Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Burnos gaivikliai

Su prastu burnos kvapu savo gyvenime susiduria dauguma asmenų. Be jokios abejonės, dažniausiai tai lemia suvalgytas maistas. Tokiu atveju, kvapas ganėtinai greitai pranyksta ir nesukelia didesnių problemų. Kita vertus, kai kurie asmenys su šia bėda susiduria nuolat. Tai gali nemenkai apsunkinti kasdienybę ir priversti vengti socialinio kontakto su kitais žmonėmis. Žinoma, egzistuoja priemonės, galinčios pagelbėti, pavyzdžiui, kokybiški burnos gaivikliai. Kita vertus, visuomet svarbu atrasti tokios problemos priežastį, mat kartais tai signalizuoja apie tam tikras ligas. 

Rodyti daugiau
4 prekė(s)
Stay Cool
4,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Stay Cool
4,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Stay Cool
4,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Stay Cool
4,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Burnos gaivikliai - kaip pasirinkti?

Burnos gaivikliai gali pasižymėti išties skirtingais kvapais. Tad, renkantis tinkamą variantą, pirmiausiai derėtų atsižvelgti į Jums labiausiai patinkantį aromatą. Populiariausiu produktu vis dar išlieka mėtų skonio gaiviklis. Tačiau, pastarųjų yra ir daugiau. Be jokios abejonės, tinkama priemonė turėtų pasižymėti kokybiška sudėtimi. Geriausia, jog ten būtų tokių medžiagų, kurios veikia antibakteriškai. Žinoma, pravartu atsižvelgti į patogų dozatorių ir kompaktišką dydį. Tokiu atveju, burnos gaiviklį kartu su savimi galėsite pasiimti į įvairias keliones, darbą ar vakarėlius. Kita vertus, jautresniu organizmu pasižymintiems asmenims vertėtų privengti produktų, kurių sudėtyje gali būti alkoholio. 

Blogas burnos kvapas - kodėl taip nutinka?

Nemalonus kvapas iš burnos gali nemenkai apsunkinti kasdienybę. Visgi, norint pastarojo atsikratyti visam laikui, svarbu atrasti pirminę priežastį. Itin dažnai su prastu kvapu susiduriama dėl netinkamų higienos įpročių. Pavyzdžiui, žmogus gali per retai arba nepakankamai kruopščiai valyti dantis, pamiršti apie reguliarią tarpdančių priežiūrą. Žinoma, rekomenduojama pašalinti apnašas ir nuo liežuvio. Be to, nepamirškite naudoti skalavimo skysčio. Kita vertus, kartais blogas kvapas signalizuoja apie įvairias dantų ligas. Tai gali būti kariesas, skylutė, tam tikros dantenų problemos. Tačiau, neretai pasireiškia ir įvairios nosiaryklės ligos, pavyzdžiui, tonzilitas, sinusitas, pūlinga sloga. Kita vertus, kartais blogas burnos kvapas sklinda iš skrandžio. Tokiu atveju, reikėtų neatidėlioti bei kreiptis į gydytojus. 

Blogas kvapas iš burnos - kaip tai išspręsti?

Daugumai asmenų kyla labai natūralus klausimas - kaip panaikinti blogą burnos kvapą? Be jokios abejonės, tai labai priklauso nuo pagrindinės problemos. Pavyzdžiui, kartais pakanka palaikyti geresnę burnos ertmės higieną. Tai reiškia, jog dantis reikėtų valyti du kartus per dieną. Be to, svarbu naudoti tarpdančių siūlą, skalavimo skystį, liežuvio valiklį. Kita vertus, universalių vaistų nuo blogo burnos kvapo nėra. Tad, kaip jau minėjome kiek anksčiau, pirmiausiai svarbu ieškoti pirminės to priežasties. Kartais pagelbėti gali ir tinkama mityba. Be to, rekomenduojama atsisakyti rūkymo. Žinoma, susidūrus su dantų, nosiaryklės arba skrandžio ligomis, vertėtų kreiptis į specialistus. Kitu atveju, problema gali tik užsitęsti bei dar labiau pablogėti. 

Kaip patikrinti savo burnos kvapą?

Kartais žmonės ima įtarti, kad iš jų burnos sklinda ganėtinai nemalonus kvapas. Tačiau, artimųjų paklausti būna nedrąsu, o patiems visiškai tuo įsitikinti - sudėtinga. Laimei, egzistuoja sprendimas, kurį galite išbandyti tiesiog namuose. Tereikia įsigyti nearomatizuotą tarpdančių siūlą bei po valymo jį pauostyti. Žinoma, tai nėra šimtaprocentinis įrodymas, kad problema neegzistuoja. Visgi, neutralaus kvapo siūlas garantuotų, jog turite gerą burnos ertmės priežiūros rutiną. Tačiau, kaip jau minėjome kiek anksčiau, kartais problemos būna susijusios su skrandžiu. Tokiu atveju, patiems nustatyti galimą ligą bei jos rimtumą bus pernelyg sudėtinga. Tad, jeigu vis tiek turite įtarimų dėl prasto burnos kvapo, verčiau kreipkitės į specialistus. 

Kokie procesai vyksta organizme?

Netinkamai valant dantis bei palaikant prastą burnos ertmės higieną neretai susiduriama su blogu kvapu. Dažniausiai tai lemia įstrigę maisto likučiai ir apnašos. Tad, kaip jau minėjome kiek anksčiau, svarbu įsigyti kokybišką šepetėlį, tarpdančių siūlą, liežuvio valiklį bei skalavimo skystį. Užstrigę maisto likučiai neretai ima gesti bei skleisti prastą kvapą. Kita vertus, prie šios problemos prisideda ir apnašos, susidarančios ant liežuvio. Visgi, svarbu paminėti, jog kartais blogą burnos kvapą sukelia gleivinės išsausėjimas. Taip nutinka dėl to, kad sutrinka seilių liaukų veikla. Taigi, burna nesugeba išsivalyti savaime. Tokiu atveju, susidaro itin palankios sąlygos tolimesniam bakterijų plitimui. Kita vertus, svarbu paminėti, kad prastą burnos kvapą sukelia ne tik anksčiau paminėtos dantų, virškinimo ar nosiaryklės ligos. Kartais to atsiradimą paskatina tam tikrų vaistų vartojimas, įvairios dietos. Tad, verčiau neužsiimkite savigyda bei kreipkitės į specialistus, kurie padės nustatyti esminę priežastį. 

Kokiais dar požymiais pasireiškia blogas kvapas?

Apie blogą burnos kvapą gali signalizuoti ir dar kai kurie požymiai. Pavyzdžiui, tai gali būti gleivės arba po nosimi atsiradęs lašėjimas. Kita vertus, kai kuriems žmonėms taip pat pasireiškia rūgštus metalo skonis burnoje. Apie prastą kvapą neretai signalizuoja ir baltos apnašos ant liežuvio. Be to, kai kurie asmenys pastebi, kad burna stipriai sausėja, ypatingai ryte, vos tik atsikėlus. Blogą kvapą gali paliudyti ir toks požymis, kaip ant tonzilių atsiradę balti gabaliukai (tonzilių akmenys). Be to, kartais susiduriama su deginančiu jausmu liežuvyje. 

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena yra vienas iš pagrindinių sprendimo būdų tuomet, kai susiduriate su prastu burnos kvapu, kurį sukelia netinkami priežiūros įpročiai. Tad, jeigu pamirštate dažnai valyti dantis arba naudoti tarpdančių siūlą, greičiausiai sulauksite tokių problemų, kaip kariesas ir apnašos. Laimei, čia gali pagelbėti profesionali burnos higiena. Pastarąją rekomenduojama atlikti maždaug 2 kartus per metus. Kita vertus, susiduriantiems su rimtesnėmis problemomis, patariama atvykti kas 3 mėnesius. Dažniausiai burnos higiena vyksta naudojant ultragarsinį skalerį. Be to, specialistai parekomenduoja, kaip geriausia prižiūrėti dantis, kokias priemones vertėtų įsigyti. 

Tinkama burnos ertmės priežiūra

Tinkama burnos ertmės priežiūra gali padėti išvengti prasto kvapo bei kitų problemų. Visgi, specialistai pastebi, kad ganėtinai retas žmogus turi reguliarią rutiną bei naudoja visas reikalingas priemones. Tad, kaip galite pagerinti situaciją? Pirmiausiai, svarbu įsigyti kokybišką šepetėlį. Geriausia, kad jis pasižymėtų minkštais šereliais, turėtų patogią rankenėlę. Dantis reikėtų valyti 2 kartus per dieną. Visgi, ypatingai svarbu tai daryti vakare, prieš einant miegoti. Be to, dauguma žmonių pamiršta apie kruopštų dantenų nuvalymą. Tačiau, ten taip pat kaupiasi įvairios apnašos, galinčios sukelti problemų. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, vertėtų nepamiršti įsigyti kokybiško liežuvio valiklio. Kai kurios apnašos po dantų valymo šepetėliu atsiduria būtent ten. Be to, svarbu reguliariai naudoti tarpdančių siūlą. Kitu atveju, užstrigę maisto likučiai gali sukelti ne tik prastą burnos kvapą, tačiau ir gerokai daugiau problemų. Be jokios abejonės, priežiūros rutiną derėtų užbaigti su skalavimo skysčiu. Kita vertus, taip pat rekomenduojama atsižvelgti į savo gyvenimo būdą. Pasistenkite mesti rūkyti, vartokite mažiau alkoholio, kavos bei gazuotų gėrimų. Be to, patariama gerti kuo daugiau vandens, atlikti anksčiau jau minėtą profesionalią burnos higieną. Kita vertus, jeigu nemalonus burnos kvapas yra trumpalaikė problema, galite įsigyti specialų gaiviklį, kuris padės su tuo susitvarkyti. Tačiau, bėdai užsitęsus, būtinai kreipkitės į specialistus. 

Mano krepšelis