Vien kolageno – negana. Vitaminų odai abėcėlė

2023 m. gegužės 30 d., antradienis

Kolagenas – vienas iš esminių odos elementų. Nuo jo kiekio priklauso odos elastingumas, stangrumas ir būklė, tačiau, deja, vien jo neužtenka. Odai taip pat reikia įvairių vitaminų ir mineralų, skatinančių paties kolageno gamybą ir turinčių įtakos kitiems reikšmingiems procesams.

Geriausi maisto papildai grožiui yra tie, kurie suteikia odai gilų drėkinimą iš vidaus, didina elastingumą ir skatina stangrumą, slopina odos senėjimo procesus, neutralizuoja žalingą aplinkos poveikį.

Norite pasitarti su dermatologu? Užsakyti

Štai keletas svarbiausių odai vitaminų ir mineralų:

  • Optimali dozė geriau pasisavinamo hidrolizuoto kolageno giliai drėkina ir maitina odą iš vidaus, didina elastingumą ir stangrumą, skatina atsinaujinimo procesus.
  • Garsioji hialurono rūgštis skatina kolageno gamybą organizme. Ji turi ypatybę pritraukti ir išlaikyti didelį kiekį vandens, todėl yra atsakinga už odos drėgmės išsaugojimą, kuris ypač svarbus norint sulėtinti odos senėjimo procesus.
  • Stiprūs antioksidantai saugo odą nuo ankstyvų raukšlių ir nuo naujų atsiradimo. Vienas iš stipriausių gamtoje randamų antioksidantų - vynmedžių sėklų ekstraktas, kurio poveikis yra ~20 kartų stipresnis nei vitamino C ir net ~50 kartų stipresnis nei vitamino E. Neapsigauk- šia savybe nepasižymi vynuogių sultys!
  • Plati grupė vitaminų B skatina ląstelių regeneraciją ir kolageno gamybą (B2, B3, B5, B7, B9, B12), saugo odą nuo išsausėjimo (B2, B3, B5, B6, B7, B12), ramina, mažina uždegimus (B1, B5, B6, B7, B12), užkerta kelią spuogų (B1, B2, B5, B7, B9, B12), raukšlių (visi), pigmentinių dėmių (B3, B9, B12) atsiradimui. • Vitaminas A padeda išvengti pigmentacijos, raukšlių ir kovoja su odos išsausėjimu.
  • Vitaminas C skatina kolageno gamybą, saugo nuo laisvųjų radikalų žalos, turi teigiamą poveikį gydant žaizdas ir gali sumažinti odos sausumą bei raukšlių formavimąsi.
  • Vitaminas E – svarbus antidioksidantas, saugotis odą nuo saulės žalos. Jis taip pat gali padėti išvengti pigmentinių dėmių, raukšlių, išsausėjimo, padeda gydyti odos uždegimus ir net kovoti su strijomis.
  • Cinkas skatina žaizdų gijimą, kolageno sintezę, saugo nuo UV spindulių žalos ir kovoja su uždegimais.
  • Selenas saugo nuo ankstyvo senėjimo, nes skatina kolageno sintezę, stiprina kraujagyslių sieneles ir yra itin naudingas sausai, plonai odai (ir plaukams).

Pajuskite skirtumą odai, plaukams ir nagams, pasirinkdama BIOCELL Beauty Shots. Leiskite sau praturtinti odą specialiai giliam odos drėkinimui ir maitinimui sukurta formule, kurią sudaro optimali dozė geriamo hidrolizuoto kolageno, hialurono rūgštis, suderinta paletė vitaminų, mineralų bei antioksidantų. BIOCELL Beauty Shots -  tai vertingas, patogus ir malonus būdas rūpintis savo grožiu kasdien.