Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

LINOLA SHAMPOO, šampūnas, 200 ml

Prekės kodas: 34174
Gamintojas: Dr. Wolff

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
13,64€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +
Linola Shampoo - šampūnas, tiksiantis sausai odai ar tuomet, kai yra polinkis sirgti atopiniu dermatitu
Šampūnas Linola Shampoo buvo sukurtas būtent tausojančiai galvos odai ir plaukams trinkti tuomet, kai oda yra sausa, jautri ar yra polinkis sirgti atopiniu dermatitu. Kai plaukuotosios galvos dalies oda yra sausa ar jautri, trenkant plaukus dažnai sustiprėja niežulys, padidėja paraudimai, sausumas, astiranda tempimo jausmas. 
Klininkinių studijų rezutlatai patvirtino, kad Linola Shampoo šampūnas geriausiai tinka specifiniams tokios odos poreikiams.
·        Švelnaus poveikio plaunančios medžiagos, kurių pagrindą sudaro gliukozė, ypač švelniai ir tausojančiai valo galvos odą ir plaukus.
·        Odos elastingumui padidinti ir jai nuo žalingų medžiagų ir bakterijų apsaugoti reikalingas apsauginis plonytis odos struktūrinių lipidų sluoksnis suardomas daug mažiau, nes naudojant Linola šampūną nuo odos pašalinama gerokai mažiau riebalų negu, kad naudojant įprastinį šampūną. 
·        Odai džiūti neleidžia ir ją nuo sudirginimo saugo natūralūs drėgmės balanso reguliatoriai ir linolio rūgštis (kuri, kaip žinia, yra svarbi sveikos odos sudedamoji dalis).
·        Suprantama, šampūno sudėtyje nėra dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.
Todėl šampūną Linola Shampoo galima naudoti kaip įprasta, t.y. suprantama, jis gali būti naudojamas ir kiekvieną dieną. 
Kartu reikėtų stengtis nesimaudyti pernelyg karštoje vandenyje ar žiūrėti, kad dušo vanduo nebūtų pernelyg karštas - mat tuomet odai ir plaukams tenka papildomas krūvis. Dėl šios priežasties idealiai tinka 32-36 oC vonios vandens temperatūra.
Odos ir plaukų sausumas
Kad pro odą mes neprarastume pernelyg daug drėgmės, egzistuoja natūralus odos barjeras. Šį barjerą sudaro ant odos esanti plonytė riebalų (struktūrinių lipidų, kuriuose yra linolio rūgšties) plėvelė. Struktūriniai lipidai yra tarp odos raginio sluoksnio ląstelių ir paslankiai sujungia jas tarp savęs. Dėl to susidaro mūro sieną primenanti struktūra, kurios dėka į mūsų odą negali patekti bakterijos ir žalingos medžiagos.
Tačiau jeigu pernelyg dažnai maudantis, prausiantis duše ar plaukiojant pašalinamas struktūrinių lipidų sluoksnis arba jų nepakankamai susidaro (pvz., dėl senatvinių odos ypatybių ar sergant atopiniu dermatitu), tuomet raginio odos sluoksnio ląstelės atsiskiria viena nuo kitos ir odos apsauginiame barjere staiga atsiranda "skylių". 
Nesvarbu, ar taip įvyksta dėl išorinių, ar vidinių prieažsčių, tačiau pasekmės visuomet esti tokios pat - oda tampa sausa, pleiskanoja, joje atsiranda įtrūkimų, be to, daug dažniau būna tokios odos uždegimų, egzemų, daug dažniau kankina niežulys.
Kad odą būtų galima apsaugoti nuo barjerinės funkcijos sutrikimų, kad joje nepasireikštų riebalų ir drėgmės trūkumas, odą būtina prižiūrėti naudojant tausojančias ir maitinančias priemones.
Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
LINOLA F, kremas, 50 g paveikslėlis

LINOLA F, kremas, 50 g

10,30€ 8,24€
Kaina galioja tik užsakant internetu
OILEDIXIN VITAMINAS D3, aliejinis tirpalas, 10 ml paveikslėlis

OILEDIXIN VITAMINAS D3, aliejinis tirpalas, 10 ml

2,42€ 1,82€
Kaina galioja tik užsakant internetu
LINOLA LOTION, kūno emulsija, 200 ml paveikslėlis

LINOLA LOTION, kūno emulsija, 200 ml

15,08€
Kaina galioja tik užsakant internetu
LINOLA SHOWER AND BATH OIL, vonios aliejus, 200 ml paveikslėlis

LINOLA SHOWER AND BATH OIL, vonios aliejus, 200 ml

10,73€
Kaina galioja tik užsakant internetu