Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Mobilios auklės

Vaikai yra neįkainojamas turtas tėvams, o rūpintis jais tai didžiulė atsakomybė ir darbas, kuriam paskiriame visą savo laiką. Tačiau ne visada galime budėti šalia vaiko lovytės, kol jis miega. Dažniausiai tą laiką stengiamės išnaudoti produktyviai: atlikti nebaigtus darbus, susitvarkyti namus, ar tiesiog pailsėti. Štai čia mobili auklė gali atlikti svarbų vaidmenį. Mobilios auklės pagalba tėvams suteikiama galimybė girdėti ar net stebėti, ką kūdikis veikia savo lovelėje. Taigi, tai išties praktiška priemonė, palengvinanti tėvų kasdienybę.
Rodyti daugiau
5 prekė(s)
PHILIPS AVENT, Kūdikių stebėjimo prietaisas, SCD923/26, Wi-Fi, N1  paveikslėlis
-30%
PHILIPS AVENT
196,50€ 280,72€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT, Kūdikių stebėjimo prietaisas, SCD835/56  paveikslėlis
-40%
PHILIPS AVENT
120,51€ 200,85€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT, Kūdikių stebėjimo prietaisas, SCD731/52, skaitmeninis, 1/731 paveikslėlis
-30%
PHILIPS AVENT
104,99€ 149,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT, Kūdikių stebėjimo prietaisas, SCD845/52  paveikslėlis
-40%
PHILIPS AVENT
144,51€ 240,85€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Kam reikalinga mobili auklė?

Vaikiškų prekių pramonės inovacijos gerokai palengvino gyvenimą tėvams. Dirbant ar užsiimant kita savo veikla, tėvai nori matyti ką veikia jų kūdikis ir taip užtikrinti jo saugumą. Taigi, būtent šiems tikslams skirta mobili auklė – kompaktiškas belaidis įrenginys, kuris tapo nepakeičiamu įrankiu daugeliui tėvų, galintis perduoti garsus ar vaizdus ar kitą svarbią informaciją iš vaiko kambario didesniais atstumais. Tėvai gali matyti ir girdėti kas vyksta realiu laiku, stebėti vaiko elgesį, miegą ar žaidimus. Be to, kai kurios mobilios auklės turi funkciją, leidžiančią tėvams ne tik girdėti vaiką, bet ir bendrauti su juo per nuotolį.

Mobilios auklės veikimo principas

Mobilios auklės rinkinį sudaro du įrenginiai, kurie susiję tarpusavyje. Veikimo principas yra labai paprastas: šalia vaiko lovelės sumontuojamas siųstuvas, kuris geba užfiksuoti skleidžiamus garsus, o signalas iš jo siunčiamas į imtuvą, esantį pas tėvus. Prietaisas turi kelis režimus, kuriuos pagal poreikį galite reguliuoti patys: garsumą ar mikrofono jautrumą. Šiuolaikinius kūdikių stebėjimo prietaisus galima nešioti tiesiog rankoje ar kišenėje – labai patogu, nes galite laisvai judėti namuose ir jums nereikia nuolat keisti imtuvo vietos. Tuo tarpu, bet kokie garsai iš vaiko kambario bus akimirksniu perduoti tėvams, o jei vaikas atsibunda, apie tai sužinosite greičiausiai dar jam nepradėjus verkti. Be to, yra ir mobilios auklės su kamera, kurios perduoda ne tik garsą, bet ir vaizdą. Taigi, galėsite stebėti ką jūsų kūdikis veikia, kaip miega ar išdykauja. 

Įrangos tipai

Kūdikių stebėjimo įranga skirstoma į skaitmeninę ir analoginę. Skaitmeninis prietaisas su DECT technologija yra aukščiausios kokybės modelis, kuris perduoda signalą su mažiausiais iškraipymais. Galėsite aiškiai girdėti kiekvieną vaiko skleidžiamą garselį. Be to, pastarasis yra apsaugotas nuo pasiklausymo ir trukdžių. Vienintelis trūkumas gali būti aukštesnė kaina. 


Tuo tarpu, kito - analoginio prietaiso veikimo principas – tam tikru reguliuojamu dažniu perduoti signalą iš siųstuvo (kūdikio įrenginio) į imtuvą (tėvų įrenginį). Tam yra skirta kanalų perjungimo funkcija, kuri yra kiekviename įrenginyje. Priklausomai nuo modelio, galima perjungti nuo 2 iki 4 kanalų. Iš esmės šis prietaisas veikia taip pat, kaip ir paprasta racija. Pagrindinis analoginės technologijos naudojimo trūkumas yra trikdžiai, pasireiškiantys erzinančiu šnypštimu ir garso iškraipymas. Be to, daug kas priklauso nuo svetimų radijo bangų, esančių imtuvo aprėpties zonoje. Jei kaimyniniame bute sumontuota tokia pati įranga, galite išgirsti ir kaimynų vaiko verkimą. 

Į ką atsižvelgti renkantis mobilią auklę?

Pirkdami kūdikio stebėjimo prietaisą, pirmiausia turėtumėte išnagrinėti jo techninius parametrus. Bene svarbiausia savybė tėvams, kurie planuoja įsigyti mobilią auklę, yra jos veikimo diapazonas, kuris vidutiniškai yra apie 100 - 400 metrų. Tačiau šis skaičius apibūdina prietaiso veikimą atviroje erdvėje, tai reiškia be papildomų objektų ir trikdžių (pavyzdžiui, sienų). Name ar bute veikimo diapazonas sumažėja net keletą kartų.

 

Kita svarbi charakteristika - maitinimo šaltinis, kuris lemia įrangos mobilumą ir patogumą. Kūdikio stebėjimo įrangos maitinimo šaltinis gali būti elektros tinklas, įkraunama baterija ar keičiamos baterijos. Žinoma, prietaiso veikimas iš tinklo yra labai ekonomiškas (nereikia pirkti ir keisti baterijų). Bet kita vertus, veikimas naudojant baterijas yra labai patogus, kadangi nereikia pastoviai rūpintis elektros tinklu šalia, galima laisvai judėti po namus ar kiemą. Be to, rinkdamiesi prietaisą atkreipkite dėmesį į garsinius signalus, kuriuos įrenginys skleidžia, kai nutrūksta ryšys ar išsikrauna baterija. 


Taip pat, kūdikių stebėjimo prietaisas gali turėti integruotą termometrą, o tai išties labai naudinga funkcija, padedanti stebėti temperatūros pokyčius kūdikio kambaryje. Palaikyti optimalią temperatūrą kūdikiui būtina, kad užtikrinti jo komfortišką miegą, o be to, jis gali nesunkiai peršalti ar perkaisti.

Mobilios auklės su kamera 

Tai daugiafunkcinis įrenginys, perduodantis į tėvų įrenginį ne tik vaiko skleidžiamus garsus, bet ir vaizdą. Tai reiškia, kad mama ar tėtis, būdami per atstumą nuo vaiko, galės jį ne tik girdėti, bet ir matyti, ką jų mažylis veikia. Pavyzdžiui, Avent mobilios auklės naudoja aukštos raiškos kameras su naktiniu matymu, todėl galėsite matyti aiškų vaizdą iš vaiko kambario tiek dienos, tiek nakties metu. Mobilios auklės su kamera dėka galėsite būti užtikrinti, kad mažylis ramiai miega, kol jūs užsiimate savo veikla. Be to, išgirdus menkiausią garsą jums nereikės bėgti į vaiko kambarį, per kamerą jūs galite pamatyti kas vyksta ir nuspręsti - reikia eiti ar ne. Renkantis mobilią auklę su kamera - atsižvelkite į jos dydį. Rinkitės patogaus dydžio įrangą, kurią bus patogu laikyti rankoje ar nešiotis kišenėje. 

Vienpusis ar dvipusis ryšys - kuris geriau?

Mobilios auklės skirstomos į modelius su vienpusiu arba dvipusiu ryšiu. Pirmuoju atveju turite galimybę girdėti tik garsus iš vaiko kambario, o antruoju - ir kalbėtis su juo. Dvipusis bendravimas padės nuraminti mažylį, kol ateisite iki jo kambario iš kito namų galo. Bet kita vertus, yra vaikų, kurie nereaguoja į balsą iš elektroninio prietaiso ir toliau verkia, tačiau kiti mažyliai, išgirdę mamos balsą, iškart nurimsta. Žinoma, greičiausiai vis tiek turėsite eiti į vaiko kambarį, nes jei ir pavyks sudominti, vis tik balsu jo dėmesį galite atitraukti tik kelioms minutėms. Be to, perkant įrangą su dvipusiu ryšiu, verta pasidomėti, ar šis modelis per daug neiškraipo balso, kitaip vaikas gali tiesiog išsigąsti.

Integruotos raminančios melodijos ir garsai

Kūdikių monitoriai su melodijomis iš esmės atlieka tą pačią funkciją, kaip ir dvipusis bendravimas: ramina kūdikį, kol tėvai galės ateiti iki kambario. Tėvų įrenginyje galite pasirinkti norimą melodiją ir ją paleisti. Juk kartais kūdikiui gali užtekti švelnios lopšinės. Skambant švelnioms melodijoms, vaikai gali nusiraminti ir lengviau užmigti.

Vaizdo jutikliai

Skaitmeniniuose kūdikių monitoriuose gali būti įrengti vaizdo jutikliai, leidžiantys naudoti mobilią auklę išjungus garsą. Tokiu atveju pradeda mirksėti indikacinės lemputės, signalizuojančios garsus iš vaiko kambario. Ši funkcija naudinga susirinkus svečiams, ar sprendžiant verslo reikalus namuose. Be jokios abejonės, svarbu, kad kūdikių monitorius, veikiantis jutiklių režimu, turi būti matomas, kad būtų galima stebėti signalus. Be to, vaizdo jutikliai praverčia, kai gaminate maistą virtuvėje, siurbiate namus ar skalbiate, nes triukšmas gali užgožti kūdikio monitorių. Kai kurie modeliai taip pat turi vibracijos funkciją, kuri bus naudinga tiems, kurie nori įrenginį nešiotis chalato kišenėje.

Mano krepšelis