Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Purškalai

Įvairios priemonės nuo vabzdžių yra ypatingai reikalingos vasaros metu. Iš gilaus miego prabunda ne tik erkės, tačiau ir daugeliui asmenų be galo įkyrintys uodai. Be abejo, kartais šių pavyksta išvengti arba tiesiog nepastebėti. Ypatingai tuomet, jeigu lauke laiką leidžiate dienos metu. Visgi, dauguma žmonių mėgsta stovyklauti, ilgai būti prie ežero ar kitų vandens telkinių, keliauti į įvairias išvykas. Tokiu atveju, kokybiška apsauga nuo uodų yra be galo reikalinga tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Be abejo, egzistuoja įvairių papildomų būdų, kaip galite apsiginti nuo puolančių vabzdžių. Kita vertus, kartais uodai stipriai išvargina, todėl žmonės nusprendžia įsigyti specialius purškalus, kurie juos apsaugotų. Tačiau, su šiais reikėtų elgtis ganėtinai atsargiai, ypatingai tuomet, kai kalbame apie jaunuosius vartotojus.
Rodyti daugiau
9 prekė(s)
BEN'S 30, purškiamas repelentas nuo vabzdžių, 100 ml paveikslėlis
-25%
Ben's
5,24€ 6,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BEN'S MAX, purškiamas repelentas, 37 ml paveikslėlis
-30%
Ben's
4,19€ 5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Pikosan
10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Pikosan
9,45€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mousticare
12,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BEN'S NATURAL, repelentas su citrinkvapių eukaliptų aliejumi, 100 ml paveikslėlis
-25%
Ben's
5,77€ 7,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mousticare
14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mousticare
10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BiZZZkito
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Priemonės nuo uodų – ką reikėtų žinoti?

Profesionali apsauga nuo uodų dažniausiai yra purškiama tiesiai ant žmogaus odos. Dauguma produktų maksimalų efektyvumą išlaiko apie 3-5 valandas, todėl vėliau juos svarbu naudoti pakartotinai. Visgi, purškimų skaičius suaugusiems yra gerokai didesnis nei vaikams. Be abejo, tai labai priklauso nuo jaunuolio amžiaus. Žinoma, svarbu atsiminti ir tai, jog specifiniai purškalai neturėtų pasiekti Jūsų akių ar burnos. Be to, šių apskritai negalima naudoti ant veido. Taipogi, tam, kad atbaidytų vabzdžius, tokie produktai dažniausiai yra sukurti su ne pačiomis idealiausiomis mūsų sveikatai medžiagomis. Žinoma, šios priemonės vis tiek labai reikalingos, ypatingai stovyklaujant gamtoje ar keliaujant į ilgesnes išvykas. Kita vertus, pastarųjų rekomenduojama nepadauginti. Vos tik sugrįžus į namus, daugumą priemonių patariama nuplauti vandeniu su muilu. Be abejo, svarbu nepamiršti drabužiais pridengti tų vietų, kurių produktas pasiekti negalėjo. Kita vertus, purškalai nuo vabzdžių ne visuomet tinka jautresnės odos savininkams. Pastarieji gali sukelti dirginimą bei įvairias alergines reakcijas, todėl svarbu būti atsargiems.

Produktų nuo uodų atsargumo priemonės

Dėl specifinės sudėties, produktai nuo uodų turėtų būti naudojami atsižvelgiant į kai kurias atsargumo priemones. Pirmiausiai, svarbu aptarti kokius nepageidaujamus reiškinius pastarieji gali sukelti. Tai – odos ar akių dirginimas. Dėl šios priežasties, tokius purškiklius reikėtų naudoti atsargiai bei atsakingai. Be to, svarbu juos laikyti kuo toliau nuo vaikų. Produktui netyčia patekus į akis, pastarąsias reikėtų plauti su vandeniu. Visgi, dirginimui nepraėjus, pravartu kreiptis į savo šeimos gydytoją. Kaip jau buvo minėta anksčiau, tokių priemonių geriausia nepurkšti ant veido. Taipogi, rekomenduojama šių neįkvėpti. Dėl to pastarąsias patariama naudoti lauke arba efektyviai vėdinamoje patalpoje. Be abejo, po buvimo gamtoje ar kelionėje, produktą nuo kūno geriausia nuplauti su vandeniu bei muilu. Kita vertus, kur kas didesnės atsargumo priemonės galioja vaikams, todėl būkite atidūs. Taipogi, purškalas gali netikti jautresnės odos savininkams. Tad, prieš naudojant, šį patariama išsibandyti ant mažesnio kūno ploto.

Apsauga nuo uodų vaikams

Be jokios abejonės, priemonės nuo uodų yra reikalingos ir vaikams. Visgi, tiek pastarųjų oda, tiek visas organizmas yra gerokai jautresni nei suaugusiųjų. Dėl šios priežasties, vaikams galioja keletas atskirų taisyklių. Pavyzdžiui, neretai pakartotinas priemonės naudojimų skaičius jiems yra gerokai mažesnis. Taipogi, kai kuriuos produktus draudžiama purkšti ant jaunesnių nei 3 metų vaikų. Visiems kitiems šias priemones rekomenduojama naudoti ant kaklo ir kojų. Vaikams iki 12 metų purkšti rankų negalima. Kitu atveju, produktas gali patekti į šių akis bei sukelti papildomas problemas. Be abejo, visas likusias kūno vietas patariama uždengti drabužiais. Žinoma, svarbu nepamiršti produkto nuplauti nuo vaikų odos, vos tik sugrįžus namo.

Kita vertus, nesunku rasti ir tokių priemonių, kurios būtų skirtos specialiai vaikams. Įprastai, pastarosios yra pagamintos iš mažiau kenksmingų medžiagų. Tad, jauniesiems vartotojams geriausia įsigyti būtent tokią produkciją. Ko vengti šios sudėtyje? Puiku, jeigu vaikams skirtoje priemonėje nėra tokių medžiagų, kaip alkoholis, parabenai, dirbtiniai dažikliai. Kita vertus, šių ingredientų patariama privengti ir jautresne oda pasižymintiems suaugusiems.

Gelbėjimasis nuo uodų – apsauga kasdienybėje

Pilnai apsisaugoti nuo įvairių vabzdžių, įskaitant ir uodus, neretai gali būti sudėtinga. Be to, dažnas žmogus, net ir turėdamas purškalą, retkarčiais pamiršta jį pasiimti kartu su savimi. O štai kiti nė nepagalvoja apie tokių priemonių įsigijimą. Tad, ką reikėtų daryti bei kaip galima apsisaugoti papildomai? Pirmiausiai svarbu tinkamai apsirengti. Žinoma, tai labai priklauso nuo vietos, į kurią vykstate. Pavyzdžiui, įvairių švenčių lauke metu, tikriausiai neprisirengsite pernelyg storais ir viską dengiančiais megztiniais. Kita vertus, panaši apranga gali tikti stovyklaujant gamtoje. Pirmiausiai patariama pridengti kojas ilgomis kelnėmis ar kojinėmis. Tuomet pravartu užsidėti ir megztuką, tačiau, esant dideliam karščiui, rankas galima paslėpti po lengva skarele. Iš esmės, uodai taikosi į nepridengtus odos plotus. Tad, kuo daugiau apsirengsite – tuo saugesni būsite. Be abejo, kalbant apie namus, sodybas ir terasas, galima apsvarstyti apsauginių tinklelių įsigijimą. Žinoma, taip pat egzistuoja daugybė mechaninių priemonių, tarkime, lipnios juostos, prie kurių uodai dažniausiai prilimpa. Kita vertus, neretai pasitelkiami ir muštukai, kuriais vis dar naudojasi vyresnio amžiaus žmonės. Be to, pastebima, jog pagelbėti taip pat gali citrinžolių eterinis aliejus. Visgi, vienu iš efektyviausių metodų vis tiek išlieka specialūs purškalai. Tad, išties pravartu juos pasiimti kartu su savimi į įvairias išvykas.

Ką daryti po uodo įkandimo?

Uodo įkandimas dažniausiai nėra pavojingas, tačiau vis tiek gali būti ganėtinai nemalonus. Ką daryti tokiu atveju bei kaip sau padėti? Pirmiausiai rekomenduojama dezinfekuoti odą. Tai apsaugos nuo tolimesnio užkrato plitimo ir žaizdos supūliavimo. Be abejo, patariama susilaikyti ir odos nekasyti, mat tai padės viskam greičiau užgyti. Norint, kad įkandimo vietoje taip neperštėtų, galima įsigyti specialius tepalus. Pastarieji padės nuraminti ir atgaivinti Jūsų odą. Kita vertus, taip pat galima apsvarstyti šalto kompreso naudojimą. Šis sumažins niežėjimą, todėl bus lengviau atsilaikyti. Be to, pastarasis papildomai nuramins odą, padės jai nebetinti. Kita vertus, kai kurie žmonės naudoja ir eterinius aliejus. Tad, šie taip pat gali pagelbėti. Visgi, esmine taisykle išlieka odos nekasymas. Taigi, kad ir kaip knieti tai padaryti – pamėginkite susilaikyti. Kitu atveju, kūno niežėjimas kamuos tik ilgiau.  

Apsauga nuo erkių

Be jokios abejonės, vasaros metu žmones kamuoja ne tik uodų įkyrumas. Atšilus orams, gamtoje gausu gerokai didesnių pavojų, pavyzdžiui, erkių. Dėl šios priežasties, žmonėms rekomenduojama pasiskiepyti. Tačiau, tokiu būdu apsisaugosite tik nuo erkinio encefalito. Tad, ką dar galite padaryti? Žinoma, jei tik pavyksta, rekomenduojama privengti nenušienautų plotų. Be to, geriausia apsivilkti kūną dengiančius drabužius, ypatingai tuomet, jeigu būsite gamtoje – stovyklausite ar gulėsite ant žolės. Žinoma, egzistuoja įvairios atbaidančios priemonės, kurias taip pat galite įsigyti. Visgi, svarbu apsisaugoti ir papildomai. Be jokios abejonės, grįžę iš lauko visuomet apžiūrėkite savo kūną bei jo pasikeitimus. Taipogi, atidžiau peržvelkite ir vaikų odą – juk pastarieji pievose dūksta gerokai dažniau.

Mano krepšelis