Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Prolong

Prailginto veikimo tabletės įvairius preparatus padeda įsisavinti tolygiau. Jei susiduriate su nuolatiniu silpnumu, nuovargiu, ilgiau gyjančiomis žaizdomis – tikriausiai Jums reikalingas vitaminas C prolong. Kaina, priešingai nei mano dauguma asmenų, dažniausiai nėra tokia gąsdinanti. Tad tai puikus ir nebrangus būdas užtikrinti ilgalaikį vitamino C pasisavinimą.
Rodyti daugiau
7 prekė(s)
AMBIO VITAMINAS C 500 mg PRAILGINTO POVEIKIO SU CITRUSINIŲ VAISIŲ BIOFLAVONOIDAIS, 30 tablečių paveikslėlis
-45%
AMBIO
3,45€ 6,28€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VITAMIN C PROLONG, 40 kapsulių paveikslėlis
-40%
Aconitum
5,62€ 9,37€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALSIROYAL ACEROLA PLUS, Vitamin C prailginto veikimo, 30 tablečių paveikslėlis
-50%
4,24€ 8,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GAMTOS NAMAI VITAMINAS C PROLONG, 90 tablečių  paveikslėlis
-35%*
Gamtos namai
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Formula Vitale
14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GAMTOS NAMAI VITAMINAS C PROLONG 1000 PREMIUM, 30 tablečių paveikslėlis
-35%*
Gamtos namai
8,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GAMTOS NAMAI VITAMINAS C PROLONG, 500 mg, 30 tablečių paveikslėlis
-35%*
Gamtos namai
7,54€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Vitamino C prailginto veikimo tabletės

Vitamino C prailginto veikimo tabletės padeda užtikrinti tolygų ir ilgalaikį šio pasisavinimą. Prolong preparatų dėka askorbo rūgštis yra atpalaiduojama itin lėtai. Dažniausiai procesas užtrunka ne trumpiau nei 4 valandas. Renkantis tinkamą produktą rekomenduojama atsižvelgti į labiausiai Jums priimtiną šio pavidalą. Tai gali būti tabletės arba kapsulės. Be to, nepamirškite neviršyti rekomenduojamos paros normos. Dažniausiai patariama gerti maždaug vieną produkto tabletę per dieną. Žinoma, svarbu atsižvelgti į asmens amžių. 

Vitamino C nauda

Vitaminas C yra svarbus kiekvienam žmogui. Šis padeda sustiprinti imuninę sistemą ir didina atsparumą įvairioms infekcijoms. Be to, askorbo rūgštis palaiko normalią energijos apykaitą bei nervų sistemos veiklą. Šis vitaminas taip pat svarbus tam, kad organizmas lengviau įsisavintų geležį. Askorbo rūgštis naudinga dantims, kaulams, sąnariams. Manoma, jog šis vitaminas didina odos atsparumą žalingam saulės poveikiui. Be to, jis skatina greitesnį žaizdų gijimą, saugo nuo diabeto ir širdies ligų. Taigi, kaip galite matyti, privalumų gausu. Belieka jais pasinaudoti. 

Tinkama vitamino C dozė

Tinkama vitamino C dozė priklauso nuo konkretaus žmogaus amžiaus ir lyties. Pavyzdžiui, suaugusiems rekomenduojama suvartoti 75–90 mg per dieną. Tačiau moterims askorbo rūgšties reikia truputį mažiau, negu vyrams. Tuo tarpu, kūdikiams iki 1 metų amžiaus rekomenduojama suvartoti apie 25 mg per dieną. Vyresnių vaikų norma svyruoja nuo 30 iki 65 mg. Paaugliams nuo 12 metų rekomenduojama suvartoti 65–80 mg. Kita vertus, tinkama dozė priklauso ir nuo kitų aplinkybių. Pavyzdžiui, rūkantiems žmonėms rekomenduojama vartoti kiek daugiau vitamino C. Visgi, visuomet svarbu pasitarti su savo gydytoju. 

Vitamino C trūkumas

Vitamino C trūkumas gali pasireikšti skirtingais simptomais. Neretai susiduriama su dažnesnėmis infekcijomis ir nusilpusia imunine sistema. Apie askorbo rūgšties trūkumą taip pat gali simbolizuoti sąnarių skausmai. Be to, vertėtų atkreipti dėmesį į ilgiau gyjančias žaizdas. Tai taip pat gali reikšti vitamino C trūkumą. Dar ganėtinai dažnai pasitaikančiais simptomais reikėtų įvardinti dantenų uždegimus, išsausėjusius plaukus, lūžinėjančius nagus. Be to, vitamino C trūkumas gali sukelti nuovargį ir nuolatinį silpnumą. Tad nepamirškite į tai atsižvelgti. 

Ar vitaminas C gali būti kenksmingas?

Vitaminas C yra laikomas ganėtinai saugiu. Visgi, suvartojus per didelį jo kiekį, gali pasireikšti tokie simptomai, kaip skrandžio skausmas, pykinimas, viduriavimas, padidėjęs rūgštingumas. Be to, pasitaiko retų atvejų, kai žmonės yra alergiški askorbo rūgščiai. Žinoma, tuomet vitamino C papildų vartoti negalima. Visgi, laikantis nurodytos paros normos, šalutiniai poveikiai dažniausiai nepasireiškia. Be abejo, tai priklauso nuo konkretaus asmens organizmo jautrumo. 

Natūralūs vitamino C šaltiniai

Vitamino C nesunku gauti ir su maistu. Visgi, svarbu, kad Jūsų racioną sudarytų kuo daugiau skirtingų vaisių, uogų bei daržovių. Askorbo rūgšties galima rasti tokiuose produktuose, kaip kiviai, apelsinai, papajos, pomidorai. Vitamino C gausu ir daugelyje uogų – avietėse, mėlynėse, braškėse, juoduosiuose serbentuose. Šio taip pat galima rasti ridikėlių lapuose, saldžiosiose paprikose, brokoliuose, svogūnų laiškuose, krapuose, raugintuose kopūstuose, žirniuose. Tad kaip galite matyti – pasirinkimo gausu. Visgi, nepamirškite, jog šiuos produktus termiškai apdorojant, naudingųjų medžiagų kiekis sumažėja. 

Mano krepšelis