Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Atminčiai gerinti


Šiais laikais retas, kuris gali pasidžiaugti puikia atmintimi. Skubus gyvenimo būdas, nuolatinis stresas, nevisavertė mityba ir vitaminų trūkumas lemia, kad smegenys ir nervų sistema nedirba taip sklandžiai kaip turėtų, o visa tai trukdo išlaikyti puikią atmintį.

Šioje kategorijoje atrinkome viską, kas padės atminčiai, tai - maisto papildai atminčiai gerinti bei vitaminai atminčiai. Taip pat, šioje kategorije rasite ir smegenų veiklą stimuliuojančius papildus.

Rodyti daugiau
34 prekė(s)
REBRAIN, 60 kapsulių paveikslėlis
-35%*
Biofarmacija
59,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AMBIO ATMINČIAI PLIUS, 30 tablečių + 30 kapsulių paveikslėlis
-35%*
AMBIO
20,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEW NORDIC CLEAR BRAIN, 60 tablečių paveikslėlis
-35%*
New Nordic
21,86€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEUROZAN ORIGINAL, 30 tablečių paveikslėlis
-35%*
Neurozan
22,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SWANSON GOTU KOLA, 435 mg, 60 kapsulių paveikslėlis
-25%
Swanson
7,87€ 10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BRAIN BOOSTER, kompleksas galvos smegenų darbui, 30 kapsulių paveikslėlis
-35%*
Aptiekas Produkcija
10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEUROZAN PLUS, 28 kapsulės, 28 tabletės  paveikslėlis
-35%*
Neurozan
36,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AMBIO ATMINČIAI, 30 tablečių paveikslėlis
-45%
AMBIO
9,06€ 16,48€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Greenify Brain Booster Shots, protinei veiklai, koncentracijai, 25 ml, N14 paveikslėlis
-35%*
Greenify
27,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VITIRON™ MIND & BODY FORTE, kapsulės, N30 paveikslėlis
-35%*
VitirON
16,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RAW POWDERS MACA ŠAKNIES 10:1 EKSTRAKTAS, 5000 mg, 120 kapsulių paveikslėlis
-30%
Raw Powders
9,09€ 12,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Doppelherz
9,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
EQUILIBRA maisto papildas atminčiai ir koncentracijai FORZA 5
-25%
Equilibra
13,49€ 17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GAMTOS NAMAI MEMORY, skystasis maisto papildas, 14 buteliukų po 25 ml paveikslėlis
-35%*
Gamtos namai
28,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MEMORIL FORTE, 30 kapsulių paveikslėlis
2 už 1 kainą*
Aconitum
10,65€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RAW POWDERS  RHODIOLA ROSEA EKSTRAKTAS, 500 mg, 120 kapsulių paveikslėlis
-30%
Raw Powders
17,49€ 24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Magnesium Triple source 200 mg LIFEPLAN, magnis iš trijų šaltinių, 60 tablečių paveikslėlis
-15%
Lifeplan
9,34€ 10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Nordaid
20,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BrainoZAN SHOTS, 14 buteliukų paveikslėlis
-30%
BrainoZAN
22,39€ 31,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEURO-1 PROTINEI VEIKLAI, 60 kietųjų kapsulių paveikslėlis
-30%
Švenčionių Vaistažolės
11,19€ 15,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kaip pagerinti atmintį?

Ne tik vitaminai ir papildai gerina atmintį - egzistuoja daug įvairių būdų, kaip natūraliai pagerinti atmintį. Pradėkime nuo to, jog puikios atminties pagrindas - sveika gyvensena. Sveikas gyvenimo būdas skatina smegenų darbą bei pagerina jų būklę. Tad jei norite sustiprinti atmintį, pirmiausia peržvelkite savo mitybos įpročius, kadangi maistas turi didelę reikšmę atminčiai. Įrodyta, kad tam tikri maisto produktai tiesiogiai suaktyvina smegenis ir naujų ląstelių gamybą. Norint pagerinti atmintį, vertėtų į savo maisto racioną įtraukti daugiau brokolių, žiedinių kopūstų, graikinių riešutų. Taip pat reikėtų valgyti maistą, kuriame daug OMEGA-3 riebiųjų rūgščių.

Aktyvumas - dar vienas veiksnys gerinantis smegenų darbą. Sporto metu išsiskiria tam tikros medžiagos, kurios gerina atmintį bei smegenų veiklą.

Moksliškai įrodyta, kad kokybiškas miegas stiprina atmintį ir pagerina darbo našumą. Dėl miego trūkumo tampame nesusikoncentravę, išsiblaškę ir dažniau kažką pamirštame.

Dar vienas būdas atminčiai gerinti - smegenų treniravimas žaidžiant įvairius loginius žaidimus. Taip pat rekomenduojama spręsti kryžiažodžius. Jeigu smegenų treniravimui skirsite bent po 10 minučių per dieną - visai netrukus pastebėsite pokyčius. Pasistenkite kasdien atlikti kokias nors naujas užduotis, tobulinkite įgūdžius, kad smegenys išliktų dėmesingos.

Papildai, vitaminai atminčiai

Renkantis papildus, svarbiausia atkreipti dėmesį kokios naudingosios medžiagos įeina į jų sudėtį. Pavyzdžiui, Ambio atminčiai maisto papilduose gausu vitaminų, mineralų, amino rūgščių, ginkmedžių ir rausvųjų rodiolių ekstraktų bei žuvų taukų. Visa tai padeda palaikyti normalią nervų sistemos ir smegenų veiklą.

Neurozan maisto papildai - subalansuotas ginkmedžių, amino rūgščių, kofermento Q10, daugelio vitaminų bei mineralų kompleksas. Šiuose maisto papilduose gausu cinko, geležies, jodo, pantenolio rūgšties, kas padeda palaikyti normalią protinę veiklą. Na, o magnis, varis, vitaminai B1, B2, B3, B6, B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

Rebrain - naujos kartos nootropinis maisto papildas, kurio sudėtyje esantys fosfolipidai gali padėti išlaikyti kognityvinę funkciją ir ryškią atmintį. Taip pat šio maisto papildo sudėtyje yra ir MCT aliejus, kuris susijęs su žmogaus bendra psichologine funkcija, atmintimi, sprendimų priėmimu, minčių dėstymu.

Papildų ir vitaminų atminčiai gerinti pasirinkimas išties didelis, tad pirmiausia, rekomenduojama rinktis kuo natūralesnės sudėties papildus atminčiai gerinti.

Kodėl žmonėms suprastėja atmintis?

Atmintis suprastėti gali nepriklausomai nuo amžiaus ir dėl įvairių priežasčių. Taigi, kas labiausiai veikia atmintį

Prie atminties suprastėjimo didele dalimi prisideda stresas ir nerimas. Dažnai jaučiant didelį stresą ar nerimą, gali kilti atminties ir dėmesio sutrikimų. Ypač tai galioja žmonėms, kurie vienu metu atlieka daug veiklų bei mažai miega. Tad norint pagerinti atmintį, svarbu vengti didelio streso ir gerai pailsėti.

Taip pat, su atminties praradimu susiję ir miego sutrikimai. Taip yra dėl to, jog miego trūkumas sukelia didelį nuovargį, gali atsirasti vadinamas „smegenų rūkas“ ir sutrikti atmintis.

Nevisavertė mityba taip pat turi gana nemažą reikšmę atminčiai. Moksliškai nustatyta, kad vitamino B12 trūkumas gali sukelti net demenciją. Tad vertėtų pasistengti, kad mityba būtų visavertė ir subalansuota. Jeigu pastebėjote, jog jums pablogėjo atmintis arba tapo sunku susikoncentruoti, rekomenduojama su maistu vartoti ir maisto papildus. Prie viso to, griežtai reikėtų vengti ir alkoholio, tabako bei narkotinių medžiagų vartojimo, kadangi jos stipriai ir tiesiogiai blogina atminties būklę.

Atminties pablogėjimą paskatinti gali ir daugelis kitų priežasčių, pavyzdžiui, įvairios infekcijos, galvos traumos, navikai ir kiti susirgimai. Jei atmintis pablogėja staiga, svarbu kuo skubiau kreiptis į šeimos gydytoją, kad tyrimų pagalba būtų išaiškinta tiksli pablogėjimo priežastis ir būtų galima imtis priemonių atminčiai pagerinti.  

Mano krepšelis