Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

pagaminta pagal SIROWA Logistik & Service GmbH užsakymą

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje
PULSAAR batonėlis su juodaisiais serbentais, šokoladu, aitriųjų paprikų dribsniais ir riešutais (dėžutė 15 vnt x 40 g.) paveikslėlis

PULSAAR batonėlis su juodaisiais serbentais, šokoladu, aitriųjų paprikų dribsniais ir riešutais (dėžutė 15 vnt x 40 g.)

Tai šokoladu aplietas riešutinis batonėlis su švelniai aštriu poskoniu. Keturių skirtingų rūšių riešutai suteikia energijos ir gardaus traškumo, o juodieji serbentai- švelniai saldaus rūgštumo. BE GLITIMO. BE PALMIŲ ALIEJAUS. TINKAMAS VEGANAMS. Dėžutė: dėžutėje 15 batonėlių po 40 g.
28,99€ 21,74€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PULSAAR batonėlis su mėlynėmis, šokoladu, jūros druska ir riešutais ( dėžutė 15 vnt X 40 g.) paveikslėlis

PULSAAR batonėlis su mėlynėmis, šokoladu, jūros druska ir riešutais ( dėžutė 15 vnt X 40 g.)

Batonėlis su riešutais, mėlynėmis, šokoladu ir jūros druska yra traškus užkandis, pagamintas iš kruopščiai atrinktų ingredientų: pistacijų riešutų, migdolų ir traškių žemės riešutų, suderintų su saldžiu mėlynių, spanguolių ir razinų skoniu, kurį apvainikuoja moliūgų sėklų akcentas. BE GLITIMO. BE PALMIŲ ALIEJAUS. TINKAMAS VEGANAMS. Dėžutė: dėžutėje 15 batonėlių po 40 g.
28,99€ 21,74€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PULSAAR baltyminis batonėlis „Brownie White Chocolate“ (dėžutė 12 vnt*55 g.) paveikslėlis

PULSAAR baltyminis batonėlis „Brownie White Chocolate“ (dėžutė 12 vnt*55 g.)

Baltyminis batonėlis su baltojo šokolado glaistu ir migdolais, su saldikliais, baltojo šokolado pyrago skonio. Šiame batonėlyje yra 18 g. baltymų ir mažai cukraus. Be palmių aliejaus. Puikaus skonio, lengvai kramtomas baltyminis batonėlis! Produktas parduodamas dėžutėmis. Dėžutėje 12 batonėlių po 55 g.
29,90€ 23,92€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PULSAAR baltyminis batonėlis „Protein Crunch Caramel Cookie Dough“ (dėžutė: 12 vnt*55 g.) paveikslėlis

PULSAAR baltyminis batonėlis „Protein Crunch Caramel Cookie Dough“ (dėžutė: 12 vnt*55 g.)

Baltyminis batonėlis su pieniško šokolado glaistu ir žemės riešutais, su saldikliais, karamelinių sausainių skonio. Šiame batonėlyje yra 18 g. baltymų ir mažai cukraus. Be palmių aliejaus. Puikaus skonio, lengvai kramtomas baltyminis batonėlis!
29,90€ 23,92€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PULSAAR izotoninis gėrimas su elektrolitais (500 g. miltelių/12 porcijų) paveikslėlis

PULSAAR izotoninis gėrimas su elektrolitais (500 g. miltelių/12 porcijų)

„Pure Hydration Isotonic + Electrolytes“ padeda palaikyti ištvermę ilgos ištvermės treniruotės metu, pvz. bėgant maratoną ar ilgus nuotolius bei pagerina vandens absorbciją treniruotės metu. Gardaus ir gaivinančio citrusų ( bergamočių) arbatos skonio. Pakuotė: 500g miltelių gėrimui ruošti /12 porcijų. PAGAMINIMO INSTRUKCIJA: Į plaktuvę įpilkite 500 ml vandens. Įberkite 40 g. miltelių. Uždarykite plaktuvę ir kratykite, kol milteliai visiškai ištirps. Laikyti sausoje vėsioje vietoje, originalioje pakuotėje.
14,90€ 11,18€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PULSAAR "Pure Chia Performance Gel"- valgomasis gelis energijai su ispaninių šalavijų (čija) sėklų miltais, angliavandeniais bei amino rūgštimis ( PAKUOTĖ 24 vnt x 40 g.) paveikslėlis

PULSAAR "Pure Chia Performance Gel"- valgomasis gelis energijai su ispaninių šalavijų (čija) sėklų miltais, angliavandeniais bei amino rūgštimis ( PAKUOTĖ 24 vnt x 40 g.)

"Pure Chia Performance Gel"- valgomasis gelis energijai su ispaninių šalavijų (čija) sėklų miltais, angliavandeniais bei amino rūgštimis. Sukurta taip, jog galėtų suteikti organizmui reikiamos energijos siekiant įveikti ekstremalią treniruotę ar sporto renginį. Malonaus aviečių skonio.
35,99€ 26,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PULSAAR batonėlis su baltuoju šokoladu ir riešutais ( DĖŽUTĖ: 15 vnt * 40 g.) paveikslėlis

PULSAAR batonėlis su baltuoju šokoladu ir riešutais ( DĖŽUTĖ: 15 vnt * 40 g.)

Riešutinis batonėlis su baltuoju šokoladu. Gardus ir lengvas užkandis, kuris numalšins alkį, kai diena ypač užimta, vietoje priešpiečių ar kelionėje, žygyje. Puikiai tinka prieš ar po treniruotės. BE GLITIMO. BE PALMIŲ ALIEJAUS.
28,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu