Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

DENTURE TABS, dezinfekcinės tabletės, 32 vnt.

Prekės kodas: 95656
Gamintojas: Bonyf AG, Šveicarija

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
32,10€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Antibakterinės tabletės išimamiems protezams ir ortodontiniams prietaisams, veiksmingai naikinančios grybelines infekcijas.

Laikui bėgant naudojamas odontologinis prietaisas, kaip protezai, kabės gali būti užterštas apnašomis, bakterijomis. Nešiojant užterštą prietaisą gali atsirasti nepageidaujamų pojūčių, tokių kaip halitozė (blogas burnos kvapas), dantų protezų stomatitas (pienligė) ir kampinis cheilitas (įpjovimai burnos kampuose). Dezinfekavimo tabletės itin veiksmingos kovojant su bioplėvelėmis, Kliniškai įrodyta, kad sumažina bakterijų, grybelio dauginimąsi  įsiskverbiant į pačius giliausius prietaisų sluoksnius. Taip pat suteikia ir gaivaus kvapo pojūtį.

Dėmesio: Tik išoriniam naudojimui, jokiu būdu negerti tirpalo ir neskalauti juo burnos ertmės. Po dezinfekavimo ortodontinį prietaisą būtinai nuplauti po vandeniu prieš naudojant. Saugoti nuo patekimo ant odos ar akių - gali stipriai nudeginti.

Būtina vadovautis naudojimo instrukcijomis, kurios yra pakuotės viduje.

Laikymas : Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Naudojimas : Tik vienkartiniam naudojimui, panaudotą tirpalą būtina išpilti.

Sudėtis: Sodium Bicarbonate, Potassium Monopersulfate, Citric Acid, Lactose, Sodium Carbonate, PVP/VA Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Peppermint Flavour, CI 73015