Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai
RSS

Tinklaraštis

Vaistininkų patarimai Velykiniam savaitgaliui
Nepaisant specialistų rekomendacijos, daugeliui Velykos baigiasi persivalgymu, skrandžio skausmais ar net apsinuodijimu, tačiau vaistininkai tikina, kad sočios ir tuo pačiu sveikos Velykos – misija įmanoma. Ekspertai dalijasi patarimais, ką daryti, kad šventės praeitų be sveikatos sutrikimų.
Pirmieji saulės spinduliai: ką reikia žinoti?
Laiko leidimas gryname ore naudingas fizinei ir psichinei žmogaus sveikatai palaikyti, tačiau pernelyg ilgas buvimas saulėje gali tapti pavojingų odos pokyčių priežastimi. Pasirūpinę tinkama apsauga pagal odos tipą, poreikius ir metų laiką be nerimo mėgausitės saulės spinduliais. Nepamirškite, kad pavojingiausias metų laikas lepintis saule yra pavasaris.
Kraujotakos sutrikimai: kas ir kodėl?
Kraujotakos sutrikimai kamuoja daugelį žmonių. Tačiau, tik nedaugelis suvokia, kad nuolatinis nuovargis, tirpstančios kojos ar dažnas galvos skausmas gali būti kraujotakos sutrikimo simptomai.
Kontaktinis dermatitas: simptomai ir gydymo būdai
Kontaktinis alerginis dermatitas — tai egzogeninės kilmės odos uždegimas, atsirandantis dėl kontakto su dirginančiomis medžiagomis, kurios sukelia alerginę reakciją.
ŽARNYNO VEIKLĄ SUTRIKDANTIS ROTO VIRUSAS
Šaltuoju metų laiku, vis mažiau laiko praleidžiant gryname ore, mūsų namų, darbo ar kitose viešose patalpose susidaro palankios sąlygos vystytis bei plisti roto virusui.
Ką reikėtų žinoti, jeigu kankina skrandžio skausmai?
Nuolatiniai skrandžio skausmai verčia mus sunerimti, nes tai gali būti nevisavertės mitybos arba rimtesnių sveikatos sutrikimų požymis. Žalingi įpročiai ir nesveikas maistas yra tiesiausias kelias į skrandžio ligas. Skaitykite apie pilvo skausmus, skrandžio ligas ir kovos su jomis būdus. Sužinokite, kas sukelia skrandžio skausmą ir kaip galite padėti sklandžiai savo virškinimo sistemos veiklai. Taip pat susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiomis ligomis – gastritu, dirgliosios žarnos sindromu ir opalige.
Alerginis bėrimas: simptomai ir gydymo būdai
Mūsų organizmas — unikali sistema. Kilus tam tikram pavojui, mūsų kūnas duoda ženklą reaguoja ir priešinasi. Tai dažnai būna įvairūs odos bėrimai, niežėjimas ar nemalonus dirginimas.