Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

FEMINTIMATE EVE, menstruacinė taurelė L dydis

Prekės kodas: 87143
Gamintojas: CNEX, Ispanija
Prekės ženklas: Femintimate

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
9,68€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
12,10€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Femintimate Eve menstruacinė taurelė L dydis

Techniniai duomenys. L dydis – 3,8cm skersmens, 6cm bendro  ilgio, rankenėlės ilgis – 2,4cm. Menstruacinė taurelė pagaminta iš Platinum klasės hipoalerginio medicininio silikono, todėl tinka naudoti net ir jautrią, į alergijas ir sudirginimus linkusią odą turinčioms moterims. Medžiaga nekaupia kvapų ir bakterijų.  

Menstruacinė taurelė Eve palengvins gyvenimą menstruacijų metu. Inovatyvi, patogi ir ekologiška taurelė idealiai tinka intymiai higienai. Ši taurelė pagaminta iš Platinum klasės hipoalerginio medicininio  silikono, todėl tinka naudoti net ir jautrią, į alergijas bei sudirginimus linkusią odą turinčioms moterims. Taurelę galima naudoti nepertraukiamai 12val.  į parą. Taurelės Eve yra dviejų dydžių – S ir L. S dydis paprastai rekomenduojamas dar negimdžiusioms, o L dydis – jau gimdžiusioms moterims. Tiesiog įveskite taurelę į vaginą menstruacijų metu ir užsiimkite kasdiene veikla – pamirškite apie pratekėjimą ar nemalonų kvapą.

Menstruacinės taurelės Eve privalumai:

· Neiššaukia alergijų, grybelinių infekcijų, uretrito; · Nekenkia natūraliai vaginos florai; · Idealiai tinka sportuojančioms moterims. Patogi naudoti tiek dieną, tiek naktį, taipogi kelionių metu. · Taurelę galima naudoti 10 metų; · Patogumas. Menstruacinė taurelė dedama į vaginos vidų, todėl ji yra nepastebima. Ji neturi išorinės virvelės, kaip kiti tamponai, kurie nuolat permirksta šlapinantis. Taurelė Eve leidžia komfortabiliai nusišlapinti. · Priešingai nei tamponai, taurelė surenka tik menstruacijų išskyras ir nesugeria natūralios vaginos drėgmės, todėl neišsausėja vaginos gleivinė; · Ekonomiška – kadangi taurelė tarnauja iki 10 metų, Jūs sutaupote daug pinigų, nebepirkdama tamponų ar įklotų. · Taurelę keisti reikia rečiau, nei įklotą; · Taurelė tampriai priglunda prie vaginos sienelių, todėl išvengsite pratekėjimo bei judesių suvaržymo;

Kaip naudoti menstruacinę taurelę Eve:

Prieš pirmą sykį naudojant menstruacinę taurelę Eve, rekomenduojama ją dezinfekuoti specialiu sekso žaisliukų valikliu arba kelias minutes pavirinti vandenyje. Prieš naudojant taurelę, visuomet būtina nusiplauti rankas. Taurelę įsidėti galite sėdėdama, atsitūpusi, klūpėdama ar stovėdama – raskite Jums tinkamiausią kūno padėtį. Sudrėkinkite Eve vandeniu ar nedideliu kiekiu vandens pagrindo lubrikanto tam, kad palengvintumėte taurelės įvedimą į vaginą. Tuomet suspauskite taurelę pirštais ir perlenkite ją pusiau bei dar sykį pusiau, kaip bus parodyta informaciniame lapelyje. Perlenktą taurelę Įveskite į vaginą – joje taurelė pati įgaus pradinę formą.

Išimti prisipildžiusią taurelę pakankamai lengva – nusiplaukite rankas,  atsitūpkite arba atsisėksite ant unitazo, suspauskite vaginos raumenis, lyg stangintumėtės, kad priartintumėte taurelę prie įėjimo į vaginą. Pirštu patikrinkite, ar taurelės kraštai lengvai atsiskiria nuo vaginos sienelių ir, traukdama už rankenėlės, taurelę išimkite. Taurelės turinį išpilkite į unitazą, taurelę išplaukite šiltu  vandeniu su neutraliu muilu. Taurelę laikykite specialiame maišelyje, kuris pridedamas, įsigyjant  taurelę.

Svarbu: 

- Nenaudokite taurelės Eve ilgiau, nei 12 val. į parą; - Draudžiama vartoti taurelę sekso metu; - Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantą; - Taurelė nėra kontracepcijos priemonė ir neapsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų; - Taurelės nerekomenduojama naudoti merginoms ir moterims, kurios dar neturėjo lytinių santykių – rizika pažeisti mergystės plėvę; - Pajutus nemalonius pojūčius vaginos srityje, pasikonsultuokite su Jūsų ginekologu.

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
AMEDIPLUS, Švirkštas, 5 ml, guminiu stūmokliu, Luer slip, 0,7 x 32 mm paveikslėlis

AMEDIPLUS, Švirkštas, 5 ml, guminiu stūmokliu, Luer slip, 0,7 x 32 mm

0,08€
Kaina galioja tik užsakant internetu
LADY ANION, dieniniai paketai su anijonų juostele, 240 mm, 10 vnt. paveikslėlis

LADY ANION, dieniniai paketai su anijonų juostele, 240 mm, 10 vnt.

FEMINTIMATE EVE, menstruacinė taurelė S dydis paveikslėlis

FEMINTIMATE EVE, menstruacinė taurelė S dydis

Sterilus tvarstis (bintas), 5 m x 10 cm paveikslėlis

Sterilus tvarstis (bintas), 5 m x 10 cm

0,33€
Kaina galioja tik užsakant internetu