Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

HICONCIL, 500 mg, kietosios kapsulės, N16

Notification icon

Vaistinių preparatų galite užsisakyti užsiregistravę internetiniame puslapyje ir paskambinę telefonu: 8 800 10008, I–V 9–17 val.

Kaina taikoma užsakant telefonu.

E. klinika E. klinika

Reikalinga konsultacija su gydytoju?

Užsisakykite el. konsultaciją!

Užsakyti el. konsultaciją
Prekės kodas: 956
Gamintojas: KRKA
Veiklioji medžiaga: Amoksicilinas

Pristatymas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant reikalingas galiojantis receptas.

Perkant su kompensacija:

reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu
apmokėjimas tik vaistinėje.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
*
4,00€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Hiconcil 250 mg kietosios kapsulės

Hiconcil 500 mg kietosios kapsulės

Amoksicilinas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-                 Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-                 Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-                 Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

-                 Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

1.       Kas yra Hiconcil ir kam jis vartojamas

2.       Kas žinotina prieš vartojant Hiconcil

3.       Kaip vartoti Hiconcil

4.       Galimas šalutinis poveikis

5.       Kaip laikyti Hiconcil

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Hiconcil ir kam jis vartojamas

 

Hiconcil yra antibiotikas. Vaisto veiklioji medžiaga yra amoksicilinas. Jis priklauso vaistų, vadinamų penicilinais, grupei.

 

Hiconcil vartojamas bakterijų sukeltoms įvairių organizmo vietų infekcinėms ligoms gydyti. Be to, Hiconcil vartojamas kartu su kitais vaistais skrandžio opų atsiradimo riziką didinančios bakterijos Helicobacter pylori išnaikinimui.

 

 

2.       Kas žinotina prieš vartojant Hiconcil

 

Hiconcil vartoti negalima:

-                 jeigu yra alergija amoksicilinui, penicilinui, arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-                 jeigu Jums kada nors pasireiškė alerginė reakcija pavartojus kurį nors antibiotiką. Tai gali būti odos išbėrimas arba veido ar gerklės patinimas.

Jeigu buvo pasireiškęs pirmiau nurodytas poveikis, Hiconcil vartoti negalima. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku, prieš vartodami Hiconcil.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Hiconcil, jeigu:

-                 sergate infekcija, vadinama infekcine mononukleoze (jos simptomai yra karščiavimas, gerklės skausmas, patinę limfmazgiai ir labai stiprus nuovargis);

-                 yra inkstų sutrikimų;

-                 nereguliariai šlapinatės.

 

Jeigu abejojate, ar Jums yra pirmiau nurodytų sutrikimų, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku prieš vartodami Hiconcil.

 

Jeigu bus atliekamas:

-                 šlapimo (gliukozės nustatymui) tyrimas arba kraujo tyrimas kepenų funkcijai ištirti;

-                 estriolio testas (atliekamas nėštumo metu normaliam kūdikio vystymuisi patikrinti), pasakykite gydytojui arba vaistininkui, kad vartojate Hiconcil. Tai padaryti reikia dėl to, kad Hiconcil gali pakeisti šių tyrimų rodmenis.

 

Kiti vaistai ir Hiconcil

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

-                 Jeigu kartu su Hiconcil vartojate alopurinolio (juo gydoma podagra), gali padidėti alerginių odos reakcijų rizika.

-                 Jeigu vartojate probenecido (juo gydoma podagra), Jūsų gydytojas gali nuspręsti skirti Jums kitokią Hiconcil dozę.

-                 Jeigu vartojate vaistų, kurie neleidžia formuotis kraujo krešuliams (pvz., varfariną), gali prireikti papildomų kraujo tyrimų.

-                 Jeigu vartojate kitų antibiotikų (pvz., tetraciklino), gali sumažėti Hiconcil veiksmingumas.

-                 Jeigu vartojate metotreksato (juo gydomas vėžys arba sunki žvynelinė), dėl Hiconcil gali dažniau pasireikšti šalutinis poveikis.

 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Hiconcil gali sukelti šalutinį poveikį ir simptomus (pvz., alergines reakcijas, svaigulį ir traukulius), kurie gali sutrikdyti Jūsų gebėjimą vairuoti. Jeigu nesijaučiate gerai, vairuoti ir mechanizmų valdyti negalima.

 

Hiconcil sudėtyje yra azodažiklio azorubino (E122)

Gali sukelti alerginių reakcijų.

 

 

3.       Kaip vartoti Hiconcil

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

-                 Nurykite visą neatidarytą kapsulę, užsigerdami vandeniu.

-                 Dozes paskirstykite taip, kad jas išgertumėte vienodais laiko intervalais ne dažniau kaip kas 4 valandas.

 

Vaikams, kurie sveria mažiau kaip 40 kg

Visos dozės yra apskaičiuojamos pagal vaiko kūno masę kilogramais.

-                 Jūsų gydytojas nurodys, kiek Hiconcil reikia sugirdyti Jūsų kūdikiui arba vaikui.

-                 Įprasta dozė yra nuo 40 mg iki 90 mg kiekvienam kilogramui kūno masės per parą, kurią reikia padalyti į dvi ar tris lygias dalis ir suvartoti atitinkamai per du ar tris kartus.

-                 Didžiausia rekomenduojama dozė yra 100 mg kiekvienam kilogramui kūno masės per parą.

 

Suaugusiesiems, senyviems pacientams ir 40 kg ar daugiau sveriantiems vaikams

Įprasta Hiconcil dozė yra nuo 250 mg iki 500 mg tris kartus per parą arba nuo 750 mg iki 1 g kas 12 valandų, atsižvelgiant į ligos sunkumą ir infekcijos rūšį.

-                 Sunki infekcinė liga. Nuo 750 mg iki 1 g tris kartus per parą.

-                 Šlapimo takų infekcinė liga. 3 g dozė du kartus per parą vieną dieną.

-                 Laimo liga (infekcinė liga, kurią perneša parazitai, vadinami erkėmis). Izoliuota raudonė (pradinė ligos stadija: raudonos ar rožinės spalvos, žiedo formos išbėrimas): 4 g per parą.

-                 Sisteminės apraiškos (vėlesnė ligos stadija: sunkesni simptomai arba kai liga išplinta organizme): iki 6 g per parą.

-                 Skrandžio opos. Viena 750 mg arba viena 1 g dozė du kartus per parą 7 paras kartu su kitais antibiotikais ir vaistais skrandžio opoms gydyti.

-                 Norint išvengti infekcinės širdies ligos chirurginės operacijos metu. Dozė priklausys nuo operacijos pobūdžio. Tuo pačiu laiku gali būti skirami ir kiti vaistai. Išsamiau paaiškins Jūsų gydytojas.

-                 Didžiausia rekomenduojama dozė yra 6 g per parą.

 

Inkstų funkcijos sutrikimas

Jeigu Jums yra inkstų funkcijos sutrikimų, Jums skiriama dozė gali būti mažesnė už įprastą dozę. Dozę nurodys gydytojas.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Hiconcil dozę?

Jei išgėrėte per daug Hiconcil, gali pasireikšti skrandžio veiklos sutrikimas (pykinimas, vėmimas ar viduriavimas) arba šlapime gali susiformuoti kristalai, dėl kurių šlapimas gali būti drumstas arba gali sutrikti šlapinimasis. Kuo greičiau pasikalbėkite su savo gydytoju. Pasiimkite vaisto pakuotę, kad galėtumėte parodyti gydytojui.

 

Pamiršus pavartoti Hiconcil

-                 Jei pamiršote išgerti vaisto dozę, išgerkite vaisto iškart, kai atsiminėte.

-                 Negerkite kitos dozės per greitai, palaukite maždaug 4 valandas ir tada išgerkite kitą dozę.

-                 Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

 

Nustojus vartoti Hiconcil

 

-                 Vartokite Hiconcil tiek, kiek nurodė Jūsų gydytojas, net jeigu jaučiatės geriau. Kad infekcija būtų įveikta, Jūs turite išgerti kiekvieną dozę. Jeigu organizme lieka bakterijų, infekcinė liga gali atsinaujinti.

-                 Jeigu pabaigus gydymą vis dar blogai jaučiatės, kreipkitės į gydytoją pakartotinai.

 

Ilgą laiką vartojant Hiconcil, gali pasireikšti pienligė (mieliagrybių sukelta gleivinių infekcinė liga, dėl kurios gali pasireikšti perštėjimas, niežulys ir baltos išskyros). Jeigu pasireiškia šis sutrikimas, apie tai pasakykite gydytojui.

 

Jeigu ilgą laiką vartojate Hiconcil, Jūsų gydytojas gali skirti atlikti papildomus tyrimus, kad įvertintų, ar Jūsų inkstų ir kepenų funkcija bei kraujas yra normalūs.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Nutraukite Hiconcil vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pastebėjote kurį nors toliau išvardytą sunkų šalutinį poveikį – Jums gali prireikti skubiai suteikti medicininę pagalbą.

 

Toliau išvardytas šalutinis poveikis yra labai retas (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 vaisto vartojusiųjų)

-                 Alerginės reakcijos, kurių požymiai gali būti: odos niežėjimas ar išbėrimas, veido, lūpų, liežuvio arba kūno tinimas ar kvėpavimo pasunkėjimas. Toks poveikis gali būti sunkus ir kartais mirtinas.

-                 Išbėrimas arba taisyklingos plokščios raudonos apvalios dėmės po oda arba odos mėlynės. Toks poveikis pasireiškia dėl alerginės reakcijos pasireiškus kraujagyslių sienelės uždegimui. Jis gali būti susijęs su sąnarių skausmu (artritu) ir inkstų veiklos sutrikimais.

-                 Gali pasireikšti pavėluotos alerginės reakcijos, kurios dažniausiai pasireiškia praėjus nuo 7 iki 12 parų po gydymo Hiconcil, o jų požymiai gali būti: išbėrimas, karščiavimas, sąnarių skausmai ir limfmazgių padidėjimas, ypač pažastyje.

-                 Gali pasireikšti odos reakcija, kuri vadinama daugiaforme raudone, dėl kurios atsiranda niežtinčios rausvai violetinės spalvos, ypač rankų delnų ir kojų padų odos dėmės, į dilgėlinę panašios iškilios paburkusios odos vietos, skausmingos vietos burnos gleivinėje, akyse ir lyties organų srityje. Gali pasireikšti karščiavimas ir labai didelis nuovargis.

-                 Kitos sunkios odos reakcijos yra: odos spalvos pokyčiai, gumbai po oda, pūslelių ar pūlinėlių susiformavimas, odos lupimasis, paraudimas, skausmas, niežulys, pleiskanojimas. Šie sutrikimai gali būti susiję su karščiavimu, galvos skausmu ir kūno diegliais.

-                 Gripo simptomai su išbėrimu, karščiavimu, liaukų padidėjimu ir nenormaliais kraujo tyrimo rezultatais (įskaitant baltųjų kraujo ląstelių, vadinamų eozinofilais, skaičiaus padidėjimą (eozinofiliją) ir kepenų fermentų aktyvumo padidėjimą) (reakcija į vaistą su eozinofilija ir sisteminiais simptomais (DRESS)).

-                 Karščiavimas, šaltkrėtis, gerklės skausmas ir kiti infekcinės ligos požymiai arba greitai atsirandančios mėlynės. Tai gali būti kraujo ląstelių sutrikimo požymis.

-                 Jarisch-Herxheimer reakcija, kuri pasireiškia gydant Laimo ligą Hiconcil ir sukelia karščiavimą, šaltkrėtį, galvos skausmą, raumenų skausmą ir odos išbėrimą.

-                 Storosios (gaubtinės) žarnos uždegimas, pasireiškiantis viduriavimu (kartais su krauju), skausmu ir karščiavimu.

-                 Gali pasireikšti sunkus šalutinis poveikis kepenims. Toks poveikis dažniausiai yra susijęs su ilgalaikiu gydymu ir pasireiškia vyrams bei senyviems pacientams. Turite nedelsdami pasakyti savo gydytojui, jeigu:

-            pasireiškia sunkus viduriavimas su kraujavimu;

-            atsiranda pūslių, paraudimų ar mėlynių odoje;

-            patamsėja šlapimas arba pašviesėja išmatos;

-            pagelsta oda ar akių baltymai (gelta). Taip pat žr. toliau apie anemiją, kuri gali sukelti geltą.

 

Toks poveikis gali pasireikšti, vartojant vaistą arba praėjus net keletui savaičių po vartojimo pabaigos.

 

Jei pasireiškia kuris nors pirmiau nurodytas požymis, reikia nutraukti vaisto vartojimą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.

 

Kartais gali pasireikšti lengvesnis odos išbėrimas, pavyzdžiui:

-                 nesmarkiai niežtintis odos išbėrimas (apvalios nuo rausvos iki raudonos spalvos dėmės), į dilgėlinę panašus dilbių, kojų, delnų, rankų ar pėdų patinimas. Toks poveikis pasireiškia nedažnai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 vaisto vartojusiųjų).

 

Jei pasireiškia kuris nors pirmiau nurodytas požymis, pasakykite savo gydytojui, nes gali prireikti nutraukti Hiconcil vartojimą.

 

Kitas galimas šalutinis poveikis

Dažnas (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 vaisto vartojusiųjų)

-                 odos išbėrimas;

-                 pykinimas;

-                 viduriavimas.

 

Nedažnas (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 vaisto vartojusiųjų)

-                 šleikštulys (vėmimas).

 

Labai retas (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 vaisto vartojusiųjų)

-                 pienligė (mieliagrybių sukelta makšties, burnos ar odos raukšlių infekcinė liga). Jūsų gydytojas arba vaistininkas gali skirti pienligės gydymą;

-                 inkstų funkcijos sutrikimas;

-                 traukuliai, kurie pasireiškia dideles dozes vartojantiems arba inkstų sutrikimą turintiems pacientams;

-                 svaigulys;

-                 pernelyg didelis aktyvumas;

-                 kristalų susiformavimas šlapime, dėl jų šlapimas gali būti drumstas arba gali pasunkėti šlapinimasis. Būtinai turite gerti daug skysčių, kad sumažėtų šių simptomų atsiradimo tikimybė;

-                 gali patamsėti dantys, bet paprastai jų spalva normalizuojasi valant dantis (pranešta, kad toks poveikis pasireiškia vaikams);

-                 liežuvis gali tapti geltonos, rudos ar juodos spalvos ir įgyti plaukuotą išvaizdą;

-                 labai intensyvus raudonųjų kraujo kūnelių irimas, sukeliantis tam tikros rūšies anemiją. Šio sutrikimo požymiai yra nuovargis, galvos skausmas, dusulys, svaigulys, blyškumas ir odos bei akių obuolių pageltimas;

-                 mažas baltųjų kraujo ląstelių skaičius;

-                 mažas kraujo krešėjime dalyvaujančių ląstelių skaičius;

-                 gali praeiti daugiau nei normaliai laiko, kol sukreša kraujas. Tai galite pastebėti ilgiau kraujuojant iš nosies arba įsipjovus.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.       Kaip laikyti Hiconcil

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir ant lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Lizdinę plokštelę laikyti išorinėje dėžutėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Hiconcil sudėtis

-                 Veiklioji medžiaga yra amoksicilinas. Kiekvienoje kietojoje kapsulėje yra 250 mg arba 500 mg amoksicilino (trihidrato pavidalu).

-                 Pagalbinės medžiagos kapsulės užpilde yra magnio stearatas ir bevandenis koloidinis silicio dioksidas; kapsulės apvalkale - titano dioksidas (E171), raudonasis geležies oksidas (E172), geltonasis geležies oksidas (E172), indigokarminas (E132), azorubinas (E122), želatina.

 

Hiconcil išvaizda ir kiekis pakuotėje

Hiconcil 250 mg kietosios kapsulės yra nepermatomos želatinos kapsulės (Nr. 2); kapsulės korpusas yra rožinės spalvos, kapsulės dangtelis rudos spalvos. Kapsulės viduje yra baltų ar balkšvų, į granules panašios formos miltelių.

Hiconcil 500 mg kietosios kapsulės yra nepermatomos želatinos kapsulės (Nr. 0); kapsulės korpusas yra rožinės spalvos, kapsulės dangtelis rudos spalvos. Kapsulės viduje yra baltų ar balkšvų, į granules panašios formos miltelių.

 

Hiconcil tiekiamas kartono dėžutėse, kuriose yra 16 (2x8) kietųjų kapsulių, supakuotų į dvi PVC/aliuminio lizdines plokšteles.

 

Registruotojas ir gamintojas

KRKA, d.d., Novo mesto, Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovėnija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

UAB KRKA Lietuva

Senasis Ukmergės kelias 4

Užubalių km., Vilniaus r.

LT - 14013

Tel. + 370 5 236 27 40

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2017-12-21.

 

Išsami informacija apie šį vaistinį preparatą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

 

Bendros antibiotikų vartojimo rekomendacijos

 

Antibiotikais gydomos bakterijų sukeltos infekcinės ligos. Antibiotikai yra neveiksmingi virusų sukeltų infekcinių ligų atvejais.

 

Kartais bakterijų sukelta infekcinė liga nereaguoja į gydymą antibiotikais. Viena dažniausių šio reiškinio priežasčių yra ta, kad infekcinę ligą sukėlusios bakterijos yra atsparios vartojamam antibiotikui. Tai reiškia, kad jos išgyvena ir net dauginasi, nepaisant antibiotiko vartojimo.

 

Bakterijos gali tapti atsparios antibiotikams dėl įvairių priežasčių. Atidus antibiotikų vartojimas gali padėti sumažinti tikimybę, kad bakterijos taps jam atsparios.

 

Jeigu gydytojas skiria Jums gydymo antibiotikais kursą, jis ketina gydyti tik tą ligą, kuria tuo metu Jūs sergate. Atkreipdami dėmesį į toliau pateiktas rekomendacijas, galite padėti išvengti atsparių bakterijų, dėl kurių antibiotikas gali tapti neveiksmingu, atsiradimo.

 

1. Labai svarbu, kad gertumėte teisingą antibiotiko dozę reikiamu laiku ir reikiamą dienų skaičių. Perskaitykite etiketėje esančius nurodymus ir, jeigu kažko nesupratote, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką, kad paaiškintų.

2. Antibiotiko gerti negalima, jeigu jis nebuvo specialiai paskirtas Jums, ir juo turite gydyti tik tą infekcinę ligą, kuriai gydyti antibiotikas buvo skirtas.

3. Negalima gerti antibiotikų, kurie buvo paskirti kitiems žmonėms, net jeigu jie serga infekcine liga, kuri yra panaši į ligą, kuria sergate Jūs.

4. Antibiotikų, kurie buvo paskirti Jums, negalima duoti kitiems žmonėms.

5. Jeigu baigus Jūsų gydytojo paskirtą gydymo kursą liko antibiotikų, likusius vaistus turite

grąžinti į vaistinę tinkamam sunaikinimui.

 

Kompensacijos rūšys Kompensuojama kaina
Be kompensacijos 4,00 €
1 0,61 €
2 0,61 €
3 0,61 €
6 2,30 €
7 2,30 €
10 0,61 €
13 2,30 €
16 0,61 €
  • Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu.
  • Apmokėjimas tik vaistinėje.

Priemoka atsiėmimo metu gali būti perskaičiuota pasikeitus kompensavimo tvarkai.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
WOBENZYM, skrandyje neirios tabletės, N40  paveikslėlis
Laikinai neturime

WOBENZYM, skrandyje neirios tabletės, N40

6,98€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MEDICATA, askorbo rūgštis, 500 mg, 50 tablečių paveikslėlis

MEDICATA, askorbo rūgštis, 500 mg, 50 tablečių

ZYRTEC, 10 mg, plėvele dengtos tabletės, (l.imp.), N30

5,97€
Kaina galioja tik užsakant internetu