Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

FARMACTIVE SILVER SPRAY, purškalas, 125 g

Prekės kodas: 85853
Gamintojas: Farmac-Zabban
Prekės ženklas: Farmactive

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
8,71€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
10,89€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

FARMACTIVE® SILVER purškiamieji milteliai, 125 ml

Farmactive Silver Purškalas su koloidiniu sidabru ir hialurono rūgšties natrio druska 125 ml purškalo buteliuke yra 10 g miltelių.

Naudojimo paskirtis. Laikinam ir vietiniam neinfekuotų odos pažeidimų (tokių kaip įpjovimai, nubrozdinimai, žaizdos, nedideli nudegimai, pooperacinės žaizdos, pragulų opos, su šlapimo nelaikymu ar sauskelnėmis susijęs dirginimas) gydymui. 

Produkto aprašymas. Farmactive Silver purškalas yra miltelinė purškimo priemonė, kurios sudėtyje yra koloidinio sidabro ir hialurono rūgšties natrio druskos. Koloidinis sidabras turi antibakterinių savybių apsaugančių tvarstį nuo užteršimo mikrobais ir palaikančių žaizdos aplinką švarią nuo išorinių bakterijų. Hialurono rūgštis yra polisacharidas, kurio natūraliai yra žmogaus organizmo jungiamajame audinyje ir kuris atlieka drėkinamąją ir tepamąją funkciją. Pažeidimo gijimo metu drėkinamosios hialurono rūgšties savybės padeda ląstelėms atlikti fiziologinius judesius ir lengvina vandenyje tirpių molekulių difuziją. Be koloidinio sidabro ir hialurono rūgšties, produkto sudėtyje yra lengvojo kaolino ir silicio dioksido, kuriems būdingos absorbuojamosios ir eksudatą kontroliuojančios savybės, todėl susidaro natūraliam žaizdų gijimui palanki mikroaplinka.

Sudėtis. 2% koloidinis sidabras, 0,2% hialurono rūgšties natrio druska, lengvasis kaolinas, silicio dioksidas, propelentų mišinys. 

Naudojimo instrukcijos. Atidžiai nuvalykite žaizdą. Gerai supurtykite flakoną ir laikydami vertikalioje padėtyje maždaug 10 cm atstumu nuo pažeidimo, išpurkškite pakankamą kiekį miltelių, kurio pakaktų žaizdos paviršiu padengti. Purkškite trumpais intervalais, kad išvengtumėte miltelių pasklidimo į orą. Po panaudojimo apipurkštą sritį uždenkite steriliu tamponu ar bintu. Kartotinai naudokite vieną arba du kartus per parą (pagal poreikį), prieš tai patikrinę pažeidimo būklę ir tinkamai nuvalę vietą, ant kurios bus purškiama vandeniu ar druskos tirpalu. Jei flakonas laikinai užstringa, papurtykite jį stipriau arba nuimkite plastikinį vožtuvą ir jį nuplaukite šiltu vandeniu. Leiskite vožtuvui nudžiūti ir vėl uždėkite ant antgalio.

Atsargumo priemonės. Produktas skirtas išoriniam, lokaliam ir laikinam naudojimui. Jo nerekomenduojama naudoti ilgiau kaip keturias savaites. Jei pažeidimas nepagerėja arba atsiranda infekcija, reikia nedelsiant nutraukti šio produkto naudojimą ir kreiptis į gydytoją. Naudojimo metu reikia vengti išpurškimo į orą, purškalo negalima įkvėpti. Negalima purkšti į veidą arba šalia jo. Jei produkto netyčia įkvepiama ar nuryjama, reikia kreiptis į medikus. Būtina vengti vietos, ant kurios užpurkšta purškalo, ekspozicijos saulėje.

Šalutinis poveikis. Iš karto po produkto pavartojimo gali atsirasti laikini šalčio, deginimo ar dirginimo pojūčiai, be jokių pasekmių.

Kontraindikacijos.  Nenaudokite, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai produkto medžiagai. Nėštumo metu šią medicinos priemonę rekomenduojama naudoti prižiūrint medikams.  Kreipkitės  į savo gydytoją, jei žaizda pilnai negyja arba jei atsiras nepageidaujamų simptomų  ar šalutinis poveikis.

Perspėjimas. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpyklė kaitinant gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, kibirkščių, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių. Naudojant nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės spindulių. Nepurkšti ant atviros ugnies ar kitų degimo šaltinių (vengti elektrostatinio krūvio susikaupimo). Vietiniam ir išoriniam naudojimui. Neįkvėpkite ar nenuryti. Nenaudokite ant infekuotų žaizdų, ant gleivinės arba šalia jos (ant akių, į burną ar ausis, ant lytinių organų ir pan.) Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti, jei pakuotė yra pažeista arba pasibaigė tinkamumo laikas, nurodytas ant flakono.  Nenaudoti produkto karto su kartu su medžiagomis, kurių sudėtyje yra ketvirtinės amonio druskos ir proteolitinių fermentų.

Laikymas. Po panaudojimo uždėti dangtelį. Laikyti vėsioje ir sausoje patalpoje. Saugoti nuo saulės spindulių, nelaikyti šalia karščio ir degimo šaltinių bei aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje. 

Atliekų tvarkymas. Medicinos priemonę reikia išmesti laikantis vietinių galiojančių atliekų tvarkymo taisyklių.

Gamintojas: Farmac Zabban Spa, via Persicetana, 26 Calderara Di Reno, Italy Atstovas: „DC Solutions“, A.Goštauto g. 40a, Vilnius, 8-800 31430.

 

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
Sterilios marlės servetėlės, 5 x 5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt. paveikslėlis

Sterilios marlės servetėlės, 5 x 5 cm, 8 sluoksnių, 5 vnt.

0,14€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MEDRULL CLASSIC, ruloninis pleistras medžiaginiu pagrindu, 1 x 500 cm paveikslėlis

MEDRULL CLASSIC, ruloninis pleistras medžiaginiu pagrindu, 1 x 500 cm

0,97€
Kaina galioja tik užsakant internetu
AMEDIPLUS, sterilus bintas, tankus, 7 m x 14 cm paveikslėlis

AMEDIPLUS, sterilus bintas, tankus, 7 m x 14 cm

0,59€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Sterilus tvarstis (bintas), 7 m x 14 cm paveikslėlis

Sterilus tvarstis (bintas), 7 m x 14 cm

0,53€
Kaina galioja tik užsakant internetu