Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

APROSPIN PREMIUM, akių lašai,10 monodozių po 0,5 ml

Prekės kodas: 89884
Prekės ženklas: Aprospin

Maisto papildai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
6,08€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
8,11€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Aprospin® PREMIUM, yra medicininė priemonė oftalmologiniam vartojimui, kurią sudaro neklampus, sterilus izotoninis, druskos tirpalas, turintis fiziologinį pH, be konservantų, su vaistažolių distiliuotu vandeniu (įskaitant Juodąją Mėlynę), hialurono rūgštimi ir glicerinu. Aprospin® PREMIUM akių lašai yra supakuoti dėžutėje, kurioje yra 10 vienkartinių dozių po 0,5 ml, apsaugotų folijos pakuote. Visi Aprospin® PREMIUM kompozicijoje naudojami distiliuoti vandenys yra žinomi dėl jų gaivinančių savybių ir padeda atgaivinti akis nuo paraudimo ir diskomforto. Distiliuotas mėlynių vanduo ypač turtingas antocianinais ir flavonoidais, kurie apsaugo nuo oksidacinių pažeidimų, veikiančių akių paviršių kasdien. Sudėtyje naudojamas distiliuotas vanduo yra išgaunamas garais ir neturi konservantų. Hialurono rūgštis yra visiškai biologiškai suderinamas polisacharido polimeras, sudarytas iš N- acetilglukozamino ir gliukurono rūgšties. Hialurono rūgštis pukiai palaiko vandens molekules, hidratuotoje būsenoje tampa elastinga ir todėl yra puikus drėkiklis bei tepalas. Glicerinas yra higroskopinis (drėgmę sugeriantis) elementas, visiškai biologiškai suderinamas, puikiai drėkinantis. Akyse jis veikia kaip tepalas, nes – sumažindamas ašarų garų slėgį – viršutinis akių vokas lengvai slysta ant ragenos, taip sumažindamas trintį mirksėjimo metu. Aprospin® PREMIUM formulė sukurta drėkinti, sutepti, atgaivinti, nuraminti sudirgusias akius. Mažinti pašalinių veiksnių sukeltą diskomfortą. Sudėtyje esančių natūralių komponentų veikimas sumažina paraudimą, nuovargį ir akių ir akies gleivinės diskomfortą, kurį sukelia aplinkos veiksniai (pvz., tarša, smogas, ilgalaikis saulės spindulių poveikis, druskingas ar chloruotas vanduo, vėjas, dulkės, dūmai). Dėl regos streso, kuris atsiranda dėl mažesnio mirksėjimo, kurį dažniausiai sukelia ilgos valandos prie kompiuterio, intensyvus mokymasis ir ilgalaikis vairavimas. Dėl kruopščiai atrinktų komponentų (ir ypač dėl hialurono rūgšties ir glicerino derinio), Aprospin® PREMIUM preparatas tinka tiems, kurie kenčia nuo akių sausumo. Jis suteikia akims palengvėjimą, jas sudrėkindamas ir lubrikuodamas. Aprospin® PREMIUM naudojimas palengvina kontaktinių lęšių įsidėjimą; dar daugiau, kai jau įdėti lęšiai, preparatas suteikia komfortą ir nesijaučia akių sausumo. Aprospin® PREMIUM preparatas yra be konservantų, jis taip pat tinka dažnam ir ilgalaikiam vartojimui. Galima naudoti su kontaktiniais lęšiais.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

1. Atidarykite apsauginį folijos maišelį; 2. Atskirkite vieną monodozę iš 5 vienetų juostos; 3. Sukite ir nuimkite monodozės kepurėlę; 4. Švelniai paspauskite monodozės buteliuką ir įlašinkite 2-3 lašų į akį; 5. Įsilašinę, nedelsdami uždarykite monodozę su kepurėle; 6. Laikykite nepanaudotas monodozes originaliame folijos dėkle; 7. Produktas skirtas vienam žmogui; 8. Produktą galima naudoti su kontaktiniais lęšiais.

SUDĖTIS: Juodųjų mėlynių distiliuotas vanduo, “Hamamelis Virginiana” distiliuotas vanduo, “Recutita” ramunėlių distiliuotas vanduo, Euphrasia Officinalis distiliuotas vanduo, natrio hialuronatas, glicerinas, natrio chloridas, dinatrio vandenilis fosfato dodekahidratas, natrio divandenilio fosfato monohidratas, išgrynintas vanduo q.b. iki 100 ml. PAKUOTĖ: Dėžutėje yra 2 folijos maišeliai, kurių kiekvienoje yra 5 monodozių juostelės: kiekviena monodozė-lašintuvas yra 0,5 ml ir gali būti pakartotinai užsukama.

ĮSPĖJIMAI: Produktas skirtas tik oftalmologiniam naudojimui; Nevartokite produkto, jei pakuotė pažeista arba monodozė nėra sandari; Saugokite nuo vaikų; Prieš atidarydami buteliuką, kruopščiai nusiprauskite rankas; Prieš lašindami nelieskite akies ar kitų paviršių su monodozės antgaliu; Nenaudokite produkto, jei žinomas nesuderinamumas su bent vienu sudėtiniu preparato komponentu; Jei reikia, patikrinkite, ar akių lašai yra suderinami su naudojamais kontaktiniais lęšiais; Jei yra sutrikimų vartojimo metu, nedelsdami sustabdykitegydymą ir kreipkitės į gydytoją; Bet kurie akių vaistai gali būti vartojami bent 15 minučių po šių akių lašų įlašinimo, ypač jei produkte yra benzalkonio chlorido arba kitų ketvirtinių amonio druskų, kad būtų išvengta hialurono rūgšties nusėdimo; Oftalmologinių vaistų vartojimas kartu su šiais akių lašais turėtų būti atliekamas su gydytojo, galinčio įvertinti galimą sąveiką, priežiūra; Nenaudokite produkto pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės; Po naudojimo pakuotė išmeskite tamskirtose vietose; Laikykite sausoje vietoje, toliau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių poveikio, ne aukštesnėje kaip 30° C temperatūroje.

GALIOJIMAS: 36 mėnesiai nepažeidus pakuotės.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
APROSPIN CLASSIC, akių lašai, 10 monodozių po 0,5 ml paveikslėlis

APROSPIN CLASSIC, akių lašai, 10 monodozių po 0,5 ml

KAIGERT, bakteriocidinis sterilus pleistras, 2,5 x 7,5 cm paveikslėlis

KAIGERT, bakteriocidinis sterilus pleistras, 2,5 x 7,5 cm

0,10€
Kaina galioja tik užsakant internetu
CARBO ACTIVATUS, aktyvinta anglis, 10 tablečių paveikslėlis

CARBO ACTIVATUS, aktyvinta anglis, 10 tablečių

DR. SCHEFFLER ADDITIVA 10 MULTIVITAMIN + 5 MINERAL + COFFEIN ANANAS, 20 šnypščiųjų tablečių paveikslėlis
Laikinai neturime