Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

SMELL-NET, dezinfekantas paviršiams, 5 l

Prekės kodas: 71558
Gamintojas: Chemi-pharm

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
28,20€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Plaunanti, dezinfekuojanti ir kvapus naikinanti valymo priemonė

Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfektantas (2 tipo biocidas). Paviršiams plauti ir dezinfekuoti sveikatos priežiūros, socialinės globos ir rūpybos, švietimo įstaigose, pirtyse, plaukymo baseinuose ir kitose visuomeninės paskirties įmonėse. Tik profesionaliems naudotojams.

Naudojimas. SMELL NET yra koncentratas. Jo darbiniai tirpalai naudojami paviršiams plauti ir dezinfekuoti bei šlapimo kvapui panaikinti. Naudojamas 1% (100ml SMELL NET 10 litrų vandens) darbinis tirpalas. Kai reikalinga HBV, ŽIV infekcijų profilaktika, naudojamas 2% darbinis tirpalas. Vandeniui atsparios sienos, grindys, kriauklės, unitazai šluostomi darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste. Apdorojami paviršiai turi būti drėgni ne mažiau kaip 5 min. Po dezinfekcijos paviršių nuskalauti vandeniu nebūtina. Vaikų ir ligonių šlapinimosi indai dezinfekuojami pamerkiant į darbinį tirpalą arba šluostant darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste; jų paviršiai turi būti drėgni ne mažiau kaip 5 min. Po dezinfekcijos paviršius būtina nuskalauti vandeniu.
Atsargumo priemonės. Laikyti pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje. Nenaudoti drėgmei neatsparių paviršių plovimui ir dezinfekcijai. Jei abejojate, kad SMELL NET gali gadinti paviršių, visada išbandykite ant nedidelio ploto.

Veiklioji medžiaga alkildimetiletilbenzilamonio chlorido (CAS Nr. 85409-23-0, EB Nr. 287-090-7) ir alkildimetilbenzilamonio chlorido (CAS Nr. 68391-01-5, EB Nr. 269-919-4) mišinys, 5 %.


 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
Sausas ledas - šaldantis paketas paveikslėlis
Laikinai neturime

Sausas ledas - šaldantis paketas

1,19€
Kaina galioja tik užsakant internetu
SWELL EXTRA, antibakterinis dezinfekuojantis muilas, 1 l paveikslėlis

SWELL EXTRA, antibakterinis dezinfekuojantis muilas, 1 l

5,59€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Apsauginė medicininė veido kaukė, 3 sluoksnių, 50 vnt. paveikslėlis

Apsauginė medicininė veido kaukė, 3 sluoksnių, 50 vnt.

Hipoalerginė apsauginė medicininė veido kaukė NORDMED, 50 vnt. paveikslėlis

Hipoalerginė apsauginė medicininė veido kaukė NORDMED, 50 vnt.