Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

NOW L-Arginine 500mg 100 Veg. Kapsulių

Jauskitės geriau nei prieš tai. NOW L-Argininas - žmogaus organizmui reikalinga medžiaga, kuri gali padėti ne tik gražiau atrodyti, bet ir geriau jaustis. L-karnitinas ypač reikalingas intensyviai sportuojantiems, nes gali padėti sumažinti raumenų skausmus.
Prekės kodas: 48925
Gamintojas: NOW Foods
Prekės ženklas: NOW Foods

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 10 d.d.
7,14€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
10,99€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Jauskitės geriau nei prieš tai. NOW L-Argininas - žmogaus organizmui reikalinga medžiaga, kuri gali padėti ne tik gražiau atrodyti, bet ir geriau jaustis. L-karnitinas ypač reikalingas intensyviai sportuojantiems, nes gali padėti sumažinti raumenų skausmus.

NOW L-Arginino privalumai:

  • Skatina raumenų metabolizmą
  • Sumažina skausmus
  • Padeda raumenims gauti deguonies
  • Itin lengva naudoti
  • Tinka vegetarams ir veganams

Kokybės sertifikatas: GMP (Good Manufacturing Processes, liet. Geros Gamybos Praktikos) sertifikatas užtikrina, kad buvo išnagrinėti visi NOW gamybos proceso aspektai, įskaitant visus laboratorinius / bandymo metodus (stabilumui, stiprumui ir produkto kūrimui). Supakuota JAV, šeimos įkurtos ir valdomos įmonės nuo 1968 m. 

Pakuotėje: 100 veganiškų kapsulių

Porcija: 2 veganiškos kapsulės

Vienoje porcijoje:
L-argininas (laisvos formos) 1 g (1000 mg)

Kiti ingredientai: hipromeliozė (celiuliozės kapsulė), stearino rūgštis (augalinis šaltinis) ir silicio dioksidas. Sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, pieno, kiaušinių, žuvies, vėžiagyvių ir riešutų ingredientų.

Kaip naudoti?
Gerkite po 2 kapsules du kartus per parą. Tarp valgių arba prieš miegą gerkite ne mažiau kaip 240 ml vandens ar sulčių, kad būtų lengviau absorbuojamas. 

Įspėjimai:
Vartokite šį produktą su mažiausiai 240 ml vandens ar sulčių per parą. Tik suaugusiems. Netinka nėščioms ar maitinančioms moterims. Pasikonsultuokite su gydytoju, jei vartojate vaistus (ypač antihipertenzinius, antikoaguliantus ir antidiabetinius vaistus), turite sveikatos sutrikimų (ypač astmą ar inkstų ligas) arba planuojate operuotis. Šio produkto turėtų vengti asmenys, sergantys glaukoma ar paprastąja pūsleline, nebent gydytojas nurodė kitaip. Nenaudokite, jei sirgote miokardo infarktu arba nustatėte vainikinių arterijų ligą. Saugoti nuo vaikų. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
ABC VIT, vitaminas E, lašai, 10 ml  paveikslėlis

ABC VIT, vitaminas E, lašai, 10 ml

ABC VIT, vitaminas A, lašai, 10 ml  paveikslėlis

ABC VIT, vitaminas A, lašai, 10 ml

NOW CoQ10 200mg 60 Veg. Kapsulių paveikslėlis
Laikinai neturime

NOW CoQ10 200mg 60 Veg. Kapsulių

Moksliniai tyrimai parodė, kad kofermentas Q10 padeda palaikyti sveiką širdies ir kraujagyslių sistemos veikla bei padidinti fizinį pajėgumą. NOW kofermento Q10 ​​sudėtyje yra tik natūrali kofermento Q10 forma, gaunama fermentacijos būdu.
VITADAY kompleksas kepenims, 30 kapsulių paveikslėlis

VITADAY kompleksas kepenims, 30 kapsulių