Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Guarana milteliai, 160g

Guarana (gvaraninė paulinija) yra unikalus augalas su ypatinga sudėtimi, plačiai naudojamas ajurvedoje. Jau kelis tūkstančius metų šis augalas yra labai vertinamas dėl savo unikalių savybių. Ajurvedos mokymų sekėjai jau seniai suprato, kad ašvaganda yra natūralus jėgos, energijos, energingumo, jaunystės ir puikios gerovės šaltinis. Guaranos milteliai yra pagaminti iš šio augalo šaknų, kurios yra žinomos kaip vertingiausia šio augalo dalis.
Prekės kodas: 46360
Prekės ženklas: Aliejus

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5 d.d.
16,00€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Guarana (gvaraninė paulinija) yra unikalus augalas su ypatinga sudėtimi, plačiai naudojamas ajurvedoje.
Jau kelis tūkstančius metų šis augalas yra labai vertinamas dėl savo unikalių savybių. Ajurvedos mokymų sekėjai jau seniai suprato, kad ašvaganda yra natūralus jėgos, energijos, energingumo, jaunystės ir puikios gerovės šaltinis.
Guaranos milteliai yra pagaminti iš šio augalo šaknų, kurios yra žinomos kaip vertingiausia šio augalo dalis.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
BOMBUS Ekologiškas batonėlis RAW ENERGY, Juodieji serbentai&Kokosas, 50g paveikslėlis

BOMBUS Ekologiškas batonėlis RAW ENERGY, Juodieji serbentai&Kokosas, 50g

1,79€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Ašvaganda milteliai, 130 g paveikslėlis
Laikinai neturime

Ašvaganda milteliai, 130 g

Ašvagandos milteliai yra tikras energijos ir sveikatingumo šaltinis aktyviems žmonėms, vartojami kaip vertingas priedas į maistą arba sveikatingumo kokteilius.
7,49€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Juodųjų serbentų milteliai, 170 g paveikslėlis

Juodųjų serbentų milteliai, 170 g

Juodieji serbentai yra vadinami vienu vertingiausiu uoginiu augalu. Labiausiai juodieji serbentai pasižymi didžiuliu vitamino C kiekiu. Juose taip pat gausu antioksidantų, fruktozės, gliukozės, sacharozės, ląstelienos, pektinų, organinių rūgščių, mineralinių medžiagų: kalio, kalcio, magnio, fosforo, geležies, taip pat B grupės vitaminų, vitaminų К, E, PP, bei karotino. Juodųjų serbentų milteliai gaminami iš išspaustų ir šiltu oru išdžiovintų juodųjų serbentų. Džiovinimo metu juoduosiuose serbentuose yra išsaugomi visi uogų vitaminai ir maistinės vertės, todėl juodųjų serbentų milteliai pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir natūralūs juodieji serbentai. Juodųjų serbentų milteliai yra žinomi dėl didelio vitaminų ir naudingų medžiagų kiekio, puikių skonio savybių ir ryškios spalvos.
6,49€
Kaina galioja tik užsakant internetu
AMBIO VITAMINAS C, 20 tirpiųjų tablečių paveikslėlis

AMBIO VITAMINAS C, 20 tirpiųjų tablečių

3,79€
Kaina galioja tik užsakant internetu