Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 500 MAN, 10 ampulių, 3,5 ml

Prekės kodas: 88851
Prekės ženklas: Crescina

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
69,30€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
99,00€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Plaukų augimą skatinanti priemonė

Vidutinė retėjimo stadija.
„Crescina Re-Growth HFSC“ 100 proc. yra kosmetikos priemonė, kuri padeda palaikyti fiziologinį plaukų augimą, veikia sveikus ir neaktyvius folikulus, stimuliuoja keratino gamybą.
100 proc. efektyvumas visiems testo dalyviams.
Sudėtyje yra patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Stem-Engine“), kurio kiekvienas komponentas yra atskirai įkapsuliuotas į specialius nešiklius – ciklodekstrinus, užtikrinančius minėtų medžiagų laipsnišką ir ilgalaikį įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą. Neveikia visiškai atrofuotų folikulų.
Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Norint paskatinti folikulo regeneraciją reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles.
Kamieninių ląstelių aktyvatorius („Steam-Engine“) leidžia „Crescina HFSC“ 100 proc. sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą.
Sukurtos specialios priemonės vyrams ir moterims. Dozės po 200, 500 ir 1300.

Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml „Crescina HFSC“ priemonės. Naudoti kasdien 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), po to daryti 2 dienų pertrauką. Pakuotėje yra 10 ampulių. Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai, maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėnesiai. Po kurso daroma 2–4 mėn. pertrauka. https://www.youtube.com/watch?v=dj3tyUXu4go

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
ŽIEDĖ, hidrolatas rugiagėlių, 100 ml  paveikslėlis
Laikinai neturime

ŽIEDĖ, hidrolatas rugiagėlių, 100 ml

CRESCINA TRANSDERMIC HFSC, šampūnas vyrams plaukų ataugimui ir slinkimą stabdantis, 200 ml paveikslėlis

CRESCINA TRANSDERMIC HFSC, šampūnas vyrams plaukų ataugimui ir slinkimą stabdantis, 200 ml