Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

BENEMEDIO 301, jauninančios ampulės, 2 ml, 10 vnt.

Prekės kodas: 95638
Gamintojas: Benemedo GmbH
Prekės ženklas: Benemedio 301

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
26,39€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
43,99€ Kaina galioja tik užsakant internetu

Benemedio 301 veikimo efektai – standesnė oda ir mažiau matomos raukšlės! Tinkama naudoti esant psoriazei. Proteoglikanai, vitaminas C ir laukinių rožių aliejus puoselėja odą, suteikia jai skaistumo bei stangrumo.

Benemedio 301 jauninančių ampulių sudėtyje yra specialūs natūralūs komponentai, kurie pagerina odos būklę ir ją puoselėja:

 

Proteoglikanai

 

Proteoglikanai yra natūralios organizmo medžiagos, gaminamos visų žinduolių ląstelėse. Tai viena iš pagrindinių tarpląstelinės medžiagos ir ląstelių sienelių sudedamųjų dalių. Jie sudaryti iš pagrindinės baltyminės molekulės su prisijungusiomis glikozaminoglikanų molekulėmis. Svarbiausia proteoglikanų savybė – tai gebėjimas išlaikyti vandenį audiniuose. Proteoglikanai kartu su kitomis tarpląstelinio tarpo medžiagomis sudaro vandeningą gelio pavidalo medžiagą, kuri palaiko odos elastingumą. Dėl to oda atrodo jaunai ir sveikai.

 

Vitaminas C

 

Vitaminas C labai svarbus kolageno ir elastino sintezėje bei jų atsinaujinime, taip pat padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą. Jis taip pat turi didelės įtakos kraujagyslių sienelių būsenai. Vitaminas C yra vienas svarbiausių antioksidantų ir apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Dėl visų šių sąvybių oda atrodo sveika ir stangri.

 

Laukinių rožių (Rosa moschata) aliejus

 

Laukinių rožių (Rosa moschata) aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu iš retų laukinių rožių vaisių. Rosa moschata aliejuje yra daug sočiųjų riebiųjų rūgščių: oleino, linolinės ir linoleninės. Šios rūgštys labai svarbios sveikai odai: išlaiko normalios odos drėgnumą, atstato odos drėgmę esant sausai odai ar pakitus aplinkos veiksniams, apsaugo nuo senėjimo pakitimų, sumažina audinių randus. Oda išlieka gyvybinga ir stangri. Aliejuje taip yra tretinoino, kuris naudojamas įvairių odos būklių pirežiūrai, ypač tų, kurios buvo sukeltos dėl per ilgo buvimo saulėje.

 

 

NAUDOJIMAS

 

Kodėl produktas išleidžiamas ampulėmis?

Ampulės apsaugo turinį nuo oksidacijos ir užtikrina maksimalų poveikį.

 

Kaip naudoti ampules?

Ampulių vartojimas yra labai paprastas. Jums reikia atlikti keturis veiksmus:

 

Suplakite ampulę prieš vartojimą ir įstatykite ją į apsauginį permatomą plastikinį gaubtelį iki siauriausios ampulės dalies.

Nulaužkite viršutinę ampulės dalį apsauginio gaubtelio pagalba ir išmeskite ją. Įstatykite ampulę vėl į apsauginį gaubtelį.

Sunaudokite pusę ampulės turinio įtrindami pirštais į veido ir kaklo odą. Paskirstykite tolygiai masažiniais judesiais.

Uždarykite apsauginį gaubtelį su baltu plastmasiniu antgaliu, kad apsaugoti turinį.

 

 

Kaip dažnai galima naudoti Benemedio 301?

Pirmas penkias ampules vartokite kasdien (dešimt dienų), kitas penkias vartokite kas antrą dieną (dvidešimt dienų). Intensyviai priežiūrai galite naudoti visas ampules kasdien (dvidešimt dienų). Kiekviena ampulė turi būti sunaudota per 48 valandas (dvi dienas) po atidarymo.

 

Kaip ilgai aš galiu naudoti Benemedio 301 – ar reikia daryti pertraukas?

Jūs galite naudoti Benemedio 301 pastoviai ilgą laiką. Pertraukų daryti nereikia, nes visos aktyvios medžiagos puikiai dera prie natūralios odos apsaugos.

 

Kaip reikia laikyti Benemedio 301?

Reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir laikyti vėsioje vietoje. Būtina sunaudoti ampulę per 48 val. po atidarymo

Sudėtis: Propylene Glycol, Aqua, Ascorbic Acid, Soluble Proteoglycans, Polysorbate 80, Rosa Moschata oil, Parfum, Sodium Methylparaben, Sodium Ethylparaben, Sodium Propylparaben.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
OTRIVIN MENTHOL, 1 mg/ml, nosies purškalas (tirpalas), 10 ml  paveikslėlis

OTRIVIN MENTHOL, 1 mg/ml, nosies purškalas (tirpalas), 10 ml

4,67€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PHARMA NORD BIO-SELENIUM + ZINC, 90 tablečių paveikslėlis

PHARMA NORD BIO-SELENIUM + ZINC, 90 tablečių

NUTRILESS, 33 g, kreminė vištienos skonio sriuba, 5 vnt. paveikslėlis

NUTRILESS, 33 g, kreminė vištienos skonio sriuba, 5 vnt.

DIAS FORTE, kolagenas, granatų skonio, 30 paketėlių paveikslėlis

DIAS FORTE, kolagenas, granatų skonio, 30 paketėlių