Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

DICLAC, 100 mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N50

Notification icon

Vaistinių preparatų galite užsisakyti užsiregistravę internetiniame puslapyje ir paskambinę telefonu: 8 800 10008, I–V 9–17 val.

Kaina taikoma užsakant telefonu.

Prekės kodas: 14320
Gamintojas: Sandoz d.d.
Veiklioji medžiaga: Diklofenako natrio druska

Pristatymas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant reikalingas galiojantis receptas.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
5,33€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Diclac 100 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

Diklofenako natrio druska

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-        Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-        Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-        Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

-        Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

1.       Kas yra Diclac ir kam jis vartojamas

2.       Kas žinotina prieš vartojant Diclac

3.       Kaip vartoti Diclac

4.       Galimas šalutinis poveikis

5.       Kaip laikyti Diclac

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Diclac ir kam jis vartojamas

 

Diclac veiklioji medžiaga yra diklofenakas. Jis priklauso nesteroidinių vaistų nuo skausmo ir uždegimo (NVNU) grupei. Diclac mažina uždegimo simptomus (pvz., patinimą ir skausmą) bei karščiavimą, tačiau negydo uždegimą ar karščiavimą sukėlusių priežasčių.

 

Diclac galima vartoti šioms ligoms gydyti:

-          Degeneracinėms (sąnario struktūrą ardančioms) ar uždegiminėms sąnarių ligoms: sąnarių uždegimui (reumatoidiniam artritui, osteoartritui), ankilozuojančiam spondilitui (lėtinei uždegiminei stuburą ir sąnarius pažeidžiančiai ligai), podagros (ligos, kai sąnarių uždegimai kartojasi dėl šlapimo rūgšties kaupimosi organizme) priepuoliams.

-          Ūminėms kaulų-raumenų ligoms: periartritui (sąnarį supančių struktūrų – raiščių, sausgyslių ir raumenų – uždegimui), sausgyslių uždegimui (tendinitui), sausgyslių makščių uždegimui (tendosinovitui), sąnario tepalinio maišelio uždegimui (bursitui).

-          Esant skausmui po nedidelių operacijų (ortopedinių, dantų ir kt.).

 

 

2.   Kas žinotina prieš vartojant Diclac

 

Būtina tiksliai laikytis visų gydytojo ar vaistininko nurodymų net tokiu atveju, jeigu jie skiriasi nuo šiame lapelyje pateiktos bendrosios informacijos.

 

Diclac vartoti negalima:

 

Kai kuriems žmonėms NEGALIMA vartoti Diclac. Pasitarkite su savo gydytoju, jeigu:

-          manote, kad jūs galite būti alergiškas (-a) diklofenako natrio druskai, aspirinui, ibuprofenui arba kuriam nors kitam nesteroidiniam vaistui nuo uždegimo arba bet kuriai pagalbinei Diclac medžiagai. (Jos išvardytos šio lapelio pabaigoje.) Padidėjusio jautrumo reakcijos požymiai: veido ir burnos srities patinimas (angioneurozinė edema), kvėpavimo sunkumai, krūtinės

-           skausmas, nosies varvėjimas, odos išbėrimas arba kitos alerginio pobūdžio reakcijos.

 

Pasitarkite su gydytoju:

-                jeigu Jūsų skrandyje ar žarnose yra opų (žaizdų);

-                jeigu Jums yra arba anksčiau yra buvęs kraujavimas į virškinimo traktą ar yra buvęs virškinamojo trakto prakiurimas (kraujavimo simptomai gali būti kraujas išmatose ar juodos išmatos);

-                jeigu sergate sunkiu inkstų nepakankamumu;

-                jeigu sergate sunkiu kepenų nepakankamumu;

-                jeigu sergate sunkiu širdies nepakankamumu;

-                jeigu sergate širdies liga ir (arba) galvos smegenų kraujagyslių liga, pavyzdžiui, jeigu Jūs patyrėte širdies smūgį (infarktą), insultą, „mikroinsultą“ (praeinantį smegenų išemijos priepuolį) arba Jums buvo užsikimšusios širdies ar galvos smegenų kraujagyslės, arba Jums buvo atlikta operacija siekiant išvalyti arba šuntuoti užsikimšusias kraujagysles;

-                jeigu Jums yra arba anksčiau buvo sutrikusi rankų ar kojų kraujotaka (periferinių arterijų liga);

-                jeigu esate nėščia daugiau nei 6 mėnesius arba žindote kūdikį;

-                 jeigu ligonis yra jaunesnis nei 18 metų.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Prieš vartodami (prieš suleidžiant) Diclac, pasakykite savo gydytojui, jeigu jums neseniai atlikta arba jums bus atliekama skrandžio arba žarnyno operacija, nes Diclac kartais gali pabloginti žaizdos gijimą Jūsų virškinimo trakte po operacijos.

 

Atsargumas būtinas, jeigu:

-                vartojate kitų vaistų nuo skausmo  ir uždegimo (įskaitant aspiriną), kortikosteroidų, kraują skystinančių vaistų, vaistų nuo depresijos (žr. „Kiti vaistai ir Diclac“);

-                sergate storosios žarnos uždegimu (opiniu kolitu) ar žarnų uždegimu (Krono liga);

-                 sutrikusi Jūsų kepenų ar inkstų veikla. Jeigu Diclac reikia vartoti ilgai, reikės reguliariai tikrinti kepenų veiklą;

-                 Jūsų kraujospūdis yra aukštas;

-                 Jūsų organizme galbūt trūksta skysčio (pvz., vemiate, viduriuojate, Jums bus atliekama arba tik ką atlikta didesnė operacija);

-                 Jūsų pėdos ištinusios;

-                 sergate kraujo krešėjimo ar kitokiu kraujo sutrikimu, įskaitant retą ligą, vadinamą porfirija;

-                 sergate sistemine raudonąja vilklige ar kita jungiamojo audinio liga;

-                 esate senyvo amžiaus. Senyvo amžiaus žmonėms šalutinių poveikių pavojus yra didesnis;

-                 sergate astma, šienlige ar kitomis alerginėmis ligomis;

-                 sergate plaučių liga;

-                 nosyje yra polipų.

 

Šalutinio poveikio pavojų galima sumažinti vartojant mažiausią vaisto dozę trumpiausią laiką, reikalingą palengvinti simptomams.

 

Jeigu Diclac reikia vartoti ilgą laiką, turi būti reguliariai atliekami kepenų, inkstų bei kraujo tyrimai.

 

Diclac gali palengvinti arba paslėpti infekcijos simptomus (pvz., galvos skausmą, karščiavimą) ir dėl to gali būti sunkiau nustatyti Jūsų ligą ir ją tinkamai gydyti. Jeigu blogai pasijutote ir Jums reikia apsilankyti pas gydytoją, nepamirškite jam pasakyti, kad vartojate Diclac.

 

Poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai

Tokie vaistai, kaip Diclac, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

 

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

 

Jei bet kuriuo metu, kol vartojote Diclac, atsirastų kokių nors širdies ar kraujagyslių sutrikimų požymių, pavyzdžiui, krūtinės skausmas, dusulys, silpnumas ar kalbos sutrikimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 

Poveikis virškinimo traktui

Jei sergate arba anksčiau sirgote virškinimo trakto liga arba esate senyvo amžiaus, pasireiškus neįprastiems su virškinimu susijusiems požymiams (ypač kraujavimui), ypač gydymo pradžioje, pasitarkite su savo gydytoju. Kraujavimas iš skrandžio arba žarnyno, opos ar perforacijos, kurios gali baigtis mirtimi, gali pasireikšti su įspėjamaisiais ženklais arba be jų. Jeigu pastebėjote kraujavimo iš virškinamojo trakto požymių (stiprų pilvo skausmą, juodos arba deguto spalvos išmatas, vemiate krauju ar tamsiomis dalelėmis, panašiomis į kavos tirščius), nedelsdami nutraukite Diclac vartojimą ir kreipkitės į gydytoją (žr. „Galimas šalutinis poveikis“).

 

Odos reakcijos

Labai retais atvejais pacientams, vartojantiems Diclac, kaip ir kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, gali pasireikšti sunkios odos reakcijos (įskaitant eksfoliacinį dermatitą, Stivenso-Džonsono sindromą bei toksinę epidermio nekrolizę). Didžiausias šių sunkių reakcijų pavojus yra gydymo pradžioje, ypač pirmąjį mėnesį. Nedelsdami nutraukite Diclac vartojimą, pasireiškus odos išbėrimui, gleivinės pažeidimui ar kitiems alerginių reakcijų požymiams.

 

Kiti vaistai ir Diclac

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Labai svarbu pasakyti gydytojui, jeigu Jūs vartojate bet kurio iš šių vaistų:

-                 kitų vaistų nuo skausmo ar uždegimo, pvz., aspirino ar ibuprofeno,

-                 vaistų nuo depresijos (ličio, citalopramo, paroksetino, fluoksetino, sertralino),

-                 digoksino (nuo širdies veiklos sutrikimo),

-                 fenitoino (nuo epilepsijos),

-                 sulfinpirazono (nuo podagros),

-                 vorikonazolo (grybelių sukeltoms ligoms gydyti),

-                 diuretikų (vaistų, skatinančių šlapimo išskyrimą, taip pat vartojamų aukštam kraujospūdžiui reguliuoti), pvz., hidrochlorotiazido, indapamido,

-                 vaistų nuo aukšto kraujospūdžio ar širdies nepakankamumo: AKF inhibitorių (kaptoprilio, enalaprilio, perindoprilio) ar beta blokatorių (karvedilolio, nebivololio, propanololio),

-                 hormoninių vaistų nuo uždegimo ir alergijų, vadinamų kortikosteroidais (pvz., prednizolono, deksametazono),

-                 kraujo krešėjimą mažinančių vaistų,

-                 geriamųjų vaistų nuo diabeto (pvz., metformino),

-                 metotreksato (vartojamo nuo kai kurių rūšių vėžio ar artrito),

-                 ciklosporino ir takrolimuzo (imunitetą slopinančių vaistų, dažniausiai vartojamų po organų persodinimo),

-                 trimetoprimo (vaisto šlapimo takų infekcijai gydyti ar jos profilaktikai),

-                 antibiotikų, vadinamų chinolonais (pvz., ciprofloksacino, ofloksacino),

-                 mifepristono (vaisto ankstyvam nėštumui nutraukti),

-                 vaistų, mažinančių cholesterolio kiekį (kolestipolio, kolestiramino),

-                 rifampicino (antibiotiko nuo bakterinių infekcijų).

 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

 

Pirmus 6 nėštumo mėnesius Diclac vartoti galima tik būtiniausiu atveju.

Per paskutinius tris nėštumo mėnesius Diclac vartoti draudžiama, kadangi vaistas gali pakenkti Jūsų vaisiui ar sukelti gimdymo komplikacijų.

 

Žindymo laikotarpiu vartoti Diclac draudžiama, kadangi vaisto išsiskiria į motinos pieną.

 

Diclac priklauso vaistų, kurie gali daryti poveikį moterų vaisingumui, grupei. Šis poveikis išnyksta nutraukus vaisto vartojimą. Mažai tikėtina, kad Diclac, vartojamas retkarčiais, galėtų turėti įtakos Jūsų galimybei pastoti. Tačiau jeigu turite problemų dėl pastojimo, pasitarkite su gydytoju prieš pradėdama vartoti šį vaistą.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Diclac gali sukelti regos sutrikimų, galvos svaigimą, mieguistumą. Jeigu jaučiate tokį poveikį, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

 

Diclac sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

 

3.     Kaip vartoti Diclac

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko. Yra labai svarbu vartoti mažiausią veiksmingą dozę trumpiausią laiką, reikalingą Jūsų skausmui palengvinti.

 

Suaugusiems žmonėms

Gydytojas tiksliai nurodys, kiek Jums reikia gerti Diclac tablečių. Pagal vaisto sukeltą poveikį, gydytojas gali patarti gerti didesnę ar mažesnę dozę.

Rekomenduojama dozė yra viena Diclac tabletė per parą.

Didžiausia paros dozė 150 mg diklofenako. Šios dozės viršyti negalima. Diclac 100 mg pailginto atpalaidavimo tabletės yra nedalomos, todėl šio vaisto per parą galima išgerti tik 1 tabletę.

 

Senyviems žmonėms

Senyviems žmonėms šalutinių poveikių rizika yra didesnė, todėl juos reikia stebėti Diclac vartojimo laikotarpiu.

 

Ligoniams, kurių inkstų veikla yra sutrikusi

Esant lengvam ir vidutiniam inkstų veiklos sutrikimui, vaisto vartoti reikia atsargiai. Jeigu yra sunkus inkstų veiklos sutrikimas, šio vaisto vartoti draudžiama.

 

Ligoniams, kurių kepenų veikla yra sutrikusi

Esant lengvam ir vidutiniam kepenų veiklos sutrikimui, vaisto reikia vartoti atsargiai. Jeigu yra sunkus kepenų veiklos sutrikimas, šio vaisto vartoti draudžiama.

 

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams šio vaisto vartoti draudžiama.

 

Vartojimo metodas

Diclac vartokite valgio metu.

Tabletę nurykite visą, užsigerdami pakankamu skysčio kiekiu.

 

Gydymo trukmė

Gydytojas pasakys, kiek laiko turėsite vartoti Diclac.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Diclac dozę?

Jeigu Jūs išgėrėte per daug Diclac tablečių,  tuoj pat kreipkitės į gydytoją ar vaistininką arba vykite į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių. Jums gali prireikti medikų pagalbos.

 

Pamiršus pavartoti Diclac

Jeigu pamiršote išgerti vieną dozę, išgerkite ją kai tik prisiminsite. Jeigu jau beveik laikas vartoti kitą dozę, pamirštą dozę praleiskite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Nutraukite šio vaisto vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu Jums pasireiškė bet kuris iš šių sunkių šalutinių poveikių:

 

-                 krūtinės skausmas, kuris gali būti galimai sunkios alerginės reakcijos, vadinamos Kounis sindromu, požymis.

Nedažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių):

-        Staigus ir spaudžiantis krūtinės skausmas (miokardo infarkto arba širdies priepuolio požymiai),

-        Dusulys, kvėpavimo pasunkėjimas gulint, pėdų ar kojų patinimas (širdies nepakankamumo požymiai).

 

Tokie vaistai, kaip Diclac, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

 

Reti (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių) arba labai reti (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10000 žmonių) šalutiniai poveikiai:

-        Staigus kraujavimas arba mėlynių atsiradimas (kraujo plokštelių sumažėjimo (trombocitopenijos) požymiai),

-        Karščiavimas, dažnos infekcijos, nuolatinis gerklės skausmas (baltųjų kraujo ląstelių sumažėjimo (agranulocitozės) požymiai),

-        Kvėpavimo ar rijimo pasunkėjimas, išbėrimas, niežulys, dilgėlinė, svaigulys (alerginės, anafilaksinės arba anafilaktoidinės reakcijos požymiai),

-        Patinimas, daugiausia veido ir gerklės (angioneurozinės edemos požymiai),

-        Mąstymo ar nuotaikos sutrikimai,

-        Atminties pablogėjimas,

-        Traukuliai,

-        Nerimas,

-        Sustingęs kaklas, karščiavimas, pykinimas, vėmimas, galvos skausmas (smegenų dangalų uždegimo - aseptinio meningito - požymiai),

-        Staigus ir stiprus galvos skausmas, pykinimas, svaigulys, sustingimas, negalėjimas kalbėti arba kalbos sutrikimas, galūnių ar veido silpnumas ar paralyžius (širdies ir kraujagyslių sutrikimo ar insulto požymiai),

-        Klausos pablogėjimas (sutrikusios klausos požymiai),

-        Galvos skausmas, svaigulys (didelio kraujospūdžio – hipertenzijos - požymiai),

-        Išbėrimas, purpurinės ar raudonos dėmės, karščiavimas, niežulys (kraujagyslių uždegimo požymiai),

-        Staigus kvėpavimo pasunkėjimas ir ankštumo krūtinėje pojūtis, kartu pasireiškiant švokštimui ar kosuliui (astmos ar pneumonito (jei karščiuojama) požymiai),

-        Vėmimas krauju ir (arba) juodos arba kruvinos išmatos (virškinimo trakto kraujavimo požymiai),

-        Viduriavimas kraujingomis išmatomis,

-        Juodos išmatos,

-        Pilvo skausmas ir pykinimas (virškinimo trakto opų, kraujavimo ar prakiurimo požymiai),

-        Viduriavimas, pilvo skausmas, karščiavimas, pykinimas, vėmimas (gaubtinės žarnos uždegimo, įskaitant su kraujavimu susijusį storosios žarnos uždegimą, išeminį storosios žarnos uždegimą ir opinio storosios žarnos uždegimo paūmėjimą ar Krono ligą, požymiai),

-        Stiprus viršutinės pilvo dalies skausmas (kasos uždegimo požymiai),

-        Odos ar akių pageltimas (geltos požymiai), pykinimas, apetito netekimas, šlapimo patamsėjimas (kepenų uždegimo ar nepakankamumo požymiai),

-        Į gripą panašūs simptomai, nuovargio pojūtis, raumenų maudimas, kraujo tyrimais nustatomas kepenų fermentų kiekio padidėjimas (kepenų sutrikimo, įskaitant žaibinį kepenų uždegimą, kepenų nekrozę ir nepakankamumą, požymiai),

-        Pūslių atsiradimas (pūslinio odos uždegimo požymiai),

-        Raudona arba purpurinė oda (galimas kraujagyslių uždegimo požymis), pūslių atsiradimas lūpose, akyse ir burnoje, odos uždegimas su pleiskanojimu arba lupimusi (daugiaformės eritemos ar (jei karščiuojama) Stivenso-Džonsono sindromo ar toksinės epidermio nekrolizės požymiai),

-        Odos išbėrimas su pleiskanojimu ar lupimusi (eksfoliacinio odos uždegimo požymiai),

-        Padidėjęs odos jautrumas šviesai,

-        Violetinės odos dėmės (purpuros ar Henoko-Šionlaino  purpuros, jei ją sukėlė alergija, požymiai),

-        Patinimas, silpnumo pojūtis ar nenormalus šlapinimasis (ūminio inkstų nepakankamumo požymiai),

-        Didelis baltymo kiekis šlapime (nustatomas atlikus šlapimo tyrimą),

-        Veido ar pilvo patinimas, didelis kraujospūdis (nefrozinio sindromo požymiai),

-        Padidėjęs ar sumažėjęs išskiriamo šlapimo kiekis, apsnūdimas, minčių susipainiojimas, pykinimas (inkstų uždegimo požymiai),

-        Labai sumažėjęs išskiriamo šlapimo kiekis (inkstų spenelių (inkstų audinio) žūties požymiai),

-        Patinimai,

-        Atsitiktinis krūtinės skausmas ir alerginės reakcijos (Kounis sindromo požymiai).

 

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis):

-        Nestiprūs pilvo diegliai ir skausmingumas pilvo srityje, prasidedantys netrukus po to, kai pradedamas gydymas Diclac, po kurių, paprastai per 24 valandas nuo pilvo skausmo atsiradimo, prasideda kraujavimas iš tiesiosios žarnos arba viduriavimas su krauju.

 

Kiti šalutiniai poveikiai

 

Dažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių):

Galvos skausmas, svaigulys, galvos sukimasis, pykinimas, vėmimas, viduriavimas, virškinimo sutrikimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, apetito netekimas nenormalūs kepenų veiklos tyrimo rezultatai (pvz., kepenų fermentų kiekio padidėjimas), odos bėrimas.

 

Reti šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių):

Apsnūdimas, pilvo skausmas (skrandžio uždegimo požymiai), kepenų sutrikimas, išbėrimas su niežuliu (dilgėlinės požymiai).

 

Labai reti šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10000 žmonių):

Mažas raudonųjų kraujo ląstelių kiekis (mažakraujystė), mažas baltųjų kraujo ląstelių kiekis (leukopenija), orientacijos sutrikimas, depresija, miego sutrikimas, košmariški sapnai, irzlumas, plaštakų ar pėdų dilgčiojimas ar tirpimas, drebulys, skonio jutimo pokytis, regos sutrikimai* (neryškus matomas vaizdas, matomo vaizdo dvigubinimasis), spengimas ausyse, vidurių užkietėjimas, žaizdos burnoje (stomatito požymiai), liežuvio patinimas, paraudimas ir skausmas (liežuvio uždegimo požymiai), stemplės (vamzdelio, kuriuo maistas slenka iš burnos į skrandį) pažeidimas, viršutinės pilvo dalies diegliai, ypač pavalgius, juntamas širdies plakimas, krūtinės skausmas, išbėrimas su niežuliu, paraudimu ir deginimu (egzemos požymiai), odos paraudimas (raudonės požymiai), plaukų slinkimas, niežulys, kraujas šlapime, impotencija.

 

* Regos sutrikimai: Jei gydymo Diclac metu pasireiškia regos sutrikimo požymių, kreipkitės į gydytoją, nes akių tyrimas gali parodyti kitas priežastis.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.       Kaip laikyti Diclac

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

 

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.   Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Diclac sudėtis

-                 Veiklioji medžiaga yra diklofenako natrio druska. Kiekvienoje pailginto atsipalaidavimo tabletėje yra 100 mg diklofenako natrio druskos.

-                 Pagalbinės medžiagos yra hipromeliozė, laktozė monohidratas ir magnio stearatas.

 

Diclac išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tabletės yra baltos, apvalios, abipus išgaubtos.

Tabletės tiekiamos supakuotos po 10 į lizdines plokšteles. Kartono dėžutėje yra 20 arba 50 pailginto atpalaidavimo tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas

Sandoz d.d.
Verovškova 57
SI-1000 Ljubljana
Slovėnija

 

Gamintojas

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Alee 1

39179 Barleben

Vokietija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas

Šeimyniškių 3A

Vilnius LT-09312

Tel. +370 5 2636 037

Faksas +370 5 2636 036

Nemokama linija pacientams +370 800 00877

El. paštas info.lithuania@sandoz.com

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-11-04.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
AMEDIPLUS, Švirkštas, 10 ml, guminiu stūmokliu, Luer lock, 0,8 x 38 mm paveikslėlis

AMEDIPLUS, Švirkštas, 10 ml, guminiu stūmokliu, Luer lock, 0,8 x 38 mm

0,09€
Kaina galioja tik užsakant internetu
ASKORUTINAS, 20 tablečių paveikslėlis

ASKORUTINAS, 20 tablečių

0,51€ 0,38€
Kaina galioja tik užsakant internetu
PERINDOPRIL TEVA, 5 mg, plėvele dengtos tabletės, N30  paveikslėlis
Laikinai neturime

PERINDOPRIL TEVA, 5 mg, plėvele dengtos tabletės, N30

1,46€
Kaina galioja tik užsakant internetu
911 REVMALGON, gelis sąnariams, 100 ml paveikslėlis

911 REVMALGON, gelis sąnariams, 100 ml

2,64€ 2,11€
Kaina galioja tik užsakant internetu