Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

FLUGENIL HYDRO, 10 makšties ovulių

Prekės kodas: 88174

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
7,87€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
9,84€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Flugenil® Hydro makšties ovulės yra medicinos priemonė, skirta naudoti esant makšties sausumui ir sudirgimui bei skausmingiems lytiniams santykiams (dispareunijai). Atstato natūralią makšties gleivinės drėgmę ir apsaugo nuo makšties atrofijos. Sudėtyje yra 10 mg hialurono rūgšties, nėra hormonų.

 

Sudėtis

Vienoje 2 g makšties ovulėje yra boro rūgšties, riebaluose tirpaus medetkų ekstrakto, riebaluose tirpaus dedešvų ekstrakto, riebaluose tirpaus alavijų ekstrakto, sojų aliejaus, arbatmedžių aliejaus (terpinen-4-olio), hialurono rūgšties, pusiau sintetinių gliceridų.

 

Indikacijos

Su makšties atrofija susijusių simptomų (niežulio, deginimo, skausmo lytinių santykių metu (dispareunijos), makšties uždegimo ar patinimo, sudirgimo) palengvinimas.

 

Kaip naudoti

1.         Visada nusiplaukite rankas su muilu ir šiltu vandeniu prieš naudojant makšties ovules.

2.         Spausdami per foliją išimkite makšties ovulę iš lizdinės plokštelės.

3.         Laikydmi makšties ovulę tarp nykščio ir rodomojo piršto, atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir išskėskite kojas. Šioje pozicijoje švelniai įstumkite ovulę taip giliai į makštį, kaip įmanoma su rodomuoju pirštu.

 

Kaip naudoti

Naudoti po vieną makšties ovulę vakare 5-10 dienų. Palaikomąjam gydymui po 2 makšties ovules per savaitę.

 

Įspėjimai

Ši medicinos priemonė yra skirta naudoti tik į makštį. Negalima nuryti. Negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai medicinos priemonės sudedamajai daliai ar nesuderinamumas su bet kuria sudedamąja dalimi. Nėščioms, galimai nėščioms, krūtimi maitinančioms bei lokalaus poveikio vaistų vartojančioms moterims makšties ovules galima naudoti tik paskyrus gydytojui arba vaistininkui. Ši medicinos priemonė nėra skirta naudoti vaikams. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Naudojimo, ypač ilgalaikio, metu gali pasireikšti įjautrinimas, tokiu atveju reikia nutraukti naudojimą ir kreiptis į gydytoją arba vaistininką. Jei pakuotė sugadinta ar pažeista, medicinos priemonės naudoti negalima. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šios medicinos priemonės naudoti negalima.

 

Laikymo sąlygos

Laikyti sandariai uždarytoje talpyklėje, sausoje nuo šviesos ir karščio šaltinių apsaugotoje vietoje (5-30°C temperatūroje). Jei pakuotė atrodo pažeista, medicinos priemonės naudoti negalima.

 

10 makšties ovulių po 2,0 g

 

Gamintojas

Sakura Italia S.r.l., Italija

 

Atstovas

UAB Genba Pharma

Veiverių g. 150

LT-46391 Kaunas, Lietuva

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
FLUGENIL 600, 10 ovulių paveikslėlis

FLUGENIL 600, 10 ovulių

ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių paveikslėlis

ECOCILLIN ORAL, 15 kapsulių

FLUGENIL, makšties gelis su 5 aplikatoriais, 30 ml paveikslėlis

FLUGENIL, makšties gelis su 5 aplikatoriais, 30 ml

AMBIO HEMATOGENAS SU VITAMINU C, 40 g paveikslėlis
Laikinai neturime

AMBIO HEMATOGENAS SU VITAMINU C, 40 g