Close
Paieškos rezultatai
Filters

DR WOLFF VAGISAN INTIMATE WASH LOTION, intymios higienos prausiklis, 200 ml

Prekės kodas: 71181
Gamintojas: Dr. Wolff
Prekės ženklas: Dr. Wolff

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
13,36€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +
Prausiklis moterims
Moterys pasitiki Vagisan®Intimate Wash Lotion prausikliu
Tinkama lytinių organų higiena – tai jų priežiūra bei sveikos šios srities mikrofloros išsaugojimas.
Vagisan®Intimate Wash Lotion prausiklis tinka išoriniams lytiniams organams plauti: nedirgina odos, užtikrina natūralią apsauginę jos funkciją. Pasitikėkite švelniu maitinamuoju Vagisan®Intimate Wash Lotion prausikliu.
Oda – gyvybiškai svarbus organas
Oda – didžiausias žmogaus kūno organas, kurio plotas – beveik du kvadratiniai metrai. Oda apsaugo žmogų nuo žalingų aplinkos veiksnių, nuo džiūvimo ir ligų sukėlėjų. Be to, oda – svarbus jutimo organas, reguliuojantis kūno temperatūros pusiausvyrą. Labiausiai apsaugo raginis odos sluoksnis su vadinamąja hidrolipidų plėvele (iš riebalų ir vandenį sulaikančių medžiagų).
Natūralus rūgštus odos pH
Tikriausiai žinote, kad mūsų odos (tiksliau, hidrolipidų plėvelės) pH yra 5,5. Rūgštus pH saugo nuo bakterijų, taigi raginis odos sluoksnis dar vadinamas apsauginiu odos rūgščių sluoksniu.
Odos pH mažėja dėl įvairių hidrolipidų plėvelės sudedamųjų dalių – pieno rūgšties, įvairių prakaito aminorūgščių ir riebalų rūgščių, raginio odos sluoksnio ląstelių sudedamųjų dalių.
Svarbu laikytis asmens higienos
Oda – ir ypač lytinių organų oda – yra labai jautri. Ją gali sudirginti šarminis muilas ar dušo želė: agresyvios plaunamosios medžiagos ardo rūgštų odos hidrolipidų sluoksnį ir gali sumažėti natūrali odos apsauga.
Todėl jeigu higienos priemonės netinkamos ar naudojamos itin dažnai ir gausiai, gali atsirasti ligas sukeliančių grybelių ir bakterijų, prasidėti niežulys, infekcijos.
Reikalavimai lytiniams organams plauti skirtam prausikliui
Lytiniams organams plauti reikalingas prausiklis, geriausiai tinkantis jautriai odai.
Tokio kiekvieną dieną lytiniams organams prižiūrėti skirto prausiklio pH turi atitikti odos pH, taigi jis turi nedirginti odos. Be to, skatinti natūralaus apsauginio odos rūgščių sluoksnio regeneraciją ir stabilizuoti odos mikroflorą.
Su Vagisan®Intimate Wash Lotion prausikliu – natūrali ir efektyvi priežiūra
Yra toks prausiklis, optimaliai pritaikytas lytinių organų srities odai: tai Vagisan®Intimate Wash Lotion, sukurtas konsultuojantis su moterų gydytojais.
Natūralios išrūgos, pieno rūgštis ir uždegimus stabdantis ramunėlių ekstraktas švelniai apsaugo nuo bakterijų ir grybelių itin jautrią zoną. Prausiklio pH yra apie 5, taigi jis stiprina natūralų apsauginį odos rūgščių sluoksnį, natūralią odos mikroflorą ir padeda apsisaugoti nuo infekcijų.
VagisanIntimate Wash Lotion losjonas nedirgina odos
Prausiklio Vagisan®Intimate Wash Lotion sudėtyje yra švelnių plaunamųjų medžiagų, saugančių natūralų apsauginį Jūsų odos rūgščių sluoksnį. Be to, kartu su natūraliomis sudedamosiomis prausiklio medžiagomis jautri lytinių organų srities mikroflora gauna ir vertingų maisto medžiagų, pvz., pieno cukraus (laktozės), aminorūgščių bei mineralų. Klinikinių bandymų rezultatai rodo, kad Vagisan®Intimate Wash Lotion prausiklis moterims ypač tinka.
Kaip naudoti Vagisan®Intimate Wash Lotion prausiklį
Vagisan Intimate Wash Lotion prausiklį naudokite kaip lytiniams organams prausti skirtą prausiklį – jį galite naudoti ir per mėnesines.
Vagisan Intimate Wash Lotion prausiklį galima naudoti kiekvieną dieną – taip pat ir tuomet, kai sergama grybelinėmis lytinių organų ligomis ar bakterijų sukeltomis makšties ligomis. Vagisan®Intimate Wash Lotion prausiklis gali būti naudojamas kaip papildoma priemonė, jei gydomasi vaistais.
Patarimai
Kad Jūsų lytiniai organai būtų sveiki, svarbu ne tik kasdien juos prausti Vagisan®Intimate Wash Lotion prausikliu, bet ir laikytis kai kurių kitų higienos taisyklių.
1. Lytinius organus reikia prausti delnu, o ne kempine ar skudurėliu – mat pastarieji gali tapti puikia terpe bakterijoms kauptis. Kitas variantas – kiekvieną dieną naudoti naują skudurėlį.
Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
GENTLE DAY FAR-IR ANION, dieniniai higieniniai paketai, 10 vnt. paveikslėlis

GENTLE DAY FAR-IR ANION, dieniniai higieniniai paketai, 10 vnt.

2,19€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Švirkštas, 2 ml, guminiu stūmokliu, Luer slip, 0,6 x 32 mm paveikslėlis
Laikinai neturime

Švirkštas, 2 ml, guminiu stūmokliu, Luer slip, 0,6 x 32 mm

0,08€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MEDRULL, neaustinės medžiagos sterilios servetėlės, 5 x 5 cm, 4 sluoksnių, 2 vnt. paveikslėlis

MEDRULL, neaustinės medžiagos sterilios servetėlės, 5 x 5 cm, 4 sluoksnių, 2 vnt.

0,06€
Kaina galioja tik užsakant internetu
DR. WOLFF VAGISAN FEUCHTCREME, drėkinamasis kremas su aplikatoriumi, 50 g paveikslėlis

DR. WOLFF VAGISAN FEUCHTCREME, drėkinamasis kremas su aplikatoriumi, 50 g

14,45€
Kaina galioja tik užsakant internetu