Close
Paieškos rezultatai
Filters

SMELL-NET, dezinfekantas paviršiams, 5 l

Prekės kodas: 71558
Gamintojas: Chemi-pharm

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
28,20€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Plaunanti, dezinfekuojanti ir kvapus naikinanti valymo priemonė

Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfektantas (2 tipo biocidas). Paviršiams plauti ir dezinfekuoti sveikatos priežiūros, socialinės globos ir rūpybos, švietimo įstaigose, pirtyse, plaukymo baseinuose ir kitose visuomeninės paskirties įmonėse. Tik profesionaliems naudotojams.

Naudojimas. SMELL NET yra koncentratas. Jo darbiniai tirpalai naudojami paviršiams plauti ir dezinfekuoti bei šlapimo kvapui panaikinti. Naudojamas 1% (100ml SMELL NET 10 litrų vandens) darbinis tirpalas. Kai reikalinga HBV, ŽIV infekcijų profilaktika, naudojamas 2% darbinis tirpalas. Vandeniui atsparios sienos, grindys, kriauklės, unitazai šluostomi darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste. Apdorojami paviršiai turi būti drėgni ne mažiau kaip 5 min. Po dezinfekcijos paviršių nuskalauti vandeniu nebūtina. Vaikų ir ligonių šlapinimosi indai dezinfekuojami pamerkiant į darbinį tirpalą arba šluostant darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste; jų paviršiai turi būti drėgni ne mažiau kaip 5 min. Po dezinfekcijos paviršius būtina nuskalauti vandeniu.
Atsargumo priemonės. Laikyti pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje. Nenaudoti drėgmei neatsparių paviršių plovimui ir dezinfekcijai. Jei abejojate, kad SMELL NET gali gadinti paviršių, visada išbandykite ant nedidelio ploto.

Veiklioji medžiaga alkildimetiletilbenzilamonio chlorido (CAS Nr. 85409-23-0, EB Nr. 287-090-7) ir alkildimetilbenzilamonio chlorido (CAS Nr. 68391-01-5, EB Nr. 269-919-4) mišinys, 5 %.