Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

ALPINO, tepalas nuospaudoms ir suragėjusiai odai šalinti, 7,5 ml

Prekės kodas: 19089
Gamintojas: Giovanardi
Prekės ženklas: Alpino

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
6,00€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Alpino tepalas nuospaudoms ir suragėjusiai odai šalinti 7,5 ml. (51861) (102)

 

Naudojamas nuospaudoms, suragėjusiai pado bei kulno odai pašalinti, suragėjusios odos dariniams kitose kūno vietose šalinimui.

 

Veiksmingi komponentai bei jų koncentracijos santykis garantuoja greitą ir neskausmingą nuospaudų ar suragėjusios odos pašalinimą. Salicilo rūgšties koncentracija 45%, didesnė nei analogiškuose produktuose.

Priemonė paženklinta II a CE medicininės klasės ženklu.

Salicilo rūgštis turi stiprų keratolitinį poveikį, selektyviai pertraukia gausias keratino baltymų grandines. Skatinamas hiperpigmentuotų keratinocitų naikinimas, tuo pačiu skatinant ląstelių atsinaujinimą. Turi bakteriocidinių ir sudirginimą mažinančių savybių.

Pieno rūgštis – organinė rūgštis, nutraukianti ryšius tarp keratinocitų, prasiskverbia net į gilesnius epidermio sluoksnius.Naudojama kaip pH reguliatorius ir odos kondicionavimo medžiaga (minkština odą).

Lanolinas – turi odą minkštinančių, maitinančių ir gydančių savybių, stabdo mikroorganizmų vystymąsi.

Vazelinas – naudojamas kaip pagalbinė tolyguas užtepimo priemonė, odos minkštiklis.

 

Lengvai ir neskausmingai pašalinus suragėjusią odą ant pėdos, alkūnių ar kelių, patartina naudoti Alpino pemzą iš natūralios vulkaninės uolienos, reaguojančią su negyvomis odos ląstelėmis, todėl nepažeidžiančią gyvų odos ląstelių.

Tokiu būdu išvengsite problemos pasikartojimo!

 

Naudojimas: ryte ir vakare užtepti tepalą ant nuospaudos ar suragėjusios odos 4-5 dienas, saugant odą aplink. Po to pamirkyti kojas karštame vandenyje ir pašalinti nuospaudą ar sukietėjusią odą. Sudėtingesniais atvejais procedūrą kartoti. Tepti iki visiško nuospaudos šaknies pašalinimo, saugant sveiką odą.

 

Sudėtis: salicilo rūgštis 45 %, vazelinas, lanolinas, pieno rūgštis.

Perspėjimas:  -laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje; -nenaudokite, esant padidintam jautrumui kuriam nors iš sudėties komponentų; -nenaudoti produkto, jei yra uždegimas arba sužeidimas; -skirta tik išoriniam naudojimui.

Jei nuospauda skausminga, patartina tuo pat metu naudoti Alpino apsaugą – pleistrą su latekso putomis .Latekso putos suteiks minkštumo, nuospaudėta vieta dėl pleistro storio ir minkštumo nesilies su avalyne.Alpino apsauga – pleistras yra ovalus ir tarpupirštinis. Jų viduryje yra skylutė, per kurią galėsite užtepti nuospaudų tepalo ar skysčio, kuris veiks nuospaudą iki šaknies sunaikinimo nepažeidžiant sveikos odos. Tarpupirštinė Alpino apsauga – pleistras išformuotas taip, kad natūralaus klijuojančio gumamedžio pagalba patogiai prisiklijuotų prie nuospaudos tarp/šalia kojos pirštų.

Esant nenumatytoms aplinkybėms, išvykus kažkur gydymo metu ir neturint galimybės nuospaudos laiku patepti, patartina lygiagrečiai įsigyti Alpino nuospaudų pleistrą su nuospaudų tepalu. Tai nuospaudų tepalu suvilgytas pleistras, kurio gydomosios savybės išliks 4-5 dienas. Vėliau galėsite nepertraukiamai gydyti nuospaudą nuospaudų tepalu ar skysčiu.

Alpino nuospaudų pleistras su nuospaudų tepalo tamponais latekse atliks „du viename“ funkciją – tepalo gydomosios savybės išliks 4-5 dienas, o latekso apsauga – pleistras apsaugos nuo skausmo.

 

Gamintojas: Giovanardi Farmaceutici, Italy,

Importuotojas: UAB „Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai

 

 

 

 

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 7,5 x 7,5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt. paveikslėlis

MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 7,5 x 7,5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt.

0,45€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 10 x 10 cm, 8 sluoknių, 5 vnt. paveikslėlis

MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 10 x 10 cm, 8 sluoknių, 5 vnt.

0,57€
Kaina galioja tik užsakant internetu
AMEDIPLUS, pleistras karpomas, atsparus vandeniui, 6 x 100 cm paveikslėlis

AMEDIPLUS, pleistras karpomas, atsparus vandeniui, 6 x 100 cm

1,89€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 5 x 5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt. paveikslėlis

MEDRULL, marlinės sterilios servetėlės, 5 x 5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt.

0,31€
Kaina galioja tik užsakant internetu