Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Makiažo valymo servetėlės

Makiažo valymo servetėlės – tai patogus ir laiką taupantis produktas, padedantis pašalinti nešvarumus nuo veido odos. Toks pasirinkimas puikiai tiks namų aplinkoje, tačiau ypatingai šios pagelbėja keliaujantiems. Be to, servetėles su savimi galima patogiai nešiotis praktiškai visur – tad, nuvarvėjus makiažui ar susikaupus per daug prakaito, beliks šią išsitraukti bei švelniai nuvalyti odos paviršių.

Rodyti daugiau
5 prekė(s)
Cotton Plus 2in1 vatos lapeliai makiažui valyti
-30%
COTTON PLUS
4,19€ 5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEUTROGENA
4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Cotton Plus 2in1 vatos lapeliai makiažui valyti
-30%
COTTON PLUS
4,19€ 5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Nuxe
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse

Makiažo valymo servetėlės – kada jos reikalingos?

Šiais laikais, egzistuoja nemažai skirtingų produktų, padedančių nuvalyti makiažą. Nešvarumus nuo odos pašalina specialūs pieneliai ir valikliai, taip pat – makiažo valymo servetėlės. Nors pastarąsias dažnas asmuo naudoja tiesiog namuose, kaip įprastą ir reguliarią priemonę, toks produktas ypatingai pasitarnauja kelionių bei išvykų metu. Pavyzdžiui, keliaujant lėktuvu su rankiniu bagažu, neretai tenka riboti turimų skysčių kiekį. Tokiu atveju, pasiimti visas reikalingas priemones gali būti sudėtinga. Laimei, makiažo valymo servetėlėms šie ribojimai netaikomi. Tad, pasirinkdami jas, dauguma žmonių sutaupo vietos kitiems produktams. Be to, kokybiškos servetėlės išties sėkmingai pašalina odos nešvarumus ir makiažo likučius. Taipogi, tokį produktą patogu įsidėti į rankinę bei nešiotis visur – į darbą, susitikimus su draugais, vakarėlius. Be abejo, makiažo valymo servetėles galima naudoti ir tiesiog namuose. Tai patogus, greitas bei ganėtinai paprastas būdas pašalinti nešvarumus, susikaupusius ant veido odos. Kita vertus, po servetėlių visuomet pravartu naudoti ir prausiklį.

Kaip pasirinkti tinkamas servetėles?

Tinkamos makiažo valymo servetėlės kiekvienam žmogui gali reikšti skirtingus dalykus. Kai kuriems svarbu tik tai, kiek gerai šios pašalins nešvarumus nuo veido odos. Tuo tarpu, kitiems žmonėms aktualu ir tokie aspektai, kaip malonus kvapas, praktiška pakuotė, vandeniui atsparaus makiažo pašalinimas. Be to, jautresnės odos savininkams neretai svarbu ir tai, ar produktas nedirgina veido bei akių srities. Kita vertus, ne visus dalykus įmanoma nuspėti iš anksto, todėl kartais tenka surizikuoti bei išbandyti kelis produktus, kol atrasite geriausią individualiai Jums. Tačiau, renkantis tinkamas servetėles, pravartu atsižvelgti į natūralesnę sudėtį bei įvairias veikliąsias medžiagas. Juk šis produktas gali suteikti ir daugiau papildomos naudos, nei tik makiažo nuvalymas. Pavyzdžiui, kai kurios servetėlės savo sudėtyje turi hialurono rūgšties. Pastaroji pagelbės sudrėkinti odą, suteiks jai gaivos pojūtį. Tad, pasirinkę tokias servetėles ne tik nuvalysite nešvarumus, tačiau taip pat ir šiek tiek palepinsite savo veidą. Be abejo, atsižvelkite ir į kitus, individualiai Jums svarbius aspektus. Tarkime, produkto kvapo intensyvumą, pakuotę, gaivos pojūtį ir panašiai.  

Pagrindiniai servetėlių privalumai

Nors makiažo valymo servetėlės yra ganėtinai populiarus pasirinkimas, kai kuriems žmonėms labiau patinka kito tipo priemonės. Visgi, jei dar nežinote, kuris produktas labiausiai atspindi Jūsų poreikius, pravartu atsižvelgti į servetėlių privalumus:

  •   Laiko taupymas. Makiažo ir nešvarumų pašalinimas padedant servetėlėms sutaupo nemažai brangaus Jūsų laiko. Pastarąsias galite išsitraukti praktiškai bet kur ir ganėtinai greitai nuvalyti ant veido susikaupusius likučius.
  •   Atlieka daugiau paskirčių. Kokybiškos servetėlės gali būti naudojamos ne tik makiažo nuvalymui. Neretai pastarosios prisideda prie papildomo odos drėkinimo, šią pamaitina ir atgaivina.
  •   Tinka kelionėms, vakarėliams, sporto klubui. Makiažo valymo servetėlės yra tas produktas, kurį galite patogiai pasiimti praktiškai visur. Šios tiks kaip mažai vietos užimantis pasirinkimas kelionėms, kaip patogus būdas sutvarkyti apibėgusį makiažą po vakarėlio ar prakaitui apvalyti sporto salėje.
·   Įvairūs pasirinkimai. Servetėlės taip pat gali būti skirtingos ir tinkančios tiek įprastos, tiek jautresnės odos savininkams. Be to, neretai jas naudoja ne tik moterys, tačiau ir kai kurie vyrai.

Mano krepšelis