Close
Paieškos rezultatai
Filters

Senjorų pusdieniai kasdien

Specialūs pasiūlymai SENJORAMS – tai lojalumo programos pasiūlymai, skirti Gintarinės vaistinės klientams, turintiems senatvės pensijos gavėjo arba neįgaliojo pažymėjimus.

KASDIEN nuo 7 val. iki 12 val. su MYLIMIAUSIA /GINTARINE kortele /IKI Premija  Senjorams kortele suteikiame iki 25 proc. nuolaidą (20 proc. momentinę ir iki 5 proc. kaupiamąją nuo galutinės mokamos sumos), įsigyjant 2 ir daugiau prekių pilnomis pakuotėmis, kurių kaina nuo 1,50 € arba priemoka nuo 1,50 €. Prekės, perkant pagal kompensuojamąjį receptą, skaičiuojamos į krepšelį, tačiau nuolaida netaikoma.


Nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Perkant receptinius vaistus bei prekes, kurioms yra taikomas 5% lengvatinis PVM tarifas, taikoma tik momentinė nuolaida. Nuolaidos netaikomos perkant pagal kompensuojamąjį receptą, vardinius, kartinius (gaminamus vaistinėje) vaistus, pradinio maitinimo pieno mišinius, įsigyjant dovanų kuponus ir prekes, bet visos aukščiau išvardintos prekės įskaičiuojamos į įsigyjamų/perkamų prekių krepšelį/kiekį, taip pat prekes, vaistinėje pažymėtas SUPERKAINA kainoženkliais.

Sukauptais lojalumo/Mylimiausia eurais negalima atsiskaityti atsiimant internetinį užsakymą iš www.gintarine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse.

Nuolaidos nesumuojamos, lojalumo/Mylimiausia eurai neskiriami perkant kitose akcijose dalyvaujančias prekes, taikoma didesnės vertės nuolaida.