Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

ALTERNA, šlapimo surinktuvų maišeliai su atgaliniu vožtuvu, 40 mm, kūno spalvos, 20 vnt.

Prekės kodas: 74251
Gamintojas: Coloplast
Prekės ženklas: Alterna

Perkant su kompensacija:

reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu
apmokėjimas tik vaistinėje.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
*
50,20€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Šlapimo surinktuvų maišeliai su atgaliniu vožtuvu 40mm kūno spalvos N20, Alterna

 

Alerna free with hide – away outlet šlapimo rinktuvų maišeliai

Alterna free with hide – away outlet – tai naujos kartos maišeliai, kuriuos labai greitai pamėgo didžioji dalis stomuotų pasaulio pacientų. Pristatome Jums penkis ypatingus šio maišelio patobulinimus, kurių dėka Jūs jausitės saugūs ir grįšite į visavertį gyvenimą:
 

1.       Alterna free maišeliai yra pagaminti iš atsparaus bruzdėjimui plastiko, tai leis Jums judėti drąsiau, nes aplinkiniai negirdės maišelio bruzdesio. Taip pat plastikas mažai pralaidus šilumai – nejausite erzinančios šilumos, kai maišelyje prisikaups turinio.

 

2.       Maišelis iš vienos pusės padengtas 100% medvilne. Dėvėti šį maišelį yra itin malonu, jis švelnus, mažiau prakaituoja oda. Maišelį dengianti medvilnė ne taip dirgina odą kaip medvilne nedengti maišeliai. Be to, ši medvilnė nepralaidi vandeniui, dėl to drąsiai galėsite maudytis duše/vonioje: tereikės drėgmę nuo maišelio nubraukti ranka, nebūtina keisti maišelio ar jo džiovinti džiovintuvu!

 

3.       Išleidimo mechanizmas yra minkštas ir lankstus. Taip daug lengviau išleidžiant maišelio turinį reguliuoti srovę. Išleidimo anga patikimai uždaroma, tiesiog užkemšant ją. Tai mums leido pagaminti minkščiausią išleidimo mechanizmą, tad dėvėdami maišelį net pirmą kartą pajausite, kad uždarymo mechanizmas nespaudžia!

 

4.       Atgalinis vožtuvas – Vos šlapimui patekus į maišelį, jis prateka pro atgalinį vožtuvą už maišelio viduje esančios membranos. Kuomet jūs keisite maišelį, nebereikės jaudintis, kad maišelio turinys gali išsilieti pro stomos angą net ir apvertus maišelį aukštyn.

 

5.       Ir svarbiausia – patentuota sąvarža, kuri Jums palengvina maišelio uždėjimą ant plokštelės. Dėl šios sąvaržos Jūs galite maišelį uždėti su minimaliomis pastangomis; taip nespaudžiamas pilvas, o tai itin svarbu pirmosiomis savaitėmis po operacijos. Jūs visada žinosite, kad patikimai pritvirtinote maišelį, nes užsegus ir atsegus užraktą girdimas aiškus spragtelėjimo garsas. Be to, uždėję maišelį,  tiek maišelį, tiek užraktą galite sukinėti į bet kurią pusę, nebūtina jo uždėti labai tiksliai iš karto.


Galite rinktis iš dviejų maišelių diametrų:

·         40 mm

·         50 mm


Kompensavimo sąlygos

·         30 maišelių mėnesiui;

·          + 1 diržas rinktuvui prilaikyti trims mėnesiams (nepriklauso nuo plokštelių/maišelių kiekio).Jei turite klausimų, prašau su mumis susisiekti mobilia linija 8 66 22 77 33  ar el. paštu INFORMACIJA@MEDPLAST.LT


 

 

Kompensacijos rūšys Kompensuojama kaina
Be kompensacijos 50,20 €
1 5,50 €
2 5,50 €
3 5,50 €
6 27,85 €
7 27,85 €
10 5,50 €
13 27,85 €
16 5,50 €
  • Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu.
  • Apmokėjimas tik vaistinėje.

Priemoka atsiėmimo metu gali būti perskaičiuota pasikeitus kompensavimo tvarkai.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
ROMED, išorinis kateteris vyrams, L, prezervatyvo tipo  paveikslėlis

ROMED, išorinis kateteris vyrams, L, prezervatyvo tipo

ROMED, šlapimo surinktuvas, 45 cm, ilgas vamzdelis, su išleidimo vožtuvu, 500 ml  paveikslėlis

ROMED, šlapimo surinktuvas, 45 cm, ilgas vamzdelis, su išleidimo vožtuvu, 500 ml