Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

CISPLATIN TEVA, 0,5 mg/ml, koncentratas infuziniam tirpalui, 100 ml

Notification icon

Vaistinių preparatų galite užsisakyti užsiregistravę internetiniame puslapyje ir paskambinę telefonu: 8 800 10008, I–V 9–17 val.

Kaina taikoma užsakant telefonu.

E. klinika E. klinika

Reikalinga konsultacija su gydytoju?

Užsisakykite el. konsultaciją!

Užsakyti el. konsultaciją
Prekės kodas: 33959
Gamintojas: Teva
Veiklioji medžiaga: Cisplatina

Pristatymas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant reikalingas galiojantis receptas.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
11,62€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Cisplatin Teva 0,5 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui

Cisplatina

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-        Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-        Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

-        Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1.       Kas yra Cisplatin Teva ir kam jis vartojamas

2.       Kas žinotina prieš vartojant Cisplatin Teva

3.       Kaip vartoti Cisplatin Teva

4.       Galimas šalutinis poveikis

5.       Kaip laikyti Cisplatin Teva

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Cisplatin Teva ir kam jis vartojamas

 

Cisplatin Teva yra vaistų grupės, vadinamos citostatikais, vaistas. Cisplatin Teva gali būti vartojamas vienas, tačiau daug dažniau jis yra vartojamas deriniuose su kitais citostatikais.

 

Cisplatin Teva užtikrina, kad vėžio ląstelės daugiau negali augti, todėl jos galiausiai žūva.

 

Kam ji yra vartojama?

Cisplatin Teva Jūsų organizme gali sunaikinti ląsteles, kurios gali sukelti tam tikrų rūšių vėžį (sėklidžių piktybinį naviką, kiaušidžių piktybinį naviką, šlapimo pūslės piktybinį naviką, epitelinį galvos ir kaklo piktybinį naviką, plaučių vėžį). Be to, cisplatinos ir radioterapijos deriniu gydomas gimdos kaklelio vėžys.

Daugiau informacijos Jums gali suteikti Jūsų gydytojas.

 

 

2.       Kas žinotina prieš vartojant Cisplatin Teva

 

Cisplatin Teva vartoti negalima:

-        jeigu yra alergija cisplatinai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-                 jeigu esate alergiškas bet kuriam kitam vaistui, kurio sudėtyje yra platinos junginių;

-                 jeigu yra inkstų problemų (sutrikusi inkstų funkcija);

-                 jeigu yra dehidratacija (skysčių netekimas);

-                 jeigu yra stiprus kaulų čiulpų funkcijos slopinimas, kurio simptomai gali būti nepaprastas nuovargis, lengvai atsirandančios mėlynės ar kraujavimas, infekcijos pasireiškimas;

-                 jeigu sutrikusi Jūsų klausa;

-                 jeigu yra cisplatinos sukeltas nervų sutrikimas;

-                 jeigu žindote kūdikį;

-                 kartu su skiepais nuo geltonosios karštligės ar fenitoinu (žr. „Kiti vaistai ir Cisplatin Teva“).

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Laikykitės specialių atsargumo priemonių su Cisplatin Teva:

-                 Jūsų gydytojas atliks tyrimus tam, kad nustatytų kalcio, natrio, kalio ir magnio kiekį Jūsų kraujyje, o taip pat patikrintų Jūsų kraujo ląstelių kiekybinę sudėtį, inkstų ir kepenų veiklą bei nervų funkciją;

-                 Cisplatin Teva galima vartoti tik reikliai prižiūrint gydytojui specialistui, turinčiam chemoterapijos taikymo patirties;

-                 Jūsų klausa bus tikrinama prieš kiekvieną gydymą Cisplatin Teva;

-                 jeigu yra cisplatinos sukeltas nervų sutrikimas;

-                 jeigu yra infekcija, pasikonsultuokite su savo gydytoju.

-                 jeigu po Cisplatin Teva vartojimo jus kamuoja vėmimas ir viduriavimas, reikia kompensuoti prarastą skysčio kiekį;

-                 jeigu ketinate turėti vaikų (žr. „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“);

-                 išsiliejus Cisplatin Teva, užterštą odą būtina nedelsiant nuplauti su vandeniu ir muilu. Jeigu

-                 jeigu Cisplatin Teva suleidžiama į kraujagyslės išorę, vartojimą būtina nedelsiant nutraukti. Įsiskverbusi į odą Cisplatin Teva gali sukelti audinių pažeidimą (celiulitą, fibrozę ir nekrozę).

 

Pasikonsultuokite su savo gydytoju, net jeigu šie teiginiai Jums tiko bet kada anksčiau.

 

Kiti vaistai ir Cisplatin Teva

 

Atkreipkite dėmesį, kad toliau pateikti teiginiai taip pat gali būti taikomi vaistams, kurių neseniai vartojote ar vartosite netolimoje ateityje.

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

-                 Kaulų čiulpų funkciją slopinantys vaistai ar radiacija gali stiprinti kartu vartojamo Cisplatin Teva sukeliamą šalutinį poveikį kaulų čiulpams.

-                 Cisplatin Teva , vartojamas kartu su kitais citostatikais (vėžio gydymui vartojamais vaistais), tokiais kaip bleomicinas ir metotreksatas, gali sukelti stipresnį toksinį poveikį.

-                 Per didelio kraujo spaudimo gydymui vartojami vaistai (antihipertenziniai vaistai, kurių sudėtyje yra furozemido, hidralazino, diazoksido ar propranololio) stiprina Cisplatin Teva sukeliamą toksinį poveikį inkstams.

-                 Vaistai, sukeliantys šalutinį poveikį inkstams, pvz., vaistai, vartojami kai kurių infekcinių ligų prevencijai ar gydymui (antibiotikai: cefalosporinai, aminoglikozidai ir (ar) amfotericinas B), ir kontrastą sukeliančios medžiagos gali stiprinti toksinį Cisplatin Teva poveikį inkstams.

-                 Cisplatin Teva gali pažeisti klausą, jeigu jo vartojama kartu su vaistais, galinčiais sukelti šalutinį poveikį klausai (pvz., aminoglikozidas).

-                 Jeigu Jūs gydymo Cisplatin Teva metu vartojate vaistų nuo podagros, tokių kaip alopurinolis, kolchicinas, probenecidas ir (ar) sulfinpirazonas, gali prireikti koreguoti šių vaistų dozę.

-                 Dėl šlapimo išsiskyrimą iš organizmo skatinančių vaistų (kilpinių diuretikų) vartojimo kartu su Cisplatin Teva (didesne nei 60 mg/m2 kūno paviršiaus Cisplatin Teva doze, jeigu iš organizmo per 24 valandas išsiskiria mažiau negu 1000 ml šlapimo), gali pasireikšti toksinis poveikis inkstams ir klausai.

-                 Jei gydymo Cisplatin Teva metu kartu vartojami vaistai nuo padidėjusio jautrumo (antihistamininiai preparatai, tokie kaip buklizinas, ciklizinas, loksapinas, meklozinas, fenotiazinai, tioksantenai ir (ar) trimetobenzamidai), pirmieji klausos pažeidimo požymiai (galvos svaigimas ir (ar) spengimas ausyse) gali būti užslėpti.

-                 Cisplatin Teva vartojimas kartu su ifosfamidu gali sukelti klausos pažeidimą arba toksinį poveikį inkstams.

-                 Gydymo Cisplatin Teva veiksmingumą gali mažinti kartu su šiuo vaistu vartojami piridoksinas ir heksametilmelaminas.

-                 Dėl Cisplatin Teva vartojimo kartu su bleomicinu ir vinblastinu gali pablykšti ar tapti melsvi rankų ir (ar) kojų pirštai (Raynaud‘o fenomenas).

-                 Dėl Cisplatin Teva vartojimo prieš gydymą paklitakseliu ar kartu su docetakseliu gali pasireikšti sunkus nervų pažeidimas.

-                 Cisplatin Teva vartojant kartu su bleomicinu ir etopozidu, kraujyje gali sumažėti ličio kiekis. Vadinasi, reikia reguliariai matuoti ličio kiekį kraujyje.

-                 Cisplatin Teva mažina fenitoino, vartojamo epilepsijai gydyti, poveikį (taip pat žr. „Cisplatin Teva vartoti negalima“).

-                 Penicilaminas gali mažinti Cisplatin Teva veiksmingumą.

-                 Cisplatin Teva gali mažinti kraujo krešėjimą stabdančių medžiagų (antikoaguliantų) veiksmingumą. Vadinasi, minėtų vaistų vartojant kartu, reikia dažniau tikrinti kraujo krešėjimą.

-                 Cisplatin Teva ir ciklosporinas gali sukelti imuninės sistemos slopinimą ir su juos siejamą baltųjų kraujo ląstelių (limfocitų) gamybos padidėjimo riziką.

-                 Baigus gydymą cisplatina, 3 mėnesių laikotarpiu Jūsų skiepijimui negalima vartoti jokios gyvų virusų vakcinos.

-                 Gydymo cisplatina  metu Jūsų negalima skiepyti nuo geltonosios karštligės (žr. „Cisplatin Teva vartoti negalima“).

 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Cisplatin Teva nėštumo metu vartoti negalima, nebent tai daryti aiškiai nurodytų Jūsų gydytojas. Gydymo Cisplatin Teva metu ir 6 mėn. po jo Jūs turite naudoti patikimas kontraceptines priemones.

 

Gydymo Cisplatin Teva metu Jūs privalote nežindyti.

 

Cisplatin Teva gydomiems vyrams patariama gydymo metu ir iki 6 mėn. po jo nepradėti vaiko. Be to, prieš pradedant gydymą, vyrams patariama kreiptis patarimo dėl spermos konservavimo.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Cisplatin Teva gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., mieguistumą ir (ar) vėmimą. Jeigu Jus kamuoja bet kuri iš šių būklių, atsisakykite valdyti bet kokius mechanizmus, reikalaujančius didelio Jūsų susikaupimo.

 

Cisplatin Teva sudėtyje yra natrio

Viename šio vaisto mililitre yra 3,5 mg natrio (valgomosios druskos sudedamosios dalies). Tai atitinka 0,175 % didžiausios rekomenduojamos natrio paros normos suaugusiesiems.

 

 

3.       Kaip vartoti Cisplatin Teva

 

Dozavimas ir vartojimo metodas

Cisplatin Teva turi skirti tik patyręs vėžio gydymo specialistas. Koncentratas bus praskiedžiamas prieš jį Jums suleidžiant.

 

Cisplatin Teva yra vartojamas tik intraveninės infuzijos būdu.

Cisplatin Teva turi nesiliesti su jokiomis medžiagomis, kurių sudėtyje yra aliuminio.

 

Rekomenduojama Cisplatin Teva dozė priklauso nuo Jūsų sveikatos būklės, numatomos organizmo reakcijos į gydymą bei nuo to, ar gydoma tik Cisplatin Teva (monoterapija), ar jos vartojama kartu su kitais medikamentais (kombinuotoji chemoterapija).

 

Monoterapija Cisplatin Teva

Rekomenduojamas šis dozavimas:

-                 Kas 3 - 4 savaitės į veną sulašinama viena 50 - 120 mg/m2 kūno paviršiaus dozė.

-                 Kas 3 - 4 savaitės 5 paras iš eilės į veną sulašinama 15 - 20 mg/m2 kūno paviršiaus paros dozė.

 

Kombinuotoji chemoterapija Cisplatin Teva derinyje su kitomis chemoterapinėmis medžiagomis:

-                 Kas 3 – 4 savaitės į veną sulašinama 20 mg/m2 kūno paviršiaus arba didesnė dozė.

 

Gimdos kaklelio gydymui Cisplatin Teva skiriama kartu su radioterapija.

Įprastai skiriama 40 mg/ m2 kūno paviršiaus dozė kas savaitę 6 savaites.

 

Siekiant išvengti inkstų problemų arba jas sumažinti, patariama 24 valandas po Cisplatin Teva infuzijos gerti daug vandens.

 

Jeigu manote, kad Jums buvo suleista per didelė Cisplatin Teva dozė

 

Jūsų gydytojas paskirs Jūsų ligai tinkamą dozę. Perdozavus, Jums gali pasireikšti stipresnis šalutinis poveikis. Dėl šio šalutinio poveikio Jūsų gydytojas gali Jums skirti simptominį gydymą. Jeigu manote, kad Jums suleista per daug Cisplatin Teva, nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu pasireiškė bet koks šalutinis poveikis, yra svarbu informuoti savo gydytoją prieš artimiausią Jūsų gydymą šiuo vaistu.

 

Sunkus šalutinis poveikis

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pastebėsite bet kurį iš išvardytų simptomų:

-                 nuolatinį arba sunkų viduriavimą ar vėmimą;

-                 burnos gleivinės ar bet kurios kitos gleivinės uždegimą (lūpų skausmingumą ar burnos išopėjimą);

-                 veido, lūpų, burnos ar gerklės patinimą;

-                 kvėpavimo sistemos sutrikimo simptomų, tokių kaip neproduktyvus kosulys, kvėpavimo pasunkėjimas ar traškesys kvėpuojant, atsiradusių dėl neaiškių priežasčių;

-                 rijimo pasunkėjimą;

-                 rankų ar kojų pirštų nutirpimą ar dilgčiojimą;

-                 labai stiprų nuovargį;

-                 neįprastos kraujosruvos ar kraujavimas;

-                 infekcijos požymių, tokių kaip gerklės skausmas ir karščiavimas;

-                 diskomforto pojūtį injekcijos vietoje ar šalia jos infuzijos metu

-                 stiprus kurios nors kojos skausmas arba tinimas, skausmas krūtinėje arba pasunkėjęs kvėpavimas (tai gali reikšti, kad venoje yra kenksmingų kraujo krešulių) (dažni: gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių).

 

Kitas galimas šalutinis poveikis

Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių):

-   baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas (leukopenija), dėl kurio dažniau gali pasireikšti infekcija; kraujo plokštelių skaičiaus sumažėjimas (trombocitopenija), dėl kurio padidėja kraujavimo ir kraujosruvų rizika; raudonųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas (anemija), sukeliantis odos blyškumą, silpnumą ir dusulį. Kaulų čiulpuose susidaro nepakankamas kiekis kraujo ląstelių, arba susidarymas išvis sutrinka (kaulų čiulpų nepakankamumas).

-   sumažėjęs natrio kiekis kraujyje;

-   klausos praradimas ir ūžimas ausyse;

-   apetito netekimas (anoreksija), pykinimas, vėmimas, viduriavimas;

-   inkstų funkcijos sutrikimas, toks kaip šlapimo neišskyrimas (anurija) ir kenksmingų šlapimo medžiagų susikaupimas kraujyje (uremija), per didelis šlapimo rūgšties kiekis kraujyje (hiperurikemija) ( pasireiškiantis podagra);

-   karščiavimas.

 

Dažnas (gali pasireikši ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių):

-                 infekcijos ir kraujo užkrėtimas (sepsis);

-                 baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas (leukopenija), praėjus maždaug 14 parų po vartojimo, kraujo plokštelių skaičiaus sumažėjimas (trombocitopenija), praėjus maždaug 21 parai po infuzijos, ir raudonųjų kraujo ląstelių skaičiaus sumažėjimas (prasideda vėliau negu leukopenija ir trombocitopenija);

-                 jutimo nervų periferinė neuropatija (abipusė jutiminė neuropatija), kuriai būdingas be priežasties atsiradęs kutenimo, niežėjimo ar dilgčiojimo pojūtis ir retkarčiais pasireiškiantis skonio, lietimo jutimų, regos netekimas, taip pat smegenų funkcijos sutrikimas (sumišimas, neaiški tarsena, retkarčiais aklumas, atminties praradimas, paralyžius); ūmus skausmas, perveriantis lenkimosi į priekį metu, plintantis iš kaklo per nugarą į kojas, stuburo liga;

-                 kurtumas ir svaigulys;

-                 širdies ritmo sutrikimai, įskaitant širdies ritmo suretėjimą (bradikardiją) ir širdies ritmo padažnėjimą (tachikardiją);

-                 venų uždegimas (flebitas);

-                 kvėpavimo pasunkėjimas (dusulys), plaučių uždegimas (pneumonija) ir kvėpavimo nepakankamumas;

-                 kepenų funkcijos sutrikimas;

-                 odos paraudimas ir uždegimas (eritema, odos išopėjimas) injekcijos vietoje;

-                 patinimas (edema), skausmas injekcijos vietoje.

 

Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 pacientų):

-                 padidėjusio jautrumo reakcijos, įskaitant bėrimą, egzemą, susijusią su stipriu niežuliu ir ruplių susidarymu (dilgėlinę), odos paraudimas ir uždegimas (eritema) arba niežulys;

-                 sumažėjęs magnio kiekis kraujyje;

-                 metalo nuosėdos ant dantenų;

-                 išplikimas (alopecija);

-                 spermatogenezės ir ovuliacijos sutrikimas, skausmingas krūtų padidėjimas vyrams (ginekomastija);

-                 žagsėjimas, silpnumas (astenija), bendras negalavimas.

 

Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 pacientų):

-                 kraujodaros ląstelių kaulų čiulpuose vėžys, pasireiškiantis labai greitu baltųjų kraujo ląstelių skaičiaus didėjimu (ūminė leukemija). Cisplatin Teva, kaip ir kiti panašūs vaistiniai preparatai, didina leukemijos (antrinės leukemijos) riziką;

-                 hemolizinė mažakraujystė, kaulų čiulpų slopinimas, kuriam būdingas stiprus baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, pasireiškiantis kartu su aukšta temperatūra, stipriu gerklės uždegimu ir burnos gleivinės išopėjimu (agranulocitozė), taip pat mažakraujystė dėl kraujo ląstelių gamybos susilpnėjimo;

-                 sunki padidėjusio jautrumo reakcija (anafilaksinė reakcija), pasireiškianti kraujo spaudimo sumažėjimu (hipotenzija), širdies plakimo padažnėjimu (tachikardija), dusuliu, apsunkintu kvėpavimu dėl kvėpavimo takų raumenų spazmo (bronchų spazmas), veido patinimu ir karščiavimu; imuninės sistemos slopinimas (imunosupresija);

-                 amilazės (fermento) kiekio padidėjimas kraujyje;

-                 elektrolitų (kalcio, fosfatų, kalio) kiekio sumažėjimas kraujyje, pasireiškiantis raumenų mėšlungiu ir (arba) elektrokardiogramos (EKG) pokyčiais. Per didelis cholesterolio kiekis kraujyje;

-                 tam tikrų smegenų funkcijų praradimas, įskaitant smegenų veiklos sutrikimą, pasireiškiantį spazmais ir sąmonės pritemimu (encefalopatija), baltosios smegenų medžiagos degeneracija (leukoencefalopatija), taip pat miego arterijos užakimas; konvulsijos; simptomai, tokie kaip galvos skausmas, pakitusi smegenų funkcija, traukuliai, sutrikusi rega – nuo neryškaus matymo iki regos netekimo (laikinas užpakalinės leukoencefalopatijos sindromas);

-                 regėjimo netekimas (aklumas), pablogėjęs spalvų suvokimas, akių judesių sutrikimas;

-                 nesugebėjimas palaikyti normalų pokalbį, klausos netekimas (ypač vaikams ir senyviems žmonėms);

-                 kraujospūdžio padidėjimas, vainikinių širdies kraujagyslių liga, širdies priepuolis;

-                 burnos gleivinės uždegimas (stomatitas);

-                 sumažėjęs baltymo (albumino) kiekis kraujyje.

 

Labai retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10000 pacientų):

-                 nepakankama hormono vazopresino gamyba smegenyse (NADHS);

-                 padidėjęs geležies kiekis kraujyje;

-                 traukuliai;

-                 regos nervo disko pabrinkimas (papiloedema), regos nervo uždegimas, pasireiškiantis skausmu ir regos nervo funkcijos susilpnėjimu (optinio nervo neuritas), aklumas dėl smegenų funkcijos sutrikimo;

-                 širdies sustojimas;

-                 kraujotakos sutrikimas, pvz., smegenyse, bet taip pat rankų ir kojų pirštuose (Raynaud‘o sindromas).

 

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

-                 skysčių netekimas (dehidratacija), padidėjęs  šlapimo rūgšties kiekis kraujyje (hiperurikemija), raumenų spazmais pasireiškiantis sindromas (tetanusas);

-                 smegenų kraujotakos sutrikimas, insultas (dėl kraujo išsiliejimo arba sutrikusios kraujotakos), skonio jutimo netekimas (ageuzija);

-                 neryškus matymas, spalvų neskyrimas, tinklainės ligos;

-                 širdies ligos;

-                 inkstų ir kraujo pakitimai (hemolizinis ureminis sindromas);

-                 kraujo krešuliai plaučiuose, sukeliantys skausmą krūtinėje ir dusulį (plaučių embolija);

-                 bėrimas;

-                 raumenų spazmai;

-                 ūminis inkstų funkcijos sutrikimas.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui,  vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

5.       Kaip laikyti Cisplatin Teva

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Buteliuką laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Negalima šaldyti ar užšaldyti.

 

Ant dėžutės ir buteliuko nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Nevartokite šio vaisto, jeigu pastebite akivaizdžių gedimo požymių.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Cisplatin Teva sudėtis

Veiklioji medžiaga yra cisplatina.

Cisplatin Teva 0,5 mg/ml koncentrato infuziniam tirpalui viename mililitre yra 0,5 mg cisplatinos.

Pagalbinės medžiagos yra natrio chloridas, praskiesta vandenilio chlorido rūgštis (pH koreguoti), praskiestas natrio hidroksidas (pH koreguoti) ir injekcinis vanduo.

 

Cisplatin Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje

Cisplatin Teva yra skaidrus, šviesiai geltonas tirpalas be matomų dalelių, tiekiamas stikliniais injekciniais buteliukais.

 

Pakuotė, kurioje yra vienas 20 ml buteliukas. Kiekviename injekciniams buteliuke yra 10 mg cisplatinos.

Pakuotė, kurioje yra vienas 50 ml buteliukas. Kiekviename injekciniams buteliuke yra 25 mg cisplatinos.

Pakuotė, kurioje yra vienas 100 ml buteliukas. Kiekviename injekciniams buteliuke yra 50 mg cisplatinos.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Teva Pharma B.V.

Swensweg 5

2031 GA Haarlem

Nyderlandai

 

Gamintojas

Pharmachemie B.V.

Swensweg 5

P.O.Box 552

2003 RN Haarlem

Nyderlandai

 

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

UAB „Sicor Biotech“

Molėtų pl. 5

Vilnius LT-08409

Tel.: +370 5 266 02 03

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-03-28.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.