Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

ALTERNA FREE, 50 mm, su paslėptu uždarymo mechanizmu, kūno spalvos, su filtru, atviri maišeliai, 30 vnt.

Prekės kodas: 86934
Gamintojas: Coloplast

Prekė nebetiekiama

ALTERNA FREE, 50 mm, su paslėptu uždarymo mechanizmu, kūno spalvos, su filtru, atviri maišeliai, 30 vnt.

 

Alterna free with hide – away outlet – tai naujos kartos maišeliai, kuriuos labai greitai pamėgo didžioji dalis stomuotų pasaulio pacientų. Pristatome Jums penkis ypatingus šio maišelio patobulinimus, kurių dėka Jūs jausitės saugūs ir grįšite į visavertį gyvenimą:
 

1.       Maišelis turi itin efektyvų filtrą, kuris apsaugo nuo „baliono“ efekto ir nemalonaus kvapo. Šio filtro ypatingumas slypi jo sudėtyje. Jis sudarytas iš trijų dalių:

a.       5 cm aktyvintos anglies pluošto – tai svarbiausia filtro dalis, kuri neutralizuoja nemalonų kvapą;

b.      putų sluoksnio, kuris saugo filtro aktyvią dalį nuo užblokavimo išmatomis;

c.       teflono membranos, kuri atstumia su išmatomis išsiskiriančią drėgmę bei užtikrina, kad maišelio turinys nepratekėtų per filtrą.

 
Daugiau Jums nebereikės dėvėti spaudžiančių korsetų ar didesnių rūbų, siekiant paslėpti išsipūtusį maišelį. Taip pat galėsite atsisakyti papildomų kvapiųjų medžiagų, kurias dėdavote į maišelį bijodami, kad aplinkiniai jaus nemalonų kvapą!

 

2.       Alterna free maišeliai yra pagaminti iš atsparaus bruzdėjimui plastiko, tai leis Jums judėti drąsiau, nes aplinkiniai negirdės maišelio bruzdesio. Taip pat plastikas yra nepralaidus šilumai – nejausite erzinančios šilumos, kai maišelyje prisikaups turinio.

 

3.       Maišelio išorinis sluoksnis iš abiejų pusių yra padengtas 100% medvilne. Dėvėti šį maišelį yra itin malonu, jis švelnus, mažiau prakaituoja oda. Išorėje esanti medvilnė ne taip alergizuoja odą kaip medvilne nedengti maišeliai. Be to, ši medvilnė nepralaidi vandeniui, dėl to drąsiai galėsite maudytis duše/vonioje: tereikės drėgmę nuo maišelio nubraukti ranka, nebūtina keisti maišelio ar jo džiovinti džiovintuvu!

 

4.       Išleidimo mechanizmas yra minkštas ir lankstus. Taip daug lengviau išleidžiant maišelio turinį reguliuoti srovę. Dėl to, kad maišelio uždarymo mechanizmą sutvirtinantys lipdukai klijuojami iš šonų, dėvėdami maišelį net pirmą kartą pajausite, kad uždarymo mechanizmas nespaudžia! Negana to, mechanizmą galite paslėpti po medvilninio sluoksnio praskiepu (žr. nuotrauką aukščiau).

 

5.       Ir svarbiausia – patentuota sąvarža, kuri Jums palengvina maišelio uždėjimą ant plokštelės. Dėl šios sąvaržos Jūs galite maišelį uždėti su minimaliomis pastangomis; taip nespaudžiamas pilvas, o tai itin svarbu pirmosiomis savaitėmis po operacijos. Jūs visada žinosite, kad patikimai pritvirtinote maišelį, nes užsegus ir atsegus užraktą girdimas aiškus spragtelėjimo garsas. Be to, uždėję maišelį,  tiek maišelį, tiek užraktą galite sukinėti į bet kurią pusę, nebūtina jo uždėti labai tiksliai iš karto.


 

Galite rinktis iš trijų maišelių diametrų:


·         40 mm

·         50 mm

·         60 mm


Kompensavimo sąlygos

100% mėnesiui kompensuojama:

·         30 maišelių mėnesiui, jei kartu imate 10 plokštelių.


Jei turite klausimų, prašau su mumis susisiekti mobilia linija 8 66 22 77 33  ar el. paštu INFORMACIJA@MEDPLAST.LT