Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Vaikiškos dantų pastos ir dantų šepetukai

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje
Vaikiškų dantų šepetėlių rinkinys (6vnt., nuo 2 iki 12 metų) paveikslėlis

Vaikiškų dantų šepetėlių rinkinys (6vnt., nuo 2 iki 12 metų)

K-MOM Antrojo etapo dantų šepetėliai Vaikams, kuriems jau išaugę krūminiai dantys (24 mėnesiai -12 metų) Kombinuoti, minkšti ir elastingi šereliai puikiam apnašų šalinimui. Raudonas saldainis/Dryžuota pilka/Gaivi citrina Šereliai: Nailonas Rankena: Polipropilenas (PP) Pagaminta: P. Korėja Antrojo etapo šepetėlis : pasirodžius pirmiems krūminiams dantims nuo 24 mėnesių iki 12 metų. Šis šepetėlis skirtas jau paaugusiems vaikams, kurie pradeda kramtyti įvairų maistą. Šio etapo metu Jūsų vaikai pradės valytis dantis savarankiškai, o neslidi rankena bus stabili bei patogi laikyti rankoje. Minkšti, elastingi ir kombinuoti šereliai Kombinuoti ir minkšti šereliai apsaugo dantenas nuo pažeidimų ir puikiai pašalina apnašas nuo pirmųjų bei nuolatinių dantų.
21,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
COCO BUNNY dantų šepetėlis vaikams Supersoft (nuo 3 iki 8 metų) paveikslėlis

COCO BUNNY dantų šepetėlis vaikams Supersoft (nuo 3 iki 8 metų)

P. Korėjoje pagamintas dantų šepetėlis vaikams pasižymi tiek ilgaamžiškumu tiek išskirtine kokybe. Dviejų ilgių šereliai padeda pašalinti maistą ne tik nuo dantukų paviršiaus, bet ir iš tarpdančių. Ypatingai švelnus šerelių kapronas tausoja audinius, leidžia patirti valymo malonumą. FDA sertifikatas garantuoją saugų valymą.
2,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
K-MOM vaikiškas dantų šepetėlis (nuo 12 iki 36 mėnesių), mėtinės spalvos paveikslėlis
Laikinai neturime

K-MOM vaikiškas dantų šepetėlis (nuo 12 iki 36 mėnesių), mėtinės spalvos

Higieniškas ir saugus naudoti. Pagamintas iš 100% skysto silikono gumos, vientisas gaminys! Sujungimuose nesikaupia nešvarumai, galima dezinfekuoti verdančiu vandeniu.
5,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu