Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

DUREX PLAY DELIGHT - VIBRATING BULLET, vibruojantis masažuoklis

Prekės kodas: 85970
Gamintojas: SSL Internacional
Prekės ženklas: DUREX

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
15,14€
12,11€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +
„Durex Intense Delight Bullet“  – tai mažas, delikatus, intensyviai vibruojantis prietaisas, kuris bus jūsų pagalbininkas intymių glamonių pasaulyje. Idealiai tinka vibruojamajai klitorio ir viso kūno stimuliacijai, kad jūs ir jūsų antroji pusė atrastumėte naujus jaudinančių ir geismą žadinančių glamonių būdus.
Švelnus lyg aksomas paviršius.  Mažas ir delikatus, bet intensyviai vibruojantis. Veikia tyliai ir diskrečiai, netrikdydamas malonumo. Iki 5 malonumo valandų. Atsparus vandeniui – galite mėgautis vonioje ir duše. Be ftalatų. Pridedama 1 AAA tipo baterija.
Įspėjimas! Prietaisas skirtas tik suaugusiesiems. Tai ne kontraceptinė priemonė. Nesidalinkite su keliais partneriais. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį.
Patiko „Intense Delight Bullet“? Kodėl gi neišbandžius kitų malonumams skirtų žaislų „Durex”.

Atraskite naujus pojūčius su malonumams skirtais prietaisais „Durex Intense”, kad intymi patirtis keltų dar didesnį pasitenkinimą*.
*lyginant su patirtimi, kai prietaisai nenaudojami.
Kiekvieną kartą prieš naudojimą apžiūrėkite „Intense Delight Bullet“ ir įsitikinkite, kad jis nepažeistas. Pastebėję bet kokius pažeidimus, tučtuojau nustokite naudoti prietaisą. Įjungtą masažuoklį švelniai spauskite prie kūno. Naudokite atsargiai, kad išvengtumėte sužeidimų. „Intense Delight Bullet“ netinka naudoti į vidų. Jeigu jums yra implantuotas prietaisas, pvz., širdies stimuliatorius, ar buvo atliktos kokios nors operacijos, prieš naudodami „Intense Delight Bullet“ pasitarkite su gydytoju.
Naudojimas
Prieš pirmąjį naudojimą atsukite „Intense Delight Bullet“ pagrindą ir išimkite plastikinį skirtuką, izoliuojantį baterijos kontaktus. Pagrindą užsukite atgal. Prietaisą įjungsite ir išjungsite nuspaudę apačioje esantį mygtuką. Dar malonesniems potyriams prieš naudojimą gausiai užtepkite intymiojo arba masažo gelio iš „Durex PlayTM“ arba „Durex PlayTM 2 in1“ asortimento.
Baterijos keitimas ir šalinimas
Prieš keisdami baterijas įsitikinkite, kad prietaisas nėra naudojamas ir yra išjungtas.
1 žingsnis - Atsukti prietaiso pagrindą.
2 žingsnis  - Iš prietaiso išimkite seną bateriją ir vėliau ją išmeskite tam skirtoje vietoje. Išsamios informacijos teiraukitės pas pardavėją arba savivaldybės atliekų tvarkytoją.
3 žingsnis  - Naują AAA bateriją įdėkite taip, kaip nurodyta prietaiso viduje
4 žingsnis - Įdėję bateriją, uždėkite ir gerai užsukite prietaiso pagrindą.
Naudojama neįkraunama baterija, kurios negalima įkrauti. Kad išvengti trumpojo jungimo, baterijos polių nelaikykite šalia laidžių medžiagų (metalų, vielos). Trumpojo jungimo pažeista baterija gali sugadini „Intense Delight Bullet“ ir, jam perkaitus, sukelti terminius pažeidimus.
Valymas, laikymas ir sauga
Prietaisas yra nelaidus vandeniui. Vandenyje naudokite tik pilnai surinką prietaisą, laikykitės naudojimo nurodymų.
Visada gerai nuvalykite prietaisą prieš ir po naudojimo. Atsargiai plaukite šiltu vandeniu ir švelniu muilu, po to skalaukite švariu šiltu vandeniu ir nusausinkite. Nenaudoti valiklių, kurių sudėtyje yra alkoholio, naftos pagrindo tirpiklių ar acetono.
Atsakomybės ribojimas:  prietaisą naudojantys asmenys prisiima visą su tuo susijusią riziką. Nei gamintojas, nei platintojas nėra atsakingi ir neprisiima jokių įsipareigojimų, jeigu prietaisas naudojamas netinkamai.
Siekiant patobulinti, modelis gali būti pakeistas neįspėjus.
ELEKTROS IR ELEKTRONINĖS ĮRANGOS BEI BATERIJŲ ATLIEKŲ ŠALINIMAS – perbraukto ratukinio atliekų konteinerio simboliu pažymėtų produktų negalima šalinti su mišriomis buitinėmis atliekomis, juos reikia pristatyti į tam skirtas vietas. Išsamios informacijos teiraukitės pas pardavėją arba savivaldybės atliekų tvarkytoją.

Laikykite vėsioje, sausoje ir nuo dulkių apsaugotoje vietoje, atokiai nuo tiesioginės saulės šviesos, kitų prietaisų ir daiktų.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
DUREX PLAY VIBRATIONS - VIBRATING RING, vibruojantis žiedas  paveikslėlis

DUREX PLAY VIBRATIONS - VIBRATING RING, vibruojantis žiedas

6,13€ 4,90€
Kaina galioja tik užsakant internetu
DUREX INTENSE, stimuliuojamasis gelis, 10 ml paveikslėlis

DUREX INTENSE, stimuliuojamasis gelis, 10 ml

9,99€ 7,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 7,5 x 7,5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt. paveikslėlis

MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 7,5 x 7,5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt.

0,29€
Kaina galioja tik užsakant internetu
AMBIO HEMATOGENAS, 40 g paveikslėlis

AMBIO HEMATOGENAS, 40 g

0,63€
Kaina galioja tik užsakant internetu