Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

LINOLA SHOWER AND BATH OIL, vonios aliejus, 200 ml

Prekės kodas: 78045
Gamintojas: Dr. Wolff

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
8,05€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
10,73€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

LINOLA vonios aliejus SHOWER AND BATH OIL, 200 ml

Medicinos priemonė

 

„Linola Shower and Bath Oil“ naudojamas išoriniams odos susirgimų požymiams gydyti, kai oda yra sausa ar labai sausa, niežti, yra tempimo pojūtis ar oda pleiskanoja, pvz., sergant neurodermitu (atopine egzema), kerplige (psoriaze) arba senatvinėmis odos ligomis.

 

Linola Shower and Bath Oil sudėtyje nėra konservantų, dažiklių ar gyvulinės kilmės riebalų, jo pH yra neutrali.

 

Informacija apie gaminį

Linola Shower and Bath Oil sudėtyje yra 92 proc. riebalų, jis vartojamas prausiantis vonioje ar duše išoriniams odos ligų simptomams gydyti:

-        tinka kūdikiams, vaikams, suaugusiems ir pagyvenusiems žmonėms,

-        nekenkia nėštumo ir žindymo laikotarpiu,

-        galima vartoti ilgai ir nuolat.

Linola Shower and Bath Oil su vandeniu sudaro smulkią kreminio pobūdžio emulsiją, kurią užtepus jau prausiantis vonioje ar duše oda sutepama kremu ir padengiama apsaugine, vandeniui nepralaidžia plėvele. Tokiu būdu ši priemonė apsaugo nuo vandens sukeliamo sausinamojo poveikio, tempimo, išsausėjusios odos ir niežėjimo pojūčių.

 

Vartojimo paskirtis

Linola Shower and Bath Oil naudojamas išoriniams odos susirgimų požymiams gydyti, kai oda yra sausa ar labai sausa, niežti, yra tempimo pojūtis ar oda pleiskanoja, pvz., sergant neurodermitu (atopine egzema), kerplige (psoriaze) arba senatvinėmis odos ligomis.

 

Vartojimo būdas

Linola Shower and Bath Oil vartojamas prausiantis duše ir vonioje. Vartoti galima pagal poreikį, nors iš esmės pakanka ir kas 2–3 dienas.

Vandens temperatūra neturėtų būti karštesnė nei 36 °C, nes aukštesnėje temperatūroje sumažėja kremo poveikis. Jeigu maudantis ima niežėti, maudymosi temperatūra turėtų būti ne aukštesnė kaip 32 °C ar tiek žemesnė, kiek Jums tai priimtina.

Prausiantis duše Linola Shower and Bath Oil užtepkite tiesiai ant drėgnos odos ir lengvai paskirstykite. Po to trumpai vandeniu dar kartą nuplaukite viso kūno odą.

Norėdami maudytis vonioje, į bėgantį vandenį įpilkite maždaug 30–40 ml Linola Shower and Bath Oil. Maudymosi trukmė neturėtų būti ilgesnė nei 20 minučių. Maudant kūdikius ar mažus vaikus, dažniausiai pakanka tik kelių minučių.

Reikėtų vengti naudoti papildomų putojančių vonios priemonių ar kitų kūno prausiklių, kadangi jie gali iš dalies ar visiškai sumažinti Linola Shower and Bath Oil poveikį.

Panaudojus Linola Shower and Bath Oil, reikėtų atsiminti šiuos dalykus:

-        odą reikėtų tik lengvai nusausinti rankšluosčiu, nes stipriau trinant gali sumažėti gydomasis priemonės poveikis;

-        nenaudokite muilo, šampūno ar kitų kūno prausiklių arba dušo priemonių, nes jie gali iš dalies ar visiškai sumažinti Linola Shower and Bath Oil poveikį;

-        dėl ant odos bei vonios ar dušo kabinos paviršiaus susidariusios riebalinės plėvelės padidėja pavojus paslysti.

 

Vartojimo apribojimai

Linola Shower and Bath Oil skirtas vartoti ant odos.

Linola Shower and Bath Oil negalima naudoti, jeigu yra padidėjęs jautrumas vienai iš jo sudedamųjų dalių.

Preparato vartoti negalima, jei, pirmą kartą panaudojus, pasireiškė alerginė reakcija (išbėrimas) arba stipri odos reakcija. Tokiu atveju šią priemonę kruopščiai nuplaukite muilu ar dušo geliu ir kreipkitės į gydytoją.

Linola Shower and Bath Oil negalima naudoti ant tų odos vietų, kurios yra užkrėstos grybeliais (mikozės), virusais (esant pūslelinei) ar pūlingomis bakterijomis, kadangi tokiais atvejais šios priemonės tinkamumas nebuvo išbandytas. Dėl tos pačios priežasties negalima naudoti ir esant gilioms žaizdoms (pvz., blauzdų opoms). Be to, reikia saugotis, kad Linola Shower and Bath Oil nepatektų į akis, nes gali pradėti deginti akis.

Kadangi šios priemonės sudėtyje yra parafino (mineralinių riebalų), Linola Shower and Bath Oil ar vandens, į kurį buvo įpilta šio prausiklio, neturėtų patekti ant prezervatyvų. Ši priemonė  gali paveikti prezervatyvus ir sumažinti jų patvarumo ir saugumo savybes.

Turint temperatūros, sergant sunkiomis širdies ir kraujotakos ligomis bei skundžiantis aukštu kraujospūdžiu, naudojant Linola Shower and Bath Oil nederėtų maudytis voniose. Kad tokiais atvejais dar labiau nepablogėtų organizmo būklė, šią priemonę galima naudoti prausiantis duše ne karštesniame nei 32 °C vandenyje.

 

Galimas šalutinis poveikis

Itin retais atvejais prausiklis gali sukelti odos jautrumo reakcijų (pvz., alergines reakcijas) arba trumpalaikį odos dirginimą. Jaučiamas, pvz., deginimas, oda parausta ir susidaro pūslelių.

Jei požymiai neišnyksta per keletą dienų arba jie smarkiai paūmėja, reikia nutraukti Linola Shower and Bath Oil naudojimą ir kreiptis į gydytoją, kad jis nustatytų priežastį.

 

Laikymas ir tinkamumas naudoti

Naudojimo terminas yra nurodytas ant pakuotės dangtelio arba butelio etiketės. Pasibaigus ant pakuotės nurodytam naudojimo laikui, kuris įspaustas už simbolio produkto naudoti nebegalima.

Linola Shower and Bath Oil reikia laikyti kambario temperatūroje, tačiau ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Atidarius butelį, Linola Shower and Bath Oil  būtina sunaudoti per 12 mėnesių, nebent šios priemonės galiojimo laikas pasibaigia anksčiau.

 

Gamintojas: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, 33532 Bilefeld, Vokietija

CE 0297

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
Sterilio neaustinės medžiagos servetėlės, 5 x 5 cm, 4 sluoksnių, 5 vnt. paveikslėlis

Sterilio neaustinės medžiagos servetėlės, 5 x 5 cm, 4 sluoksnių, 5 vnt.

0,08€
Kaina galioja tik užsakant internetu
HEMATOGENAS, 50 g paveikslėlis

HEMATOGENAS, 50 g

0,85€
Kaina galioja tik užsakant internetu
ESPUMISAN L, 40 mg/ml, geriamoji emulsija, 30 ml  paveikslėlis

ESPUMISAN L, 40 mg/ml, geriamoji emulsija, 30 ml

4,02€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MESOFT, 5 cm x 5 cm, nesterilios tankios neaustinės servetėlės, 100 vnt.   paveikslėlis

MESOFT, 5 cm x 5 cm, nesterilios tankios neaustinės servetėlės, 100 vnt.

0,80€
Kaina galioja tik užsakant internetu