Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Dr. Brandt, Veido dėmes mažinantis rūgštinis koncentratas DARK SPOTS NO MORE. 0.529 fl. oz. / 15 ml

Tikslinis kasdienis koncentratas, kuriame yra 21 proc. skaistinamųjų ingredientų, padedančių išnaikinti tamsias dėmes, tokias kaip saulės dėmės, senatvinės dėmės, randai po spuogų, ir melasma, prieš susidarant tamsioms dėmėms, jų metu ir po jų. Odos tipas: Normali, sausa, kombinuota ir riebi Lytis: Moterims Tinka naudoti: Visa dieną Odos problema: Pigmentai Produkto tipas: Serumas
Prekės kodas: 48978
Prekės ženklas: Dr. Brandt
Forma: Skystis
Pakuotė: Buteliukas

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5-7 d.d.
73,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

PRODUKTO IŠSKIRTINUMAS:
Labai koncentruotas dėmės minimizatorius nukreiptas į melanino sintezę, kad būtų galima akivaizdžiai sumažinti esamų dėmių skaičių, intensyvumą ir dydį.

PAGRINDINIAI INGREDIENTAI:
 10% azelaino, 3% traneksamo, 2% fitino

PREKĖS APRAŠYMAS:
 Šis labai koncentruotas dėmės minimizatorius nukreiptas į melanino sintezę, kad būtų galima akivaizdžiai sumažinti esamų dėmių skaičių, intensyvumą ir dydį. Kliniškai įrodytas trijų procentų trijų rūgščių - zelaino rūgšties darinio, traneksamo rūgšties ir fitino rūgšties - kompleksas derinamas su procentais niacinamido, planktono ir ciberžolės ekstraktais, kad būtų galima nukreipti tik į spalvą pasikeitusias sritis, o ne aplink juos esančią odą, o raminantys botaniniai ingredientai padeda neutralizuoti sudirgimus. Šis serumas turi akivaizdų poveikį esamoms amžiaus dėmėms, saulės dėmėms, melasmai ir po spuogų atsiradusiems ženklams. Laikui bėgant, atsižvelgiant į dėmių intensyvumą ir diapazoną, veido spalva tampa vis ryškesnė, tolygesnė ir jaunatviškesnė.

ODOS PRIEŽIŪROS RŪPESČIAI:
tamsios dėmės tokias kaip saulės dėmės, senatvinės dėmės, randai po spuogų, ir melasma. nuovargis ir netolygi tekstūra.

KLINIKINIAI REZULTATAI:
atlikus 27 savanorių instrumentinį vertinimą ir įsivertinimą:
- 89% teigė, kad tamsių dėmių matomumas ir dydis sumažėjo po 7 dienų naudojimo
- 89% teigė, kad priemonė sumažina tamsių dėmių atsiradimą po 28 dienų naudojimo
- 93% teigė, kad produktas skatina tolygesnę ir vienodesnę išvaizdą po 56 dienų naudojimo

SUDĖTIS:
10% azelaino rūgšties darinys: vandenyje tirpi ir labiau toleruojama azelaino rūgšties versija, kuri akivaizdžiai paryškina odos atspalvį.
3% traneksamo rūgšties: klinikinio lygio rūgštis, plačiai naudojama dermatologijoje, kad būtų išvengta spalvos pasikeitimo.
2% fitino rūgšties: iš ryžių gautas atnaujinamasis ingredientas, skirtas odai šveisti.

PILNA SUDĖTIS:
 Water/Aqua/Eau, Niacinamide, Propanediol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Tranexamic Acid, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Phytic Acid, Plankton Extract, Lecithin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Ascorbate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Ethylhexylglycerin, Chlorphenesin, T-Butyl Alcohol, Phenoxyethanol.