengti pykinimo ir galvos svaigimo.

Validolis - poveikis organizmui

Validolis yra jau ilgą laiką vartojamas papildas, turintis raminamąjį poveikį, galintis padėti normalizuoti širdies ritmą ir netgi sumažinti nemalonius pojūčius širdies srityje. Tokį poveikį pastarasis turi dėl mentolio koncentracijos, esančios preparato sudėtyje. Validolis pasižymi šiomis savybėmis:

- Ramina, slopina nerimą ir sudirgimą
- Validolio poveikis atsiranda dėl veikliosios medžiagos (mentolio), kuris dirgina jautrias nervų galūnes, užtikrinant stabilią refleksinę reakciją. Į centrinę nervų sistemą pradeda ateiti impulsai, į kuriuos reaguodamas organizmas suaktyvina specialių mediatorių gamybą ir išsiskyrimą. Enkefalinai, endorfinai bei dinorfinai yra biologiškai aktyvios medžiagos, atsakingos už skausmingų pojūčių reguliavimą, stambiųjų ir smulkiųjų kraujagyslių pralaidumą.

Validolis turi raminamąjį poveikį. Mentolis esantis Validolio sudėtyje padeda sumažinti panikos priepuolius ir palengvinti nerimo sutrikimo sukeliamus simptomus, taip pat turi savybę skatinti kapiliarų ir arterijų išsiplėtimą, o tai gali pagerinti smegenų kraujotaką. Suvartojus Validolio tabletę, padidėja ir kitų bioaktyvių organinių junginių gamyba. Vartojant preparatą analgetinis ir raminantis poveikis gali pasireišti maždaug po pusvalandžio.

Validolis - nuo ko jis vartojamas?

Validolis yra puiki priemonė nuraminti stresą ir atkurti ramybę. Jei jus kankina nuolatinis nerimas ar miego sutrikimai - jums gali padėti ši švelni, bet veiksminga priemonė, skirta nuraminti ir atkurti nervų sistemos pusiausvyrą. Švelnus šio maisto papildo poveikis padeda valdyti stresą, skatinti geresnę savijautą, sumažinti patiriamą įtampą bei skatinti vidinės ramybės jausmą.

Raminantis poveikis švelniai atpalaiduoja centrinę nervų sistemą, mažina nerimą ir skatina atsipalaidavimą. Nesvarbu, ar kovojate su nemiga, ar jaučiate kasdienį stresą, Validolis gali padėti atkurti vidinę pusiausvyrą. Vartojant Validolį galite pajusti raminantį jo poveikį ir mėgautis ramesniu bei kokybišku nakties miegu

Teisingas validolio vartojimas

Validolio vartojimas šiek tiek skiriasi nuo kitų preparatų, šis vartojamas sublingvaliai. Validolio tabletę reikia laikyti po liežuviu iki tol, kol ji visiškai ištirpsta. Jos negalima nuryti ar kramtyti. Vartoti galima po vieną tabletę iki keturių kartų per dieną. Tačiau daugumai žmonių pakanka vos vienos tabletės simptomams palengvinti. Svarbu neviršyti rekomenduojamos dozės. Itin svarbi įvairi bei subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas, kaip ir vartojant kitus maisto papildus. Validolio vartojimo dažnis ir trukmė priklauso nuo būklės sunkumo. Kilus klausimams ar neaiškumams dėl preparato vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Validolio vartojimas neturi itin didelės įtakos centrinės nervų sistemos veiklai. Bet visgi, jį vartojant reikėtų būti atidiems valdant transporto priemones ir atliekant darbus, reikalaujančius ypatingos koncentracijos, kadangi Validolis šiek tiek atpalaiduoja. Be to, alkoholinių gėrimų vartojimas su Validoliu gali sumažinti jo veiksmingumą.

Validolio laikymo sąlygos

Tinkamumo vartoti laikas priklauso nuo gamintojo, dažniausiai šis būna nuo 2 iki 3 metų. Validolis turi būti laikomas ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotose vietose, taip pat vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pasikeitus tablečių spalvai ar atsiradus neįprastam kvapui, preparatą vartoti nerekomenduojama.

Mano krepšelis