Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

ELGON IMAGEA ABSOLUTE MASK, natūrali kaukė dažytiems plaukams, 200 ml

Natūrali kaukė dažytiems plaukams. Tinka veganams.
Prekės kodas: 65791
Gamintojas: Pidielle Srl
Prekės ženklas: ELGON
Forma: Plaukų kaukė
Pakuotė: 200 ml

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5-7 d.d.
13,14€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
23,90€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Natūrali kaukė dažytiems, sausiems ar pažeistiems plaukams su Andų kinvos (bolivinės balandos) ekstraktu. Skirta norintiems natūralios, tačiau profesionalios plaukų priežiūros. Apsaugo plaukų spalvą nuo blukimo, puoselėja plaukus, palengvina iššukavimą ir suteikia žvilgesio.

Tinka veganams. Be silikonų, SLS, SLES, PEG, vazelino (petrolatum) ir sintetinių dažų.

Vertingi aktyvūs ingredientai:

 • alyvuogių aliejus – gausus vitamino A ir nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, tokių kaip linoleno rūgšties ir kitų. Giliai maitina plaukus, žinomas dėl savo minkštinamųjų savybių;
 • Andų kinvos (bolivinės balandos) ekstraktas – gausu baltymų, kurie padeda apsaugoti plaukų spalvą, suteikia jiems apimties ir žvilgesio;
 • granatų ekstraktas – gausu maistingųjų medžiagų, tokių kaip: vitaminas C, folio rūgštis, polifenoliai, kurios pasižymi antioksidaciniu poveikiu ir apsaugo plaukų spalvą nuo blukimo.

  Naudojimas: paskirstyti reikiamą produkto kiekį ant švarių drėgnų plaukų per visą ilgį. Laikyti 5-10 min. ir išskalauti.

  Rekomenduojama kartu naudoti „Elgon Imagea Absolute Shampoo“ šampūną.

  Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis – nedelsiant išskalauti dideliu kiekiu vandens. Produktą naudoti tik rekomenduojamu būdu.

  Patikrinta dermatologų. Pagaminta Italijoje.

  „Elgon Green Imagea“ – pirmoji „Elgon“ profesionali plaukų kosmetikos linija, atitinkanti ekologiškos kosmetikos standartus. Produktuose naudojamas maksimaliai įmanomas iš augalų išgautų aktyviųjų komponentų, ekologiškų ir ekologinį tvarumą palaikančių žaliavų kiekis.

  Kokybė. Natūralios sudedamosios dalys, suteikiančios ypač aukštą kokybę profesionalioms produktų formulėms.

  Aplinkosauginis tvarumas. Pakuotės ir sudedamosios dalys, turinčios mažiausiai įmanomą neigiamą poveikį aplinkai. Bioplastikas gaminamas iš cukranendrių.

  Etika. Žaliavos, naudojamos iš tvarių žemės ūkių, padeda kaimo bendruomenėms iš besivystančių šalių.

  Itališkas produktas. Visi produktai griežtai gaminami tik Italijoje.