Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

DUREX MUTUAL PLEASURE, prezervatyvai, 16 vnt.

Prekės kodas: 86237
Gamintojas: SSL Internacional
Prekės ženklas: DUREX

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
10,16€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
13,55€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Prezervatyvai DUREX MUTUAL PLEASURE sukurti intensyvesniai abipusei patirčiai ir kulminacijai. Lubrikantas „Performa“ su 5 % benzokaino (vietinio anestetiko) padeda jam  tęsti ilgiau. Ranteliai ir iškilimai padeda sustiprinti jos orgazmą.  Lengvai užmaunami, su spermos rezervuaru - patogu ir gerai priglunda. Skaidrūs natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai. Nominalusis plotis 56 mm.
Gelis, kuriuo padengti šie prezervatyvai, gali sukelti bėrimą, dirginimą ar niežulį. Saugokitės, kad nepatektų į akis, ir po naudojimo nuplaukite. Jei pasireiškė dirginimas, nutraukite DUREX
MUTUAL PLEASURE
naudojimą. Jei nepagerėja, kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite šių prezervatyvų, jei pažeista jūsų ar partnerės(-io) oda. NEDELSDAMI NUTRAUKITE NAUDOJIMĄ IR KREIPKITĖS Į GYDYTOJĄ, jeigu naudojant šiuos prezervatyvus jums ar partnerei(-iui) pasidaro sunku kvėpuoti arba mėlsta lūpos. Priešlaikinis sėklos išsiveržimas yra dažna problema, kurią gali sukelti daugybė priežasčių ir dėl kurios gali tekti kreiptis patarimo ar pagalbos į gydytoją. Jei šie prezervatyvai nepadeda, derėtų pasitarti su gydytoju.
Atidžiai perskaityti nurodymus, pateiktus pakuotės vidinėje pusėje, ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Joks kontracepcijos metodas 100 % neapsaugo nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu perduodamų infekcijų. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje.
Kartu su prezervatyvais naudojami intymieji ir masažo geliai „Durex Play“ gali sustiprinti malonumą. Informacijos apie konkretaus gelio suderinamumą su prezervatyvais ieškokite jo instrukcijoje.
100 % prezervatyvų yra patikrinti elektroniniu būdu.
Kiekvienai partijai atliekami 5 kokybės tyrimai.
Mūsų prezervatyvus taip pat įvertina dermatologai.
Sužinokite daugiau apie įvairius prezervatyvus. Apsilankykite www.durex.com

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
CARBO ACTIVATUS, aktyvinta anglis, 10 tablečių paveikslėlis

CARBO ACTIVATUS, aktyvinta anglis, 10 tablečių

DUREX INTENSE, stimuliuojamasis gelis, 10 ml paveikslėlis

DUREX INTENSE, stimuliuojamasis gelis, 10 ml

DUREX INTENSE, prezervatyvai, 10 vnt. paveikslėlis

DUREX INTENSE, prezervatyvai, 10 vnt.

HEMATOGENAS, 50 g paveikslėlis

HEMATOGENAS, 50 g