Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

H1: Greitieji (COVID-19) testai

Jei jaučiate peršalimo simptomus ar manote, kad galite sirgti Corona virusu – COVID testas gali būtų atliekamas jūsų namuose. Atsakymą apie COVID ligą jums pateiks greitieji antigenų testai. Paprastai ir nesudėtingai atliekami COVID19 testai greitai ir paprastai atsakys į klausimą ar sergate Corona virusu. Gintarinė vaistinė internetu įsigyti siūlo net kelių rūšių COVID19 testus.

Rodyti daugiau
10 prekė(s)
Fluorecare
4,66€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SEJOY
3,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Testera
5,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SINGCLEAN
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALLTEST
5,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Solmira
5,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Safecare Biotech
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
REALY TECH
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

H2: COVID-19 PGR testai internetinėje vaistinėje

COVID testai skirstomi į PGR ir antigeno tyrimus. Jie atliekami iš seilių arba nosies landos sekreto.

PGR COVID19 tyrimas – tai molekulinis tyrimas, kuris atliekamas imant tepinėlį iš nosiaryklės. Tyrimo rezultatas parodo, ar asmuo šiuo metu serga. Šis tyrimas yra labai tikslus, tačiau atsakymas yra gaunamas per ganėtinai ilgą laiko tarpą.

Antigeno testas – tyrimui atlikti taip pat imamams tepinėlis iš nosiaryklės. Rezultatas parodo, ar asmuo šiuo metu serga.  Greitieji antigenų testai daug greičiau, tačiau ne taip tiksliai kaip PGR tyrimas, pateikia atsakymą ar esate užsikrėte Corona virusu. Antigeno testas yra puikus būdas COVID protrūkių suvaldymui, testavimuisi namuose ir asmenų grupių, kurios nuolat dirba su COVID užsikretūsiais asmenimis, tyrimams.

Dar yra COVID19 antikūnių nustatymo iš kraujo testas, tačiau šis tyrimas atliekamas tik laboratorijoje.

Gintarinėje vaistinėje internetu parduodami šių gamintojų COVID19 testai: Safecare biotech, Sejoy, Singclean, Deep blue, Realy tech. Tai paprastai ir greitai atliekami patikimi COVID testai. Su šiais testais atsakymas gaunamas itin greitai.

Safecare bio-tech greitasis antigeno testas gali nustatyti ne tik COVID, bet ir A+B tipo gripą. Tyrimas skirtas asmenims, turintiems simptomų 7 dienų laikotarpiu nuo užsikrėtimo pradžios, arba simptomų neturintiems, tačiau turėjusiems kontaktą su sergančiais asmenimis.

Visi Gintarinėje vaistinėje parduodami Koronos testai yra paprastai atliekami - gaunamas greitas COVID atsakymas. Jie nereikalauja jokios papildomos įrangos, o testo rinkinyje pridedamos visos reikiamos priemonės. Testai pasižymi dideliu jautrumu ir tikslumu.

H2: COVID testo atsakymas

Greitasis PGR testas atsakymą pateikia per 90 minučių, o antigeno testas – per 15-20 minučių.

Atkreipkite dėmesį, jog greitieji koroną nustatantys testai skirti savikontrolei. Jie yra patvirtinti Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos (prie LR SAM) kaip tinkami naudoti. Testai gali būti savarankiškai atliekami be specialisto pagalbos namuose ar kitose vietose, tokiose kaip biurai, įvairūs renginiai, mokyklos ir pan.

Svarbu, kad Corona testas būtų atliekamas tiksliai pagal instrukcijas, todėl prieš atlikdami testą atidžiai perskaitykite instrukciją. Kai kurie testai atliekami naudojant tamponą seilėms, kiti – imant mėginį iš nosiaryklės.

Testas turi būti atliekamas nedelsiant paėmus mėginį, o mėginėlis turi būti kambario temperatūros. Priešingu atveju COVID testo atsakymas gali būti ne itin tikslus.

H2: Kada rekomenduojama atlikti COVID testą?

Jeigu įtariate, kad galėjote užsikrėsti COVID19, stebėkite simptomus. Jie gali svyruoti nuo švelnių iki sunkios ligos simptomų. Dažniausiai Coronos simptomai atsiranda praėjus 2-14 dienų nuo sąlyčio su sergančiu asmeniu. Rekomenduojame atlikti covid testą, jeigu jaučiate šiuos simptomus:

  • šaltkrėtis ar karščiavimas
  • kosulys
  • galvos skausmas
  • raumenų skausmas
  • dusulys ar apsunkintas kvėpavimas
  • skonio ar uoslės praradimas
  • gerklės skausmas
  • užgulusi nosis ar sloga
  • pykinimas ar vėmimas
  • viduriavimas

 

Atlikę COVID antigenų testą lengvai galėsite interpretuoti rezultatus. Greituosiuose antigenų testuose pasirodo kontrolinės juostelės, pagal kurias ir sprendžiama, ar sergate COVID19. Jei juostelė pasirodo C griovelyje, mėginyje neaptiktas joks COVID19 antigenas ir rezultatas neigiamas. Teigiamą rezultatą rodo dvi išryškėjusios juostelės - C ir T grioveliuose.

Jei nepasirodo nei viena kontrolinė linija reiškia, kad koronos testas buvo atliktas netinkamai. Reiktų peržiūrėti procedūrą ir atlikti naują koronos testą.

 

Mano krepšelis