Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

FLORAGYN LAVANDA, priemonė makšties plovimui, 140 ml

Prekės kodas: 33729
Gamintojas: So.Se.PHARM, Italija
Prekės ženklas: Floragyn

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
4,97€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Floragyn® Lavanda

Medicinos priemonė

 su europiniu CE ženklu

Makšties plovimo tirpalas su laktobakterijų lizatais, kuris sukelia raminamąjį bei apsaugomąjį poveikį ir atkuria fiziologinę makšties mikrobiologinę florą.

Kas yra Floragyn® Lavanda. Floragyn® Lavanda, Europos kompetentingų institucijų patvirtinta medicinos priemonė su CE ženklu pagaminta kaip unikali ir ypač veiksminga plovimo priemonė, atkurianti fiziologinę makšties mikrobiologinę florą.

Floragyn® Lavanda yra paruoštas vartoti tirpalas su laktobakterijų lizatais ir chlorheksidinu (0,2 %), tinkamas vartoti intymiai higienai. Tirpalas, netrikdydamas jautrios makšties bakterinės floros pusiausvyros, veiksmingai valo gleivinę ir iškart suteikia gaivumo ir švaros pojūtį. Tirpalas ypač rekomenduojamas, jeigu dažnai prausiamasi. Dėl švelnių ir kruopščiai atrinktų sudėtinių dalių puikiai mažina dirginimą ir niežėjimą. Floragyn® Lavanda veiksmingai pašalina nepageidaujamas išskyras po menstruacijų ar lytinių santykių bei lokaliai pavartotų vaistų likučius.

Floragyn® Lavanda sudėtyje yra:

- natrio kokoamfoacetato, pagaminto iš kokosų ekstrakto (švelni prausimo priemonė);

- chlorheksidino digliukonato (antibakterinis priemonės priedas, užtikrinantis priemonės stabilumą);

- laktobakterijų (Thermophilus, Acidophilus, Biphidobacterium rūšių ir Bulgaricus) lizatų, kurių paprastai yra sveikoje makšties gleivinėje, užtikrinančių veiksmingą makšties gleivinės apsaugą ir neleidžiančių atsirasti sąlygoms, palankioms uždegimui vystytis.

Kam Floragyn® Lavanda vartojamas:

- esant sudirginimui, vartojamas dėl raminamųjų savybių;

- dėl savybės atkurti makšties bakterijų florą, nualintą vaistų vartojimo ar po menstruacijų;

- vartojamas, jei dažnai plaunama makštis, bei makšties plovimui po lytinių santykių, kadangi veiksmingai pašalina nepageidaujamas išskyras ir sukelia gaivios švaros pojūtį.

Floragyn® Lavanda nepakeičia gydymo vaistais, tačiau yra naudinga pagalbinė priemonė.

Kaip vartoti paruoštą tirpalą. Prieš vartojimą pakratykite buteliuką, kruopščiai nusiplaukite rankas ir atlikite šiuos paveikslėliuose vaizduojamus veiksmus:

1. Ant buteliuko yra sandariklis, skirtas tirpalui apsaugoti. Nuplėškite sandariklį, mažą dangtelį nykščiu stumteldami į šoną taip, kad nuo apatinės dangtelio dalies atsiplėštų pusė dangtelio, tuomet pasukite jį į kitą pusę.

2. Pirštais tvirtai laikydami vis dar mažuoju dangteliu apsaugotą kaniulę, visiškai ją ištraukite.

3. Nuimkite sandariklį. Kaniulę įveskite į makštį ir atlikite plovimą.

Kaip vartoti Floragyn® Lavanda. Kad vartoti būtų lengviau ir galėtumėte visiškai ištuštinti buteliuką, pasirinkite patogiausią padėtį ir tolygiai ištuštinkite buteliuką. Plovimą galima atlikti būnant įvairiose padėtyse: sėdint ant bidė ar unitazo, maudantis duše ar vonioje. Kad išbėgtų tirpalas, buteliukas turi būti švelniai spaudžiamas. Plovimo pabaigoje neplaukite makšties vandeniu. Jei yra nuosėdų, tai nerodo blogos tirpalo kokybės ir yra požymis, kad laktobakterijų lizatų kiekis yra reikšmingas. Pakračius buteliuką, tirpalas taps į pieną panašios konsistencijos. Vartoti tik vietiškai.

Floragyn® Lavanda vartoti negalima. Floragyn® Lavanda vartojimo kontraindikacijos nežinomos, išskyrus galimus retus padidėjusio jautrumo kokiai nors sudėtinei daliai atvejus, pasitaikančius pavieniams asmenims. Remiantis atliktais biologinio suderinamumo tyrimais, produktas nedirgina ir neįjautrina.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės. Vartojant ilgą laiką, kaip ir visas vietiškai vartojamas medicinos priemones, gali pasireikšti vietinis odos įjautrinimas. Tokiu atveju nutraukite vartojimą ir pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Floragyn® Lavanda vartoti negalima esant vidiniams pažeidimams.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Floragyn® Lavanda medžiagas. Floragyn® Lavanda sudėtyje yra metilparabeno ir propilparabeno, galinčių sukelti alerginių reakcijų.

Specialūs įspėjimai, susiję su nėštumo ir žindymo laikotarpiu.  Nėštumo ir žindymo laikotarpiu Floragyn® Lavanda vartoti galima. Tačiau prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju. Galimas toksinis poveikis. Toksinis poveikis nenustatytas.

Priemonės priežiūra, laikymas ir vartojimas. Specialių atsargumo priemonių, susijusių su priežiūra, laikymu ir vartojimu, nereikia. Svarbu išsaugoti informaciją apie priemonę, todėl neišmeskite dėžutės ir pakuotės lapelio. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Floragyn® Lavanda vartoti negalima. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Atliekų tvarkymas. Nesuvartotą priemonę ar atliekas reikia tvarkyti laikantis vietinių reikalavimų.

 Floragyn® Lavanda sudėtis. Vanduo, natrio kokoamfoacetatas, chlorheksidino digliukonatas, imidazolidinilo šlapalas, metilparabenas, propilparabenas, α-bisabololis, pieno rūgštis, dimetikonas, laktobakterijų lizatai (Termophilus, Biphidobacterium rūšių, Acidophilus, Bulgaricus), kvapioji medžiaga.

 Mažmeninė pakuotė. Vienoje kartono dėžutėje yra 1 vienkartinio naudojimo 140 ml talpos plastikinis buteliukas (su kaniule) ir vienas vidinis pakuotės lapelis.

 

Sukurta ir pagaminta Italijoje:                                                Platintojas Lietuvoje:

So. Se. PHARM S. r. l.                                                                UAB „Miečys“

Via dei Castelli Romani, 22 - 00040 Pomezia (Rome), Italija    Masiuliškių g. 15, Sutkūnai, LT-76104, Šiaulių raj., nemokama tel. linija: 8-800 12 345

 

CE Medicinos priemonės ir kosmetikos produktai – patentuotos formulės.                                                            Pakuotės lapelis parengtas 03/2014

Floragyn®

GINEKOLOGINIŲ PRODUKTŲ LINIJA MAKŠTIES HIGIENAI IR APSAUGAI

Makšties higiena yra labai svarbi moters sveikatai. Tam reikia skirti ypatingą dėmesį. Makšties prausikliai yra veiksminga priemonė intymiai higienai palaikyti, tačiau dažni plovimai gali keisti įprastą makšties terpę, kuri priklauso nuo jautrios kelių veiksnių pusiausvyros, arba turėti įtakos jos pasikeitimui.

Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad makšties gleivinėje yra įvairių nekenksmingų bakterijų rūšių, pvz., laktobakterijų, apsaugančių makšties ekosistemą ir neleidžiančių išvešėti kenksmingoms bakterijoms. Makšties gleivinės sveikata labai priklauso nuo šio balanso išlaikymo.

Moters makštyje esančios bakterijų populiacijos yra tarsi sudėtinga ekosistema, kuri priklauso ir nuo pačios moters išskiriamų medžiagų.

Egzistuoja daugybė veiksnių, galinčių pakeisti makšties ekosistemos sudėtį (gydymas antibiotikais, per dažni makšties apiplovimai, geriamieji kontraceptikai, gydymas į makštį vartojamais vaistais, hormonų sutrikimai, diabetas ir kt.). Pasikeitus ar sumažėjus įprastai makšties florai, makšties gleivinė tampa jautresnė žalingą poveikį turinčioms mikrobinėms infekcijoms.

Floragyn® linija yra ginekologinių produktų rinkinys, skirtas intymios vietos higienai ir apsaugai palaikyti. Floragyn® produktai ypatingi tuo, kad jų sudėtyje esantys bakterijų lizatai sudaro „barjerą“ ir padeda apsaugoti makšties bakterinę florą, taip apsaugodami nuo galimo bakterijų kiekio sumažėjimo ir (arba) fiziologinės pusiausvyros pokyčių.

Visi Floragyn® produktai padeda palaikyti fiziologinį makšties gleivinės pH (nuo 4 iki 4,5).

 

 

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
TEGADERM, pleistras intraveniniam kateteriui fiksuoti, 6 x 7 cm paveikslėlis

TEGADERM, pleistras intraveniniam kateteriui fiksuoti, 6 x 7 cm

0,42€
Kaina galioja tik užsakant internetu
FLORAGYN INTIMO, intymios higienos prausiklis su laktobacilomis, 200 ml paveikslėlis

FLORAGYN INTIMO, intymios higienos prausiklis su laktobacilomis, 200 ml

8,60€
Kaina galioja tik užsakant internetu
ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių paveikslėlis

ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių

11,25€
Kaina galioja tik užsakant internetu
ABENA, plastikinis lovos apvalkalas, 210 x 90 x 20 cm  paveikslėlis

ABENA, plastikinis lovos apvalkalas, 210 x 90 x 20 cm