Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Senjorų pusdieniai kasdien

Specialūs pasiūlymai SENJORAMS – tai lojalumo programos pasiūlymai, skirti Gintarinės vaistinės klientams, turintiems senatvės pensijos gavėjo arba neįgaliojo pažymėjimus.

KASDIEN nuo 7 val. iki 12 val. su MYLIMIAUSIA /GINTARINE kortele /IKI Premija  Senjorams kortele suteikiame iki 30 proc. nuolaidą, įsigyjant 2 ir daugiau prekių pilnomis pakuotėmis, kurių kaina nuo 1,50 € arba priemoka nuo 1,50 €. Prekės, perkant pagal kompensuojamąjį receptą, skaičiuojamos į krepšelį, tačiau nuolaida netaikoma.

NUOLAIDŲ DYDŽIAI:

- 20 % receptiniams vaistams;*

- iki 30 % nereceptiniams vaistams;*

- iki 30 % kosmetikai ir higienai;*

- iki 30 % maisto papildams.*

* Taikoma 20 proc. momentinė ir iki 10 proc. kaupiamoji nuolaida nuo galutinės mokamos sumos). Nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Perkant receptinius vaistus bei prekes, kurioms yra taikomas 5% lengvatinis PVM tarifas, už skiepus taikoma tik momentinė nuolaida. Nuolaidos netaikomos perkant pagal kompensuojamąjį receptą, vardinius, kartinius (gaminamus vaistinėje) vaistus, pradinio maitinimo pieno mišinius, įsigyjant dovanų kuponus ir prekes, vaistinėje pažymėtas SUPERKAINA kainoženkliais.

Sukauptais lojalumo/Mylimiausia eurais negalima atsiskaityti atsiimant internetinį užsakymą iš www.gintarine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse.

Nuolaidos nesumuojamos, lojalumo/Mylimiausia eurai neskiriami perkant kitose akcijose dalyvaujančias prekes, taikoma didesnės vertės nuolaida.