Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai
RSS

'2021' 'rugpjūtis‘ tinklaraščio įrašai

DĖMESIO! KEIČIASI AKCIJOS „SENJORŲ PUSDIENIS“ TAISYKLĖS

Nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio akcijos „SENJORŲ PUSDIENIS“ metu nuo 7 val. iki 12 val. su kortelėmis GINTARINE/ MYLIMIAUSIA Senjorams bus suteikiama iki 25 proc. (20 proc. momentinė ir iki 5 proc. kaupiamoji) nuolaida nuo galutinės mokamos sumos. Nuolaida taikoma įsigyjant 2 ir daugiau prekių, kurių ka...

Taškelis ant kūno arba kaip atpažinti laimo ligą. Laimo ligos simptomai
Laimo liga arba boreliozė, tai bakterinis užkrėtimas, sukeliamas erkės įkandimo. Erkei įsisiurbus į odą, parazitas suleidžia skysčių, per kuriuos į žmogaus kūną patenka boreliozės bakterijų. Laimo liga pasireiškia per kelias dienas ar savaites po įkandimo, tad svarbu anksti pastebėti ir ištraukti įsisiurbusią erkę bei stebėti įkandimo vietą. Laiku nustatyta Laimo liga išgydoma antibiotikais.
Uodų įkandimai – patinimas, niežėjimas ir net rimtos alerginės reakcijos. Kaip išgyventi vasarą ir iškylas gamtoje?
Tik saulei nusileidus, vasarišką nuotaiką pakeičia įkyrus vabzdžių zvimbesys? Vabzdžių įkandimai – neatsiejama lietuviškos vasaros dalis. Turbūt esate praleidę ne vieną bemiegę naktį gaudydami erzinančius uodus, o ryte atsibudę su raudonomis įkandimų žymėmis. Daugeliui, vabzdžių įkandimai pasireiškia kelias dienas trunkančiu odos niežėjimu ir patinimu, bet alergiškiems žmonėms, uodo įkandimas gali sukelti grėsmę sveikatai.
Vaistinės ruošiasi žiemos sezonui – skiepai nuo gripo jau rugsėjį
Vasarai įpusėjus šalies gyventojai į vaistines užsuka ne tik vaistų, bet ir skiepų nuo erkinio encefalito ar COVID-19. Vaistininkai teigia, kad nuo pavasario siūlomą skiepijimo paslaugą vaistinėse palankiai įvertino ne tik klientai, bet ir jie patys – vaistinės yra pasiruošusios plėsti siūlomų skiepų asortimentą.