Close
Paieškos rezultatai
Filters

DNR tėvystės nustatymo testas/mėginių surinkimo komplektas

Prekės kodas: 80667
Gamintojas: Kiti gamintojai

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
202,44€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Už šio testo kokybę ir rezultatų patikimumą atsako “Purepro LT”.  

Namuose atliekamas tėvystės nustatymo testas
DNR tėvystės nustatymo testą sudaro: mėginių surinkimo komplektas, (instrukcija, sutikimo forma,  vokai, išsiuntimo vokas, sterilūs aplikatoriai 6vnt). Laikymo sąlygos: sausa aplinka.
Rekomenduojame naudoti optimalų testą, tai yra ištirti galimą tėvą, motiną ir vieną vaiką.
DNR mėginių rinkimas daroma naudojant namų bandymų rinkinį. Rinkinyje rasite viską, ko Jums reikia surinkti savo bei vaiko pavyzdžius. Rinkti DNR pavyzdžius yra labai paprasta!
Prašome atsiminkite kad visas DNR mėginių surinkimo procesas turi būti kartojamas kiekvienam tiriamam asmeniui (pvz.: mama, tėvas, vaikas).

Instrukcija: žingsnis po žingsnio
Pirmas žingsnis: 
Rinkinio viduje rasite keletą spalvotų vokų. Bendru atveju rinkinys sudarytas taip, kad būtų galima ištirti 3 asmenis.
Antrasis žingsnis: 
Kiekvieno voko viduje rasite  atitinkamos spalvos aplikatorių. Šie aplikatoriai yra tokios pačios spalvos, kaip ir vokai. Prieš mėginių paėmimą rekomenduojama mažiausiai pusvalandį nevalgyti ir negerti.
Trečias žingsnis: 
Aiškia rašysena DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS užpildykite rinkinyje esančią sutikimo formą, bei vokus su aplikatoriais. Įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga.
Ketvirtas žingsnis:
Išėmus aplikatorius iš jų popierinės pakuotės, saugokite, kad jų galas su vata nieko neliestų, nes aplikatoriai yra sterilūs. Kiekvienam asmeniui yra skirti du aplikatoriai.
Penktas žingsnis: 
Patrinkite aplikatoriaus galą su vata į vidinę skruosto pusę lūpų lygyje virš liežuvio. Tai daryti 10 sekundžių. Atminkite, kad su aplikatoriumi renkamos skruosto ląstelės, o ne seilės, todėl kruopščiai trinkite vidinę skruosto pusę. Tai reikia padaryti su dviem aplikatoriais kiekvienam tiriamam asmeniui.
Šeštas žingsnis:
Prieš įdedant aplikatorius atgal į voką, būtina leisti aplikatoriams išdžiūti mažiausiai 1 valandą. Padėkite aplikatorius taip, kad galas su vata nieko neliestų. Jokiu būdu NELIESKITE galo su vata, net ir norint patikrinti ar aplikatorius jau išdžiūvo.
Septintas žingsnis: 
Sudėjus  aplikatorius į atitinkamus vokus, šiuos spalvotus vokus, bei sutikimo formą įdėkite į easyDNA voką su atgaliniu adresu bei apmokėtu siuntimu ir jį išsiuskite, kad easyDNA galėtų atlikti DNR tyrimus.

Skaičiuojant nuo datos, kai gaunami Jūsų mėginiai, tėvystės nustatymo tyrimas vidutiniškai trunka 8 darbo dienas.

Visi gaunami testai analizuojami - tiriami labaratorijoje kuri akredituota ISO17025 standartais.Taip pat labaratorija vienintelė akredituota pagal A2LA; GTL; MOJ UK bei NATA.
Tėvystės nustatymo sistema – tai 16 žymenų DNR testas – galingiausias standartinis DNR testas industrijoje. Tarp 16 mūsų tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Testų rezultatai gaunami 99,999% tikimybe, o  tėvystės nustatymo testai net 100% atitikties.
easyDNA Lietuva garantuoja absoliutų konfidencialumą, atliekant bet kurį DNR testą!

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
SUKATŽOLIŲ TINKTŪRA VALENTIS, geriamieji lašai, tirpalas, 25 ml  paveikslėlis

SUKATŽOLIŲ TINKTŪRA VALENTIS, geriamieji lašai, tirpalas, 25 ml

0,98€
Kaina galioja tik užsakant internetu
VALERIJONŲ TINKTŪRA VALENTIS, geriamasis tirpalas, 50 ml  paveikslėlis

VALERIJONŲ TINKTŪRA VALENTIS, geriamasis tirpalas, 50 ml

1,42€
Kaina galioja tik užsakant internetu