Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

DERMA FORTE ANTI ITCH, kremas niežuliui mažinti, 50 ml

Prekės kodas: 85158
Gamintojas: Peters Krizman AG
Prekės ženklas: Derma Forte

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
7,38€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
9,84€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Derma Forte Anti Itch kremas niežuliui mažinti 50ml

DermaForte® Niežulį slopinantis kremas

 

Medicinos priemonė

 

Chroniškai sausai, sudirgusiai ir niežtinčiai odai

 

·         Be kvapiųjų medžiagų, dažiklių, konservantų bei mineralinių aliejų.

·         Be kortizono ir kitų hormonų.

 

Pagrindinės rekomendacijos. Prieš pradėdami naudoti DermaForte® niežulį slopinantį kremą, atidžiai perskaitykite šį pakuotės lapelį  net jei esate naudoję šią medicinos priemonę anksčiau. Informacija gali būti iš dalies pakeista atsižvelgiant į naujausius mokslinius tyrimus nuo paskutinio šios medicinos priemonės naudojimo. Saugokite šį lapelį, jeigu jums prireiktų perskaityti jį dar kartą.

 

Kaip veikia DermaForte® niežulį slopinantis kremas? DermaForte® yra medicinos priemonė naudojama chroniškai sausos odos (kserozės) priežiūrai ir atopinio dermatito simptomams lengvinti. Naudojama išoriškai. Atopinis dermatitas yra lėtinė, recidyvuojanti odos liga, kuriai būdingi kserozės (sausos odos) ir niežėjimo (niežulio) simptomai. DermaForte® niežulį slopinančio kremo pagrindiniai komponentai derinyje  veikia trejopai: kaip emolientai, kaip humektantai ir  kaip  okliuziniai ingredientai. Jie veikdami sinergiškai sustiprina drėkinimą ir odos barjero funkciją.

DermaForte® niežulį slopinančio kremo sudėtyje yra drėkinamųjų kompleksų su minkštinamosiomis, drėkinamosiomis ir apsaugančiomis savybėmis, kurios prisideda prie odos barjero atkūrimo ir pagerina jo funkciją bei sukuria fizinę apsaugą nuo dirgiklių ir alergenų.

 

Kaip naudoti: DermaForte® niežulį slopinantis kremas vietiškai naudojamas ir skirtas kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Kremą tepti  ant pažeistos odos 2-3 kartus per dieną, ne ilgiau nei 30 dienų. DermaForte® niežulį slopinantis kremas yra skirtas naudoti kaip monoterapija ar kaip papildomam  sausos ar niežtinčios odos gydymui. Kremas taip pat gali būti naudojamas deriniuose kartu su įprastu vietiniu ar sisteminiu gydymu, įskaitant vietiškai naudojamus kortikosteroidus, nes nėra žinoma apie šių preparatų  sąveiką.

 

Naudojimas nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu: DermaForte® niežulį slopinantį kremą galima saugiai naudoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu.

 

Galimas šalutinis poveikis: DermaForte® niežulį slopinantis kremas yra gerai toleruojamas ir neturi žinomo šalutinio poveikio. Gali būti juntamas gėlimo pojūtis iškart po kremo panaudojimo.

 

Gamintojas: Peters Krizman AG, Gessneralle 38, CH-8001 Ciurichas, Šveicarija

Atstovas: Genba Pharma, Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas, Lietuva

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
AMEDIPLUS, Švirkštas, 2 ml, guminiu stūmokliu, Luer lock, 0,6 x 32 mm paveikslėlis

AMEDIPLUS, Švirkštas, 2 ml, guminiu stūmokliu, Luer lock, 0,6 x 32 mm

URGO, nepastebimas pleistras, 2 x 7,2 cm paveikslėlis

URGO, nepastebimas pleistras, 2 x 7,2 cm

AMEDIPLUS, Švirkštas, 10 ml, guminiu stūmokliu, Luer slip, 0,8 x 38 mm  paveikslėlis

AMEDIPLUS, Švirkštas, 10 ml, guminiu stūmokliu, Luer slip, 0,8 x 38 mm

CARBO ACTIVATUS, aktyvinta anglis, 10 tablečių paveikslėlis

CARBO ACTIVATUS, aktyvinta anglis, 10 tablečių