Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai
RSS

'2021' 'rugsėjis‘ tinklaraščio įrašai

Vaistai nuo skrandžio skausmo padeda ar kenkia?
Skrandžio skausmas ir virškinimo sutrikimai yra vieni dažniausiai pasitaikančių negalavimų. Daugelis esame susidūrę su deginančiu rėmens jausmu po sunkaus patiekalo, pilvo pūtimu, ar kitais nemaloniais pilvo srities pojūčiais. Skrandžio skausmai, suprastėjęs virškinimas ir kiti nemalonūs pojūčiai sutrikdo pagrindinius organo procesus, atsakingus už jūsų sveikatą ir gerą savijautą. Kartais skrandžio skausmas signalizuoja ir apie gilesnes bei ilgalaikes problemas.
Rankų ir kojų nagų grybelis (onichomikozė): sveikatos problema ar tik estetinis trūkumas?
Rankų ir kojų nagų grybelį (lot. onychomycosis ar tinea unguium) atpažinti galima iš pakitusių kojų ar rankų nagų, niežėjimo, pleiskanojimo bei kitų, tiek estetiškai, tiek fiziškai nemalonių simptomų. Ką daryti, jei staiga pastebėjote, kad jūsų rankų ar kojų nagus užpuolė grybelinė nagų infekcija? Ar tai sveikatos problema, o gal tik estetinis trūkumas? Kas padeda apsisaugoti nuo nagų grybelio? Į šiuos bei kitus klausimus atsakys „Gintarinė vaistinė“ specialistai.
Ožkų pieno mišinys: pasirinkimo ypatybės
Pirmuosius savo gyvenimo mėnesius kūdikiai maitinami tik pienu ir būtent šiuo svarbiu laikotarpiu jų augimas greičiausias. Šeštą gyvenimo mėnesį kūdikis sveria dvigubai daugiau nei gimus. Aktyviai vystosi virškinimo ir nervų sistemos bręsta smegenys.